Odmietanie jedenia

mata66
11. júl 2015

Ahojte máme problém pri krmeni naša malá ma mesiac a ked ide papat musíme jej pomáhať rektalnou rurkou inak nam nežije nič a je hrozne zuriva krmime ju UM nutrilon anti colic a sama sa nevykaka ako jej este môžme pomôcť dávame aj čaj feniklovy

sardinka32
11. júl 2015

@mata66 Skuste inu znacku mlieka - nie kazdemu babu vyhovuje Nutrilon a hoci je to aj anti colic, este to neznamena, ze to u nej koliky zastavi. Podla mna na koliky nezaberie extra nic - myslim kvapky, caje...teda aspon co mam ja skusenosti (hoci odskusat mozes kadeco)...treba skratka vyckat kym jej traviaci system "dozreje". Ja som vdacna za rektalnu rurku, nech si vravi kto chce, co chce, nam jedine toto pomohlo prezit kolikové obdobie.

lilimoni
12. júl 2015

Kamaratka mala tiez tento problem a presli na Hami a problem sa zminimalizoval 🙂 skuste aj tie flasky proti kolike. A vraj tieto caje zaplynuju, takze moc nepomozu. Skus nejake probiotika 🙂

kvetulienka253
12. júl 2015

ahoj, kamoskinej dcerke pomohlo Hami mliecko pre spokojne brusko a probiofix kvapky. Drzim palce

skoupilka1
12. júl 2015

ahoj espumisan kvapky alebo sab simplex a mastička na bruško pupík - pomasti jej bruško mastičkou, ona si pekne poprdká. Pomohlo obom mojim dcérkam. Ja som mastila aj 3x denne a hlavne na noc.

mata66
autor
12. júl 2015

@skoupilka1 ale ved to robím dnes sme kupili mlieko od hami tak dúfam že zaberie

bonaqa2013
12. júl 2015

Moje deti všetky skončili na Sunare. a tiež kadečo sme skúšali....

mata66
autor
12. júl 2015

@skoupilka1 vsetko toto máme a nepomáha nič dnes sme boli na pohotovosti a ma aj zabu v ústach takže cele sa to na nu sipe chudák moje a bez tej rurky to nejde vobec
@bonaqa2013

skoupilka1
13. júl 2015

@mata66 juj,no tak to mi je lúto, jednoducho mliečko veľmi ťažko znáša a ja si myslím, že to budete musieť pretrpieť do prvých príkrmov. Možno by som skúsila vymeniť to mlieko, ale je to hop alebo trop. Keď nepomôže ani výmena mlieka tak jedine môžem popriať veľa trpezlivosti a pevných nervov a pestovať pestovať. Držím palce.