• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

5. júna 2017 
Babypark Pinguin otvara pre velký záujem svoju druhu prevádzku v podunajskych Biskupiciach na Slnavskej ulici. Berú deti od 18 mesiacov.
14. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babypark Pinguin otvara pre velký záujem svoju druhu prevádzku v Podunajskych Biskupiciach na Slnavskej ulici. Berú deti od 18 mesiacov.
14. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@littlekitten a kde konkretne v zahorskej otvaras tu skolku? inak skoda, ze si nedala vediet skor, uz sme zaplatili zalohu za inu skolku, tak ale dufam, ze sa ti bude darit.
14. aug 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. aug 2011 o 23:26 • littlekitten
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. aug 2011 o 22:03 • miska_cililink
@miska_cililink to nas velmi tesi....budu mat sancu aj deticky z okolia? my sme Marianka :slight_smile:
17. aug 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2011 o 08:28 • littlekitten
18. aug 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2011 o 09:38 • miska_cililink
nasa bambulka navstevuje tento tyzden art summer camp, ktory organizuje Blue Berry Hill, sukromna skolka.
som maximalne spokojna - s programom, s lektormi, so stravou, s relaxom, s anglictinou. od septembra chceme ist natrvalo.
18. aug 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
mna by zaujimali referencie na skolku Berlitz a Wonderland - Wonderland je sice v Dubravke co mam osobne velmi daleko ale zaujalo ma, ze je to spojene aj so zakladnou skolou a skolne je celkom prijatelne, hladam prostredie kde deti budu mat bilingvalnu vychovu... som ale dost prekvapena, ze na uvedenych telefonnych cislach nikto nedviha, viem, ze su prazdniny ale sukromne jasle a skolka by mali fungovat
19. aug 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte referencie na školku Berlitz??
Máme dieťa v školke Fantsy, sme celkom spokojný, len v poslednom čase sa tam menilo viacero učiteliek a sklamalo ma pár vecí, čo je škoda.
26. aug 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pusa ja tam idem dat syna asi od septembra, priestory su dost male, aj ihrisko ale velmi ma oslovili pani ucitelky, su velmi mile a taktiez ta anglictina hravou formou je na velmi dobrej urovni tak uvidime, :slight_smile:
26. aug 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tweety22 prosím Ťa aké sú tam poplatky, na stránke som nenašla. Vďaka
26. aug 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2011 o 23:05 • orinaky
@emogeon prosim ta kde mimo ba stoji skolka 200 eur?
5. sep 2011 o 12:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka261177 chces povedat ze skolky mimo ba stoja 300 a viac ? hmm...
5. sep 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon ja nechcem nic povedat ja sa pytam pretoze neviem ci myslis toe kusok za BA alebo uz v inych mestach nakolko som z dedinky pri BA a 400 je strasne vela ale 200 by sa dalo.lenze tych skolok je tolko ze neviem vobec ako hladat kde hladat ale hlavne nemam tolko vela penazi.
5. sep 2011 o 22:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte niekto skúsenosti s waldorfskou škôlkou v BA? Ďakujem!
7. sep 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chaine si ešte užiješ...a hlavne aby ťa potom envypoklonkoval, ked budeš zabehnutá...otváraš v BA?
8. sep 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orinaky vieš čo:slight_smile: Vôbec ma nezajíma tvoj názor, diskutujem ako každý a keď sa ti to nepáči, nečítaj moje príspevky a ani nedebatuj, nestojím o to:_) pekný deň:slight_smile:
8. sep 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orinaky ako nepochopila som ťa, ale beriem :slight_smile: skús si prečítať fórum prečo "zberam rozumy" čo sa mi na škôlkah nepáči ty chytrá!:slight_smile:
8. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
10. sep 2011 o 00:15 • lilli00
10. sep 2011 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 10:20 • lilli00
@lilli00 neviem či naozaj, ale ako som si vygúglila, bio stravu by mali mať v littlekitten...no je aj alternatíva a ja si myslím, že výborná...škôlka, ktorá dovolí, aby dieťa konzumovalo na čo je zvyknuté z domu...lebo si to z domu do škôlky nosí!...štátne škôlky to majú zakázané, veľké súkromné s tým majú problém, nezvládajú podávať zvlášť stravu niektorým jedincom...takže ostáva malá škôlka...ja mám drobca v detskecentrum alicka...deťom sa tam venujú pedagogičky individuálne a veľmi podobne ako v montessori...jesť dávajú to, čo si želajú rodičia...ja tam mám drobca a vyžadujem, aby nepil nič iné, len čistú vodu...kamarátka sú zase vegetariáni...a ich kamarátka majú problém s lepkom, takže žiadem chlieb či rožky...sú tam len 4 deti, tak to ustrážia...len ten jeden tuším jedáva všetko...no tak ako tip som možno pomohla...veľa šťastia
10. sep 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2011 o 13:16 • lilli00
Mamičky, ktoré hľadáte dobrú súkromnú škôlku v Starom meste, vrelo doporučujem DC Teddy na Zochovej ulici. Je tam málinko detí, veľmi dobrý a deťmi obľúbený, ústretový personál. S majiteľkou sa dá na veľa veciach dohodnúť. Rozhodne nebudete ľutovať. Ak by niekoho zaujímali podrobnosti rada napíšem bližšie do IP.
12. sep 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky ja tu po dlhsej dobe zase davam do pozornosti skolku v Starom meste na Feriencikovej ulici - Plne radosti, je to max pre 12 deti takze individualny pristup a deticky su velmi spokojne a velmi napreduju. mladsie nasleduju starsie a starsie sa ucia brat ohlad na mladsich :slight_smile:
16. sep 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok