Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Náušničky a prestrelovanie ušiek 9 mesačnému dievčatku

laura0107
20. apr 2015

Ahojte.zaujimalo by ma ako to zvladli vase deticky,hlavne tie ktorym sa to robilo neskor,nie hned pi narodeni.ci sa uska nezapalili,kolko sa to hojilo a ci bol velky rev pritom.nebude sa uz tak velke babo branit o dusu? Dakujem za prispevky

kaculda2
20. apr 2015

ja som davala mojej ked mala 6mes. a ked jej to prepichli bol velky plac ale hned do 5min uz bolo dobre, vobec sa jej to nezapalilo ani nic. a do neceleho tyzdna to mala zahojene

nkem
20. apr 2015

mala ich prepichované okolo toho veku, čakala som vonku, počula som plač samozrejme, ale o chvíľu si na to ani nespomenula, šúchala sa o uši a nič. Ono bábo sa bráni už len z toho titulu, že ho držia, aby sa nemykalo.. a nezapálili sa jej uši 😉 moja mama si dávala prepichovať uši už ako dospelá a sama povedala, že by bola radšej, keby jej to urobila mama v mladosti a nepamätala si to, ako potom tú bolesť "naozaj" cítiť

ivet1371
20. apr 2015

Pri nastrelovani to boli len chvíľu treba liehom ošetrovať

mariamaria88
21. apr 2015

Naša má 13 mesiacov, dávali sme jej prepichovať ušká až teraz, chcela som aby mala všetky základné očkovania za sebou, samozrejme bránila sa o dušu a plakala...ale zachvilu na to zabudla, liehujeme raz denne, všetko je v poriadku 🙂

simik14
21. apr 2015

Pohodička, plač asi taký ako keď je hladná, žiaden zápal ani hnis a vek taký istý ako vaša. A hlavne bez krvi 🙂