Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

maatuulka
31. jan 2013

@katka008 este som tam nebola..teraz som akurat s malou na ocrke....potom tam skocim..no kazdy den vidim ako chodia s malymi na prechadzky 🙂

siemenska
1. feb 2013

@katka008 Ahoj Kati, moja mala chodi do City Baby Care odkedy otvorili a uz tam chodi aj moja krstna dcera-su nerozlucna dvojka 😉 a sme velmi spokojni. Mile pani ucitelky, krasne priestory, decka maju kazdy den nieco nejaku zaujimavu aktivitu - vytvarna, pracovna, hudobna, kazdy mesiac dostavame dopisy od uciteliek o diani v skolke a cely sanon plny vytvorov. A este maju aj anglictinu. Ja sama pracujem v CBC II, takze to mam pre malu do skolky "na skok" 🙂 O 2 tyzdne mame prve "rodicovske", tak som zvedava 😀

katka008
8. feb 2013

@maatuulka OK, daj potom vediet, my sme boli pozriet tucniacik, to je blizko polusu a vyzera to super. 🙂

katka008
8. feb 2013

Mate niekto vyskusany Carovny svet? 🙂

ophely
13. feb 2013

Mojej kamosky syn chodi do DC Kolibrik a hovorila, ze je velmi spokojna tak vyskusajte tam. Maly sa vyborne naucil po anglicky za 2 mesiace a, ze aj priestory maju krasne a velmi milu ucitelku 🙂

katarinaticha
25. feb 2013

Dobry den mile mamicky sme detske centrum otvorené 6 rokov na dvoch prevadzkach ponukame vam celomesacny pobyt za cenu pol mesiaca len 180 euro . V cene je strava pitny rezim hygienické potreby vsetky vylety a akcie , tiez AJ alebo NJ a psycholog

monika_tulipanik
25. feb 2013

Dobry den! Skuste sa pozriet nanasu stranku 🙂 sme novootvorene opatrovatelske centrum na Trnavke pre deticky od 1 roka a mame volne miesta! Mam skusenosti ako ucitelka v skolke, mame 3 riedy po 5 deti, takze vyhodou je nizka chorobnost a individualny pristup. Pripadne blizsie info alebo prehliadku si mozete so mnou dohodnut

razdva
24. mar 2013

@tonicka Ahoj Tonicka. Mozes mi prosim ta napisat nazov tej skolky, kde ti Karolinka chodila? My mame tiez problem, ze mala sa nevie zaradit do velkeho kolektivu plus casto byva chora, takze nam vyhovuje skor mensi kolektiv. Dik.

tonicka
24. mar 2013

@razdva Karolínka tam ešte chodi, pôjde tam aj Dominik, vola sa to Fantasticke detské centrum 🙂

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elvira12
26. mar 2013

montessori.sk

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduska_ba
1. apr 2013

111bublinka poprosim kontakt na tu pani Andreu.Dakujem

katarinka867
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia27ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happytime
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
itbielizen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska19
4. máj 2013

My sme spokojni so skolkou na Feriencikovej ulici, handsprints-bilingvalna skolka s vlastnym dvorom, maly kolektiv, cena 300E, stravu je potrebne priniest si, co je super, lebo aj tak varim a zbytocne ju skolke nepreplacam.Ak by ste chceli blizsie info, napiste mi do IP.

livsa
16. máj 2013

Ahojte, date mi niekto dobry tip na skolku v okoli Appollo Business Centra, pripadne v casti medzi Kosickou, Ruzovou dolinou a Zahradnickou? Pripadne este na trase z Mudronovej smerom na Kosicku? Vopred dik...

cherryblossomgirl
16. máj 2013

@livsa Konventna, Deckisvet.sk

livsa
16. máj 2013

Dakujem za tip. Vies mi, prosim, povedat, ci maju aj nejaky vlastny dvor? Vopred dik. Livia

anibabyblue
29. máj 2013

Skolku Happy Days na Dlhych Dieloch urcite neodporucam. Ucitelka (taktiez pani riadielka v jednej osobe) rozbila mojej 2 rocnej dcere tvar hned na treti den jej pobytu. Nepripla ju v bugine cez ramena, sla cez nejaky hrbol a vysypala ju rovno na celo a tvar a ani nam to nikto neoznamil az do nasho prichodu. Ked som malu zbadala, utekali sme hned na kramare. Bola som v soku a este aj som! Co ak by mala nejake vnutorne poranenie? Na zaklade coho usudili, ze mi to nemusia oznamit? Ano, som rozhorcena a nahnevana, ale takyto nezodpovedny pristup k detom a rodicom si naozaj nikto nezasluzi!

vanesska
5. jún 2013

aj ja mozem urcite vrelo odporucit skolocku deckisvet na konventnej ulici 🙂 max. 10 deticiek, velmi mile a skusene pani ucitelky, anglictinka, plavanie, tenis, telesna, hudobna, divadielko. k tomu vsetkemu sa snazia detom davat zdravu stravu, ziadne biele pecivo, sladkosti, sirupove malinovky... pani riaditelka velmi ochotna, bezproblemova komunikacia, snazia sa vo vsetkom vyjst v ustrety. my sme velmi spokojni so statnymi jaslami kam mala chodila prve 2 mesiace sa to neda porovnat hlavne pristupom uciteliek!

zuzanago
27. jún 2013

Ahojte, mate niekto skusenost so skolkou vesely ul na stalicovej 2, dakujem

emila2306
13. júl 2013

@eliska332 pozri na FB detsky kutik Muška

emila2306
13. júl 2013

@livsa statna skolka VELEHRADSKA - odporucam (moj maly tam chodi pripradne MILETICOVA ( tam chodievame do nahradnej skolky pocas leta )

dzivi0000
24. júl 2013

Nasa mala chodila od 2. r. do Detskeho centra(skolka) Plne radosti na Feriencikovej. Absolutna spokojnost, baby su s detmi uplne zzite. Prijatelna cena na BA..Skoda,ze mala odchadza od 3 rokov do statnej, blizsie k bydlisku...

drobec17
7. aug 2013

@kathynka mne prosim tiez napis, ja tam mam syna od maja 2012, ale po niekolkych staznostiach a nedorieseni veci, som dala vypoved zmluvy a od Jula tam uz nechodi....a teraz k Augustu 2013 dali dalsie 2 ucitelky vypoved...

drobec17
7. aug 2013

Ahojte, nie je tu nejaka mamina, ktora by mala skusenost so skolkou Gasparko Koliba? Dakujem