Pitie z náučného pohárika

mata2014
5. jún 2014

ahojte baby, mam 9 mesacnu dcerku a skusam jej davat pit z naucneho poharika a odmieta to....ako ste ucili svoje deti pit z týchto pohárikov?...dakujem🙂

pribinak
5. jún 2014

Nam sa najviac osvedčilo pitie zo sosaciku ako je na vode Lucka ci Rajec, ide to z ľahko a krpec sa nemusí tak
Namáhať
Ten vrchnacik - sosacik som nasadila na taku malú 300 mineralkovu fľašu, aby sa to krpcovi ľahko držalo

Napr z aventoveho poháriku sa pilo ťažko, musel ťahať velmi silno

kris557
5. jún 2014

@mata2014 našej sa páčil, ten so vyklápacou slamkou, najprv to nevedela, potom na to prišla aj sama 🙂

ivetoy
5. jún 2014

nasa vie pit zo vsetkeho, ale stale odmieta akekolvek pohariky a chce dudel a ma dva roky 😀 ..a nechavat to uz tak...hlavna vec ze nema plienky...hahahahah

janinka13
6. jún 2014

ja som skúšala dávať už skôr z tohto typu pohárika piť, z klasickej fľaše s cumlíkom mi nechcela piť, jedine mliečko, ako som dala vodičku či čajík, odmietala, začala som podávať tekutiny, ako sme prešli na prvé príkrmy, zo začiatku odmietala, potom sa s tým hrala a nakoniec sama na to prišla, mám pohárik od mum, ide z neho piť ľahko

svetlusska
6. jún 2014

@mata2014 nas sa naucil pit cez pohar so sosacikom ale taky gumeny...kupovala som v dm...vyuzili sme ho dlho...mali sme aj ten naucny teda ak myslis ten co ma po obvode gumu ale je to na dve veci aspon u nas to tak bolo...maly nevedel co s nim...potom uz presil na pitie normalne z poharika ked bol starsi sam od seba...