Nápad na darček k Vianociam pre 4-ročnú slečnu

sabina_00
14. nov 2019

Prosím poraďte co pod stromček 4 ročnej slečne? Niečo zaujímavé lebo bábiky bicykel, kuchynku, kočík a podobne veci ma. S čím sa rada hra to ťažko povedať lebo je jedno z tých detí co každá hračka bavi len chvíľku 🤦‍♀️ Ďakujem za rady.

vamajka
14. nov 2019

@sabina_00 mozno LEGO, knizku

evinkakub
14. nov 2019

podla mna lego je super.. hrali sme sa s tym od detstva az do teen veku

lubina
14. nov 2019

@sabina_00 nieco kreativne, 4-rocna uz urcite rada kresli alebo lepi nieco, ci sklada z papiera...

vikus17489
14. nov 2019

@sabina_00 ja by som tiez isla do lega, alebo tabulku na kreslenie, pripadne kocky alebo take nieco pri com bude premyslat..

tosomja
14. nov 2019

Urcite lego. Ked mozem odporucat, tak vseobecne kocky, nie na tip lego friends, to postavi a odlozi. Moja sa velmi rada hrala s tymi vacsimi, co si mohla poskladat co chcela, najcastejsie domceky a podobne. Alebo este mala rada koniky, mala ich mozno aj 100 😂 cesala, kupala sa s nimi. A ked ma rada babiky, tak mozno nieco do vybavicky 😉 postielku, stolicku, tanieriky atd.

attenna
14. nov 2019

Kuzelnie citanie od Albi, kniha Fingerprint activities (je aj s vianocnou tematikou), hry napr. Pozeraj sa pozorne, Dobble, Cink!, detsky twister (my mame Zamotaj sa, ale dost sa klze ta podlozka, na ktorej sa hra), puzzle s oblubenou rozpravkou, korcule, boby, lyze...ak este nema tak lekarsky alebo zubarsky kufrik, kadernicky set

adelakom12
26. dec 2019

ja by som asi isla do DMky alebo hrackarstva ako dracik a hladala make up pre deti 🙂