Nakláňa hlavu s vyvrátením nahor. Je to tik alebo čo?

sisiska
21. dec 2010

mamicky, ja uz neviem, kazdy den riesim novy problem s malou... od nedele vecera mala naklana obcas hlavicku k lavemu ramienku s vyvratenim az dohora, taky pohyb ako keby si natahovala sval alebo co...neviete poradit, co to moze byt? tik alebo nejaky problem? s uskom, so svalom, alebo s cim, ja neviem, uz si pripadam ako hysterka, ale stale sa objavi nieco, co musim riesit...myslela som si najprv, ze jej natiekla voda pri kupani do uska a ze jej to vadi a snazi sa ju takto dostat von alebo co...ale uz to robi treti den...dakujem za rady

sisiska
autor
21. dec 2010

zda sa mi, ze to robi najmä vtedy, ked sa cela tak ako keby napne...ako keby chcela ukazat celu silu, zatne pasticky, napne nozky aj trup a cela sa tak ako keby nasponuje...neviem, ci aj toto je v poriadku...toto robi uz davnejsie, myslela som si, ze je to ok, ale teraz k tomu pridala aj to natahovanie hlavicky doboku a dohora, tak uz naviem...bojim sa, ci to nie je nejaka neurologicka porucha...maminy, poradte...napinaju sa aj vase deticky takto?

kdezee
21. dec 2010

takto sa nenapina ale zvykol robit mostiky a zaklanat hlavu dozadu..jeden den sa naucil kyvat hlavou akoze nie nie a stale to robil..tri dni vkuse..tiez som si myslela ze ci nema daku poruchu lebo vyzeral cudne ale nie on len objavil novy pohyb a zabaval sa s tym..teraz to robi len obcas..skus sa radsej z dr poradit ak si nie si ista

anomis13
6. jan 2021

@sisiska dobry den, prosim Vas zistili ste vtedy co to bolo? Dakujem

ivalyn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivalyn
3. feb 2022

@anomis13 dobrý deň, prosím vás ak tu ešte chodíte, zistili ste z čoho to bolo ak ste mali podobný problém ako autorka? Moja dcérka tak robí posledné tri dni.