Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

janci27
15. jan 2014

Neviete, aka je cena vo Fairyland? Nemaju na stranke cennik..dakujem

abbie
16. jan 2014

@janci27 nie je schvalene hygienou a ani na miestnom urade im nedali povolenie na prevadzku ... tam by som dieta nedavala

janci27
16. jan 2014

@abbie myslis Fairyland? dakujem teda za info. Zatial len predbezne pozeram ake su sukr. skolky v BA, aby som si neskor mohla vyberat, ale zanedlho to bude aj nasa dilema 🙂

abbie
16. jan 2014

@janci27 hej ten myslim 😉 Gasparko je celkom ok, to je kusok vedla

matita
16. jan 2014

@ninah ahoj, prosim ta, kolko sa plati v starlets?

ninah
16. jan 2014

Ahoj matita, mali tam akciovu cenu pre prvych 10 deticiek, teraz je tam uz prihlasenych viac deti, ale neviem ci zvysovali cenu,najlepsie je tam cinknut a popytat sa.

saskia_repcikova
21. jan 2014

@matita Dobrý deň, cena za poldenný pobyt je 290,- EUR, celodenný pobyt 330,- EUR plus stravná jednotka 2,70/3,- EUR denne.

V cene je zahrnutá opatera, výuka angličtiny s native spíkerkou 2 popoludnia v týždni, balet a tanec s profesionálnou tanečnicou, oslavy a darčeky k narodeninám detí, Vianoce, vystúpenie pre rodičov, CD s fotkami dieťatka na záver školského roka a všetky výtvarné, hudobné, športové a iné pomôcky plus toaletné potreby. Každý mesiac dostávajú rodičia výtvarné práce svojich detí domov.

Po celý deň majú deti k dispozícii ovocie a 3 druhy nápojov. V cene stravného je desiata, obedové menu (výber z 2 hlavných jedál) a olovrant. Podávame biostravu a 100% ovocné šťavy. Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím neváhajte sa mi ozvať cez kontaktné údaje uvedené v mojom profile 🙂

08ivana
21. jan 2014

@tanickapr
Dobry vecer, Tanicka, 60 deti tam urcite nie je, hoci kapacitne su priestory schvalene aj na pocet deti, ktory je podstatne vyssi, nez v skolkach, ktore su v rodinnych domoch.
To ze tam nie je ziadna hygiena, ako pisete, nie je rovnako pravda, kedze tam pravidelne upratujem, vsetky koberce sa raz mesacne tepuju s praskom Karcher, este aj zem sa umyva s pripravkom na parkety a kvapkou octa. Zaujimalo by ma, ci sa takto budete v buducnosti verejne vyjadrovat aj o Vasom terajsom zamestnavatelovi.
Chapem, ze toto funguje ako forum, kde sa ludia radia a posuvaju si skusenosti, ale jedna vec je nazor a druha vec su sproste klamstva, ktore tu rozsirujete a vedzte, ze sirit nepravdive informacie za ucelom uskodit je trestne. Ak mate iny nazor, mozete sa prist kedykolvek pozriet ako v skutocnosti vyzera vsetko co ste napisali.

08ivana
21. jan 2014

@lamperka zaujimalo by ma ako ste sa mohli dostat do kuchyne, do ktorej nikto iny okrem personalu ist nemoze, za cele roky posobenia skolky nebol ziaden z rodicov ani nikto cuzdi nikdy v kuchyni, nie preto, ze je to "neuveritelny zazitok", ale preto, ze tam jednoducho nemaju neopravnene osoby co hladat, alebo Vas pustaju v restauraciach a inych zariadeniach aj do kuchyne? 😀 .... nie je to tak, ze ste tam predtym pracovali a Vasmu dobremu sefovi sa takto "odvdacujete"? Urcite ano, tento Vas bystry postreh Vas prezradil. Dufam, ze uz ste si nasli robotu, v ktorej ste ozaj spokojna, i ked o tom pochybujem 😅

08ivana
21. jan 2014

skvele ucitelky davno odisli? ani by som nepovedala, pokial nie je slecna lamperka jednou z nich

topole na zahrade? viete, ze na zotnutie stromu potrebujete povolenie? dnes Vam ho da malokto

kuchynu som uz komentovala

anglicky jazyk? s kurzom anglictiny som deti ako riadna lektorka (mam na to aj papier, keby ste chceli) doucovala formou hry a inych zabavnych cviceni, pri ktorych si deti ani neuvedomovali, ze sa zaroven nieco ucia a vascine to ozaj islo, ale dobri rodicia aj spolupracuju a sami s detmi v aute spievaju alebo sa ich aj doma opytaju, co sa ucili, casto odpovedia, ze nic, ale rodicia vedeli 🙂 podotykam, ze predskolska priprava je ozaj skvela-referencie Vam da ZS Odborarska a mnoho emailov od spokojnych rodicov od dnesnych skolakov

co je zle na to, ze sa platia vylety mimo skolneho? v statnej skolke mi rodicia museli platit aktivity a vylety mimo skolku a to je uz nejaky piatok, alebo azda sukromne skolky hradia vylety v ramci skolneho? Wau, ktore?

a napokon tie peniaze, byvala riaditelka, ktora tam uz nie je taka zial bola, ale bola na to vzdy upozornena a to bola jej vizitka, ktorou skodila hlavne skolke, s tym jedinym suhlasim, ale len v tom zmysle, ze to urcite v poriadku nie je, mozem Vas ubezpecit, ze s odchodom byvalej riaditelky to skoncilo

podotykam este raz, ze tu nerobim reklamu (ani sa neschovavam za ziadne prezyvky, kto ma ozaj skusenosti so skolkou ma po mene pozna), ale tieto Vase pomstychtive bludy si odpustite, lebo aj toto sa da riesit sudnou cestou

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
08ivana
22. jan 2014

@tanickapr predosle 2 komentare nepratrili Vam, mne skolka nepatri, patri mojmu priatelovi, ktory sa o nu prikladne stara a v praci je aj 12-13 hodin denne, som ozaj rada, ze ste spominane miesto nedostali, kto vie co by ste si navymyslali potom... Nepracovali ste tam a zazitky Vasej kamaratky su cielene so zamerom skodit, co je, este raz to napisem, trestne.
Jedna nemenovana ucitelka, ktora tam robila 5 rokov je urcite niekto koho poznam a ak je to jeden z ludi, ktori odtial odisli pred nejakymi 2-3 rokmi boli jedni z najnevdacnejsich ludi, akych som v zivote stretla a nic lepsie sa nemohlo stat, benevolencia, priatelskost a usterovost ich sefa sa im zunovala a kedze z neho nevedeli vytiahnut aspon 1000e mesacne v podobe prijimu, nemohli si robit v praci co chceli a citili bliziace sa zmeny, vdaka ktorym skolka napredovala, rozhodli sa "vzburit" a pomstit sa, vdaka ich skodeniu a naslednemu sireniu informacii tak ako to robite aj Vy tu ja musim veci vysvetlovat. Netvrdim, ze vsetky zle pracovali, taka spina nie som, ale z tohoto spravania mi je uz naozaj zle, lebo si nemyslim, ze sa tam mali zle a nemaju pravo sirit taketo sproste a spinave klamstva za jedinym ucelom a to je USKODIT a to ja velmi dobre viem, nic ine som ani od nich necakala, keby Vam Vasa nemenovana znama povedala, ze tam bolo 350 deti v jednej triede, Vy to budete asi jak ovecka sirit dalej. Budte taka laskava a nevypisujte tu dalej taketo bludy.

reni93
22. jan 2014

@atka2 predpokladam, ze ste malému uz skolku vybrali, ak ale este stale uvazujete... Vajnory su tym smerom, ktory spominas. mala mi tam chodi do Carovnej ceruzky a domov sa jej odtial nikdy nechce. my sme velmi spokojni🙂

atka2
22. jan 2014

@reni93 Ano, podarilo sa nam zohnat skolku v nasej obci. Dakujem.

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
08ivana
23. jan 2014

@tanickapr CITAJTE, prosim Vas, pisala som, ze zo sefa nevedeli vytiahnut aspon 1000 e mesacne, to, ako pristupovala k zamestancom byvala riaditelka komentovat nebudem, myslim si o nej svoje, dnes Vam povedia, ze zivnost im bola nanutena, vtedy to problem nebol, navyse dnes ma kopec ludi v sukromnych skolkach zivnost a pracuju tak, kedykolvek si ju predsa mozete zrusit, a povedali Vam aj to, ze mali narok na preplacane dovolenky? To znamena, ze ked v praci neboli, dostali aj tak vyplatu ako keby odpracovali cely mesiac, uz asi zabudli a 13 hodin denne tam nerobili, NIKDY!!! Zblaznili ste sa???? To boli typy ludi, ze akonahle odbila normalna pracovna doba v sukromnej skolke, uz ich nebolo a to ja velmi dobre viem 😉 o minutu dlhsie neostali, ale zbytocne to tu budem rozoberat, Vy tu sirite zlu krv a vobec nic o tom neviete, ako som uz spominala, cokolvek zle pocujete, bez ohladu na to, ci je to pravda alebo nie, sirite to dalej, kto Vam na to dal pravo? Toto sa vola ohovaranie. Asi ste taky typ cloveka, s tym nic neurobim. Vygooglite si kolko dostavaju v statnych skolkach a v akych podmienkach niektore chudiatka v tych statnych pracuju, mam kopec znamych, co pracuju v statnych, aj v Ba aj mimo Ba. A viete preco ich odislo tolko naraz? Presne Vam poviem kolko ich odislo-odisli naraz 4 ucitelky a kuchar, dievca zlate, nie 6, a viete preco? Pre intrigy, preto lebo sa tam nastolili pravidla, ako v kazdej inej praci, ziadne neludske podmienky, ale poctiva praca, ktora im nevonala. Pisali ste, ze ste boli na pohovore a toto co tu pisete su vykonstruovane klamstva, nie Vase vlastne skusenosti. Ale mate pravdu, nech si clovek utvori vlastny nazor-ci verit niekomu, koho poverili byvali zamestnanci delegovat spinu a vymysly, alebo niekomu, kto pozna skolku od zaciatku a na vsetko Vam dava pravdive argumenty. Ste tehotna, budem mudrejsia a nebudem sa tu do Vas navazat dalej, len som chcela dat veci na pravu mieru, pretoze niektore veci co tu citam mi zdvihaju tlak. A aby som nezabudla, spytajte sa Vasich zlatych kamaratok aku peknu anonymnu sms mi pocas sviatkov 2012 poslali-nikdy som im nic zle neurobila, ani nepovedala. Ale kazdmemu sa vsetko zle raz vrati 🙂 Majte sa najkrajsie

08ivana
23. jan 2014

A vsimla som si, ze ponukate opatrovatelske sluzby 😀 Tam je pes zakopanyyyyyyyy 😉 pozdravujte kolegyne 🙂

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
08ivana
23. jan 2014

To s tym tehotenstvom som myslela tak, ze sa s Vami nebudem dohadovat, nebudem Vas rozrusovat, nie, ze ste menejcenna alebo postihnuta. Poznam baby, ktorym taketo veci skor pohorsili. Ak sa Vas toto dotyka, tak potom som asi moc empaticka, mne by v tehotenstve asi nepadlo dobre polemizovanie na internete.
A detom sa venovat nemusim, ja som doucovala iba anglicky jazyk 😉
Ostatne uz komentovat naozaj nebudem, ja som svoju a jedinu pravdu povedala, takze sa bavkajte dalej.

08ivana
23. jan 2014

a sledujem tu prispevky, pretoze mi ide o dobro skolky a hajim nieco, co sa mna tyka, pretoze je to skolka mojho priatela, ktory sa o nu cele roky obetavo stara, narozdiel od Vas-Vy vynakladate energiu na nieco, co by Vam mohlo byt cudzie

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chinoll
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliasa
4. feb 2014

ja som si urobila naozaj seriozny prehlad skolok - u nas vyhrala sukromna bilingv. skolka HAPPY-TIME v centre BA NA REVOVEJ 43 (nad Riverparkom) s vlastnou saunou (kde deti skutocne aj saunuju), cena porovnatelna s inymi, skolka skoladaudovana ako materska skolka (nie opatrovat.centrum). Obrovskou vyhodou je aj maly kolektiv na 1 ucitelku. (v sucasnosti 5deti). Napriek tomu, ze sme z Petrzalky, nelutujem, ze dochadzame (10 min)...

sofiaa28
11. feb 2014

Ahojte maminky. Mám 2,5 ročnú dcérku a tiež sme mali problém so škôlkou, záchvaty plaču. Vyskúšali sme niekoľko súkromných škôlok a najlepšie sa nám osvedčila škôlka KOLIBRÍK, na ktorú sme narazili náhodou. Skúsenosť pozitívna, odborný personál, v škôlke stále niečo vyrábajú a majú rôzne aktivity. Vrelo odporúčam

sofiaa28
11. feb 2014

@rebecca2006
sofiaa28 Ahoj. Vyskúšajte škôlku KOLIBRÍK. Vrelo odporúčam. Je v Horskom parku

rebecca2006
11. feb 2014

@sofiaa28 viete mi napisat viac, kludne aj IP.

lenkak8888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bimba01
16. feb 2014

@eliasa ahoj, akurat vcera som dostala letak o Happy time skolke a pise sa tam, ze maju aj vlastny autobus, co zvaza deticky. co je na tom pravdy, ked pises, ze dovazate deti sami? diik

mimikas
16. feb 2014

@lenkak8888 podla mna lokalita dobra 🙂, mne osobne by vyhovovala