Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nedáva nôžku do pusy

denulienkad
6. júl 2014

Ahojmoj syncek ma o tyzden 6 m. A vobec si nedava nozku do pusy.je to dajaka vada?

seahorse27
6. júl 2014

Ani moja dcera si nedavala nohu do pusy a uz ma 5 rokov a je uplne normalna 🙂 Nepocula som o tom ,ze by toto bolo nejake kriterium spravneho vyvinu dietata...

denulienkad
autor
6. júl 2014

Tak vsade to pisu,ze ma to dieta davat nozku do pusy.

medyna
6. júl 2014

Ani moja dcera dcera si nikdy nedávala nôžku do pusy, a má skoro 4 roky a je úplne v pohode, motoricky aj psychicky sa vyvíja normálne ..... 😕

zita19
6. júl 2014

Syn vyhryzol diery na dupackach, dcera si nozicky neochutnavala. A obaja su uplne v pohode. Tabulky su len statistickym vyjadrenim beznych prejavov deti ale nie su normou. Netreba sa stresovat tym, ze dieta nenaplni kazde jedno kritérium tabulky, pokial prosperuje.

katrinka8
6. júl 2014

Ani naša, teraz už 4-ročná dcérka si nikdy nedávala nohu ho pusy a je tiež úplne v poriadku 😉 Zato na chrbátik sa pretáčala ani nie v 3 mesiacoch, na nohy z ľahu "vyskočila" ani nie v štyroch, okolo nábytku začala chodiť v 9-tich. Ale odvahu pustiť sa vykročiť sama nabrala až v 14-tich 😀

pipinka4
6. júl 2014

@denulienkad my chodili na rehabky a tam davali tomu riadnu pozornost ci ai dava nozky do pusy a dokonca musela obe.podla mna nieco na tom bude.

euka210
6. júl 2014

moj ma 8m a nedava. Mal obdobie, ze mal snahu, chytal si prsteky, ale tam to skoncilo, teraz chce len plazit a plazit.

maaaaria
29. sep 2014

obnovujem temu - zacal si syncek davat tu nozku do pusy? Nasa mala ma 6m a tiez si nedava, ale na cviceni nam cvicitelka hovorila, ze ma este mesiac - dva cas

zienkalenka
24. okt 2014

Nic si z toho nerob. Kazde dieta je ine. U nas to napr prebiehalo takto:
http://montemother.wordpress.com/2014/04/03/obj...

smario5
24. okt 2014

ani moje dve detičky si nedávali nožky do pusy...... 😀

jlp
24. okt 2014

Starsi zacal presne v 6. mesiaci a mladsi aktualne polrociak zatial o to snahu nejavi. Nestresujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli