Neodporúčam súkromnú škôlku Vtáčia búdka v Kvetoslavove

aduska_ba
23. jan 2016

Povinne prečítať!!!Ucitelka stratila dvojročné dieťa na prechádzke !!!
http://vas.cas.sk/clanok/12865/ucitelky-stratil...

majka99999
22. feb 2016

@timea7
@katrinka8 som ani nevedela, ze je taky zoznam. Nasa tam nastastie je. 🙂

wilikiki
22. feb 2016

Inac to je sila... toto by mala byt vec verejne znama a mala by byt nejak regulovana aj cena tychto zariadeni - ofiko skolka drahsia, 'kvazi skolka' lacnejsia s tym, ze rodic chape dovod preco je to tak. Tiez som nevedela o tomto.... uf no. chybami sa clovek uci

ejuska79
22. feb 2016

mne normálne ostalo zle od žalúdka.... bože, chudiatko malé... ani si nechcem predstaviť, že by sa to stalo mojmu..

mechurik
22. feb 2016

ja neodporucam Mathernelle v Ruzinove.
Vraj "Montessori Pedagogika" ved pre 4-5 rocne deti je tam co ? v Holandsku a Cechach maju sustavnu pripravu pred zakladnou skolou, maju klavir, vytvarnu vychovu, venuju sa individualne rozvoju predskolaka? ved tam iba prebaluju babatka, ktore nonstop placu a maly bol z toho nanervy. Pri prichode a odchode zo skolky som videla ucitelky ako sa iba venovali babatkam, nic viac.
nehovoriac o kliestoch ktore sa tam nonstop vyskytovali na zahrade. Za sumu 400 eur si viem prestavit iny program pre deti nie este platit kruzky navyse aj kazdy vylet.
Ked urobit sukromnu skolku, tak bud su to prosim pekne JASLE ked uz 90% deti je pod 3 roky a nie Montessori.

denkatn
23. feb 2016

@fuska ty podaj tiez trestne oznamenie na neznameho pachatela pre zanedbanie pri osobe zverenej do vychovy, nech to presetria..

fuska
23. feb 2016

@denkatn Ja? Preco ja? Mna sa tie pripady nijako netykaju. Ja som vykopirovala prispevok z diskusie.