Poobedný plač 4,5 mesačného syna po prebudení

Ahojte,Náš 4,5 mes.Adamko ked sa na obed napapá a idespinkat,tak potom sa prebudi strašným plačom.Ani nereagúje na mna,zostane celý červený a spotený..Prosim poradte či to má zo zlých snov,alebo bolesti bruška??Trvá to asi mesiac a nechapem prečo sa tak budi len po tom poobednom spanku..Ked to prejde potom sa aj usmieva..dakujem 😞
mimushaa
14. okt 2013
ahoj, my sme na tom takisto. ale mam pocit že sa to začína ukludňovať, teraz ma Alex 5 mesiacov a začína sa to lepšiť. u mna pomohlo jedine to že som bola pri nom a hned ako začal tak plakať tak som ho začala kojiť, upokojil sa a bud zaspal dalej alebo sa prebudil. mava tak max. 45minutove spánky viac nie, no a ked takto poobede začne kričať tak je to tak cca po 45min. ale nie je hore, ma zavreté oči a reve. no a potom ako ho nakojím tak väčšinou otvorí oči a začne sa usmievať. no tiež neviem z čoho to takto ma. :-S
anjelikadamautor
14. okt 2013
presne aj nas tak spava po 45.min.a potom pride ten plač..niekto mi vravel že to má zle sny..ale to aj nemusi..koliky nam presli po 2.mesiacoch..tak to bude len daco ine...asi len vydrzat ze to prejde..lebo zmenit uz ten jeho režim asi nie je moc dobre.. :-p
natalii6
14. okt 2013
@anjelikadam ahoj ja som mavala probelm z poobenym palcom u mojho prvorodeneho syna aj ked bol uz starsi neviem kedy to zacalo ale ten jeho plac to bolo hrozne aj pol hodinu som ho musela ukludnovat normalne som bola rada ked uz nespal poobede a dodnes som nezistila pricinu 😞
alenka777
14. okt 2013
u nás to trvalo od narodenia do štyroch rokov......

Začni písať odpoveď...

Odošli