Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pocikalo sa vám dieťa v škôlke?

kikaski
25. apr 2016

Ahojte prosim vas stalo sa to vasim detom?Myslim vonku na prechadzke,ze dieta to nevie povedat dostatocne nahlas alebo tak.Uz druh krat sa mi dcerka pocikala von a ucitelka nevie kedy.A to je dnes poriadna zima a som z toho nestastna.Uz dlho sa nikde nepocikala ani v noci ani cez den,mala ma 3 rocky.Bojim za ze bude z toho chora,mocove csety niesu sranda :(

karpinka
25. apr 2016

áno , na začiatku viac krát, je to normálne, dieťa sa hraje, je v novom prostredí, medzi deťmi a pozabudne sa, ona to ani niekedy nepovedala, až učiteľka to zistila keď prišli dnu, vždy ju prezliekli, ale stávalo sa to iba na začiatku, tiež keď bola zima, stávalo sa to aj krsniatku a aj iným deťom v škôlke, nie je to nič výnimočné, samozrejme horšie je ak je v tom pocikanom dlho a neprezlečie sa - neprezlečú ju, ale po mesiaci ako si zvykla v škôlke sa jej to už nestávalo.

kikaski
autor
25. apr 2016

@karpinka dakujem,dufam ze to bude v poriadku.oblecena bola dobre,len neviem ako dlho v tom chodila,dufam ze nie dlho.Tiez to zistili az ked ju vyzliekali :( bola ticho

karpinka
25. apr 2016

@kikaski podľa mňa sa to môže ešte viac krát stať, moja malá je veľmi citlivá, stačí keď sa vonku ochladí a ide aj 5 krát za hodinu na záchod, aj som jej dala robiť rozbory, vyšetrenia a má všetko v poriadku, len je citlivá na chlad, takže ona si len sadne na chvíľu na lavičku a už je to..... tak držím palce je ešte veľmi malá, aj moja má 3 roky a 3 mesiace, takže to chce trošku času 🙂

siska53
25. apr 2016

@kikaski nam sa bezne pocikavala 3mesiace,ajbteraz sa jej stalo. Ale myslim,ze to neboli vonku a bolo teplepjsie pocko.
Minule sa mi nie pocikala,ale ocikala pri mne,lebo som nieco so starsim a ona bola rychlejsia a zle si cupla.
Tiez nebolo az tak uplne teplo,sli sme hned domov.
Ale dnes bolo dost chladno. :\ hadam bude v poriadku.. Alebo jej skus dat nieco s brusnicami. Tie su dobre na mocove cesty.

milota164
25. apr 2016

aj nam sa par krat stalo ze povedala ze sa chcela vycikat vonku v skolke a ze si zle cupla a nehoda na svete.

snezienka321
25. apr 2016

Aj nam sa stalo. Nie vonku, ale vo vnutry pri hre. Ked som pre nu prisla, bola pocikana az do papuciek. Tiez ucitelky nevedeli kedy, mala nepovedala. Asi v zapale hry sa pozabudla. Bola riadne studena, premrznuta. Doma som jej spravila horuci kupel, nech sa jej prehreje vnutro... nastastie chora nebola. Klopem.

gahaj
28. apr 2016

Ahoj.Ja mám s dcérou tiež podobné skúsenosti.Ale u nás dochádzalo k častému zápalu pi

gahaj
28. apr 2016

Ahoj.Ja mám s dcérou tiež podobné skúsenosti.Ale u nás dochádzalo k častému zápalu pišk

gahaj
28. apr 2016

Ospravedlňujem sa za nedopísaný príspevok,vypadáva mi net.Len som chcela napísať,že u nás boli zápaly pišky časté,ale ako sa neskôr ukázalo,na príčine bola učiteľka,ktorá nechcela púšťať na WC.Tým pádom zdržiavala dcéra moč.

lili007
30. apr 2016

Aj nam sa to u trojrocnej stalo. V prve dni v skolke bezne. Teraz z casu na cas pocas spanku. Zatial to nejako vazne neberiem, viem ze dcerka pije cajik v skolke ako sa len da, potom sa ledabolo vycika, s kamaratmi zabavi, s vycerpanim zaspi a uuuuuz je nehoda na svete. Predsa len starostlivost v statnych skolkach, kde ma pani ucitelka 20 deti na starost je ina ako doma ked ste jeden na jedneho. Majte pochopenie a pokial sa to bude opakovat rieste situaciu s pomocou a v spolupraci s pani ucitelkou.

katkapn
30. apr 2016

Moja sa nastastie nepocikavala ale nemoze byt tvoja dcerka uz trochu prechladnuta? Moja dcerka je nachylna na zapal mocovych ciest a vtedy chodi velmi casto cikat. Najprv som to nevedela identifikovat a ona mi nepovedala ze ju reze pri cikani. Nemoze byt aj tvoja uz trosku nachladena? Ak sa doteraz nepocikavala tak je to take zvlastne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli