Po krátkej dovolenke sa opať pocikáva

kolinia
31. mar 2014

Ahojte, 5 nocí sme boli na wellness pobyte, každý deň sme sa kúpali, malá bola ok, dokonca jej prešiel aj kašel, ktorý mala predtým v noci pár dní (zo školky), odplienkovaná je už 7 mesiacov, na noc plienku dávam pre istotu, aj keď už aj tú máva suchú.
Na dovolenke sa jej nestalo, že by sa pocikala, ani jednu noc, prišli sme a začalo to, cca 3x som ju prezliekala, len jej skor viac cvrklo, no s tatom polievala vonku a samozrejme aj na seba, no vždy sme ju prezliekli. Neviem teraz, či to súvisí s vrátením sa z dovolenky, s tým hraním sa vonku alebo je prechladnutá, avšak nič ju nebolí, zdravá je. Ak máte skúsenosti, dajte vedieť, ako to napraviť, absolútne s tým nemávala problémy, ani v školke, ani vonku, až teraz.... :-/ ďakujem za rady.

palculienka123
31. mar 2014

mohla dostať zápal močových ciest, dala by som jej pre istotu vyšetriť moč

kolinia
autor
31. mar 2014

@palculienka123 myslite, ze staci, ak malej ranny moc prinesiem k dr.? Lebo sa mi tam s nou chodit nechce, aby este viac neochorela, lebo nema ani teploty, ani ju neboli cikanie. U dr. nebola vyse roka(chvalabohu bola ok),tak ani neviem, ako to presne chodi. :-/

babulina
31. mar 2014

@kolinia nasej dr by stacilo keby som ho priniesla ja bez malej, najlepsie si zavolat nech sa neprezenies zbytocne

adamica
31. mar 2014

skus jej dat urinal sirup je vhodny uz od 1 roka.mame vyskusane, tiez sme mali podozrenie na zapal mocovych ciest. ja ho davam aj preventivne.

palculienka123
31. mar 2014

určite stačí,u nás treba moč doniesť do 8:00 - pokiaľ ho posielajú na rozbor, prípadne si skúste dr. zavolať a dohodnúť sa.

kolinia
autor
3. apr 2014

@palculienka123
@babulina
@adamica
Baby ja to nechapem, ona nemoze byt chora, lebo v 1 den to uz neutobila, v skolke, co chodi 3x do tyzdna, sa ani raz nedocikala, som z toho na nervy, uz bola proste uplne odplienkovana, vsetko v pohode a zrazu sa nepyta, resp. az vtedy, ked uz ma mokre nohavicky..... ked sa jej pytam, tak vzdy povie, ze nechce! Co mam robit???!! Som zufala, akoby isla opacnym smerom alebo to robi naschval? Ako to mam riesit? ☹ chora urcite nie je, to by sa pocikavala aj v skolke, dokonca v noci sa raz zobudi, dam ju cikat a plienka sucha, na noc radsej davam este....

simca06022011
3. apr 2014

@kolinia podla mna to prejde,ved je este mala... moja bola odplienkovana minule leto...a v dcembri mala pocikavaciu maniu... hadam aj mesiac... potom to zase preslo. Nebola ani chora, ani nic... vysetrili sme aj moc...

kolinia
autor
3. apr 2014

@simca06022011 fakt? takze to preslo same od seba? Lebo ja fakt neviem, co sa deje.... ze co robim zle :(

simca06022011
3. apr 2014

@kolinia jasne, nic som nerobila iba jej stale opakovala kam sa chodi cikat a trochu ju "vyhresila"... a tak.. niekedy sa za cely den nepocikala a druhy sa pocikala.. alebo pri spani

kolinia
autor
3. apr 2014

@simca06022011 a potom sama od seba s tym prestala a zacala znovu chodit? lebo moja tiez od leta, cize cca tych 8 mesiacov bola uz bez plienky, tak som normalne v šoku, ja neviem, ze ci to bolo tou dovolenkou, co sme sa kazdy den kupali v bazene a detom tam ubehne, to je jasne, ze ci jej to neostalo, no vtedy tam nemala problem, chodili sme vselikde a nic, nebyvala docikana.... 😠 😖 😢