Odnaučenie od plienok

noemikatka
25. okt 2016

-( ahojte maminy ktora mo,poradi ako,svoju 28mesiacnu dcerku mam,odnaucit,od plienok na,noc plienky uz cez den,vobec nema aj,sa sama,vypita na nocnik ide,len,oto ze vecer jej,plienku musim dat pretoze ona strasne lubi,pit za,noc,vypije aj 3flasky ako,aj,cez den viac skusala,som,jej,pit nedavat aspon nie tak vela ale ako,nahle vypije jednu flasu budi ma a place,ze,chce caj ked jej,poviem,ze nemame zacne,plakat kricat a,hadzat,domna flasku ze chce caj neviem ako ju odnaucit pit ci plienkovat vnoci ako,ste nato,isli vy? Mal niekto podobny problem ?prosim poradte dakujem

tutu_1
26. okt 2016

A co robíš, ako reaguješ keď na teba dcéra kričí a hádže do teba flašku 😳😯???
Veď ty si mama, a dieťaťu treba vysvetlit adekvátne jeho veku co smie a co uz nesmie. Cez deň dať piť a na večer za pohárik, potom dať vycurat a spať. Hotovo.

papricka33
26. okt 2016

@noemikatka skôr by som riešila, prečo toľko pije? Dávaš jej sladké nápoje?

pribinak
26. okt 2016

co pije v noci? caj? mlieko?

sabina1975
26. okt 2016

@noemikatka mam tiez dceru velmi vytrvalu ked nieco chce tak viem ake je to tazke ale 1. v noci sa nepije malinovka / caj ,ak je smadna cista voda moja tiez vymyslala cez leto som jej dala k posteli vodu a aj ked tepla pominuli stale pila tak sme sa dohodli ze flasa je pre male deti a ona je slecna sem tam sa v noci preberie ze pit ale to hned zavrhnem ze v noci sa nepije v noci sa spi . A kolko plienok ma v noci to ju aj prebalujes sak tri flase to je 750 ml to je strasne vela zataz aj pte oblicky

noemikatka
autor
26. okt 2016

@pribinak pije sirupovu vodu ale,to,uplne slabu slatka nieje,vobec

pribinak
26. okt 2016

@noemikatka deti maju omnoho citlivejsie chutove bunky ako my dospeli, zrus tu sirupovu vodu, daj jej bud cistu vodu, alebo obyvajny nesladeny detsky caj, ale nie granulovany,
ona to sladke citi preto jej to tak chuti a pyta si tak vela, to je jedna vec a druha vec, ze zrejme po vypiti tej sladkej sirupovej vody jej asi zuby neumyvas 🙂

noemikatka
autor
26. okt 2016

@sabina1975 nie,neprebalujem ju v noci jedna plienka,do,rana niekedy tam,ma,hrozne,malo,inokedy,viac a,co,sa,tika,tich flias aj ich,pred nou,schovavam,ale,zvik,je,zvik. A ona tak pije uz,hrozne,dlho :(

noemikatka
autor
26. okt 2016

@pribinak tak toje pravda ties,ze jej v noci po piti sirupu neumyvam,zubku, ja teda dnes skusim,jej,dat. Len vodu co urobi

noemikatka
autor
26. okt 2016

@tutu_1 ja jej to aj vysvetlujem a dost dlho asi od leta ale ked ona,si ide,za,svojim a ked aj vecer zaspi ze jej fladu,nedam,tak sa,zobudi a nechce ist spat kym,jej flasu,nedam spravila,som,chybu,ma,zaciatku ze,som jej tak,vela dovolila pit :(

noemikatka
autor
26. okt 2016

Obcas sa stane vecer ze sa zobudi a,pita sa,cikat ale to,uz mq aj nacikane v plienke

sibalka21
26. okt 2016

Ved skus cez den jej davat cistu vodu, nech si pomaly zvyka... V noci by som jej tiez nic ine nedala ako cistu vodu, ak je smadna vypije aj tu 🙂 .. Moj maly bol tiez taky (aj ked je ovela mensi) ale davala som mu sladke vody a v noci sa mi budil aj 5-6 krat.... Tak sme presli na vodu, a za par dni prestal pit v noci uplne a prespi celu noc.... Konecne sa aj ja vyspim :D

noemikatka
autor
29. okt 2016

@sibalka21 a ten vas uz nenosi plienky v noci?

sibalka21
29. okt 2016

@noemikatka v noci este hej, ale rozmyslam ze uz dam prec, vacsinou je rano prazdna ale sem tam sa vycika tak sa bojim ze by sa este nepocikal v noci :D

noemikatka
autor
1. nov 2016

@sibalka21 dakujem uz skusam cez noc jej dam uz cistu vodu a nevypije ani jedni,fasu za,noc,talze,parada niekedy. Ma nacikane a niekedy vobec 🙂 len uplne nepit v noci to,bi,bol prenu rekord takze jej,cez noc,este,plienku musim dat aj,ked nechcem :(