Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

lihi
20. sep 2016

@supolienka môžem sa opýtať, či je to Naša škôlka (myslím, že tak sa volá)?

finuska
22. sep 2016

@jankaru DC SRDIEČKO v Petržalke môžem len odporučiť. Krásny samostatný dvor, kde sú stromy, trávnatý priestor na hry, jazdenie s odrážadlami, pieskovisko. Každý deň v poobedňajších hodinách krúžky, z toho 2x angličtina metódou Hocus a Lotus. Veľmi milé učiteľky.

finuska
22. sep 2016

@zuzanita444 ak hľadáte v Petržalke, DC Srdiečko môžem len odporučiť. Veľmi milé učiteľky, stále aktivity, výučba, krúžky - angličtina metódou Hocus a Lotus 2x týždenne, tanečná, šikovné ručičky, dramatický krúžok. Samostatný perfektný dvor, kde je dostatok priestoru na hry, pieskovisko, veľká loď ...

jankanajka
22. sep 2016

este si zabudla uviest finuska, ze na dvore maju aj trampolinu. Mala na nej velmi rada skace.... dvor je naozaj pekny, utulny az by som povedala taky rodinny. Aj celkovy dojem skolky je taky utulny rodinny. Vyborna skolka DC Srdiecko na Krupinskej. Ucitelky su prijemne, mile, mala ma rada vsetky aj pani kucharku. Rada sa tam kazde rano vracia a uteka uz od auta do skolky. Fakt super pocit ist s nou rano do skolky a vidiet, ako sa tesi. 🙂

paulajakupovic
26. sep 2016

@rebeka2404 pani Kusyova nedlzi peniaze len Vam rodicom. Pani Kusyova dlzi peniaze aj zamestnancom. Ona je zadlzena snad vsade. Hlavne ze si chodi po dovolenkach za peniaze ktore jej nepatria. Pani Kusyova je jeden velmi neseriozny clovek ktory klame kade chodi. Takze mate pravdu nikdy a nic s pani Kusyovou.

stormie
26. sep 2016

@handbag bola som sa tam pozriet a teda hroza, dvor - rozumej kus vybetonovanej plochy cez ktoru este mozu prechazdat auta k velajsiemu domu, z druhej strany kusok travy. Priestory male, je to vpodstate rodiiny dom prerobeny na skolu tak neviem ako sa napr 'v obyvacke' moze hrat 10 deti. V jednej izbe tv co je podla mna totalne zvytocne ak sa teda detom venuju. Spalna je prerobena pivnica, postielky jedna pri druhej a podla slov majitelky 'aby deti nepadali, tak im to poradil stolar'. Dievcatku tiekol sopel a ucitelka namiesto utretia jej dala napit, sa napila aj so soplikom, sa mi zaludok 3x otocil... Takto to presne vyzera ked si niekto otvori skolku lebo ved 'business' a rodicia zbadaju pekne pomalovane steny a myslia si co nerobia pre svoje dieta

luva1
26. sep 2016

Ja Odporucam DC Drobizg pri OC Central..Maly kolektiv deti, domaca zdrava strava, velky dvor plny zelene aj odrazadiel s ihriskom, utulne rodinne priestory a laskyplny pristup ..maly sa tam citi ako doma🙂 nic lepsie pre syna som si nemohla priat..ma tam detstvo, vybeha sa, vysanti sa a je stastny, co je pre mna najdolezitejsie🙂 k detom pristupuju individualne, co ja ako mamina ocenujem!🙂 Adaptacia prebehla super, ustretovy pristup pani majitelky, kde vidno, ze deticky lubi od prveho momentu🙂

ydu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lllenka18
8. jan 2017

dobry den, prosim vas ma niekto skusenosti, resp. chodi (chodilo) vase dietatko do skolky Twinkle na Tomasikovej v Ruzinove? velmi by sa nam hodila osobna skusenost. vopred vdaka za akukolvek odpoved.

hurmikaki
30. jan 2017

Ja napriklad neodporucam skolku Happy time - majitelka absolutne neustretova ked nieco potrebujete, neda sa s nou absolutne dohodnut - pozor na zmluvu, co podpisujete. V budove na Sumavskej zima, ziadna sauna. Je sice bilingvalna, pani ucitelky su super, napriek tomu odtial odchadzame. V budove kazdy pondelok resp po sviatkoch zima, deti v kuse chore. Normalne zaparkovat sa tam neda. Tejto majitelke sa treba vyhnut ako cloveku.

helusiak
29. apr 2017

Nahodou skusenosti s dc mesiacik nemate dakto?

adka2011
5. jún 2017

Ahojte, my sice zo skolky uz pomaly odchadzame (baby su uz velke), ale skolku, kam chodili bezmala 2 roky, mozem vrelo odporucit - vola sa Joyland, je v Zahorskej Bystrici a vedie ju pani, ktora detmi absolutne zije, travi tam naozaj takmer vsetok svoj cas a kazdeho posudzuje velmi individualne. Je to naozaj rodinne prostredie - rodinny dom, velikanska zahrada, vlastne ihrisko, dennodenne nejaky tip aktivity, pravidelne jazdy na konoch, vylety, navstevy zvieratiek, Montessori, anglictina hravou formou s rodenym Anglicanom, tematicke okruhy.... je toho proste vela, ale hlavne - ich pristup je naozaj uzasny. Su ustretove a deti su u nich naozaj na 1. mieste. Ak mate mensie dietatko a preferujete mensi kolektiv, toto je ta najlepsia volba.

jajamalka
5. jún 2017

moje deti chodia do športovej škôlky s prvkami montessori v Ružinove, do Malých šampiónov. Konečne škôlka, kde deti robia aj niečo iné ako maľovanie a strihanie, tým samozrejme neznevažujem ostatné škôlky. 🙂

erika2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
31. júl 2017

City Baby Care

pahu
31. júl 2017

Telkacik v Zahorskej Bystrici 🙂

alzbeta828
7. aug 2017

ja mozno skor opacne, aby som varovala ostatne mamicky - skolka Happy Time na Sumavskej. Najostrasnejsia skolka v Bratislave, nikdy viac, velmi draha ZLA skusenost...ratala som dni a hodiny, kedy odtial konecne odideme...NEODPORUCAM NIKOMU...Je to klamstvo na klamstve, len na vytiahnutie penazi od rodicov, ktori chcu pre svoje dieta to najlepsie a dostanu pravy opak...NIKDY NIKDY VIAC...

erika2014
3. sep 2017

Ahojte, nájde sa tu niekto kto má skúsenosti s DC Cupi lupi vo Vrakuni? Boli sme tam pozrieť, prvý dojem dobrý, malý kolektív, sympatická majiteľka.

janedoe6543
9. máj 2018

@alzbeta828 mozem sa prosim opytat na konkretnejsie negativne skusenosti so skolkou? Dakujem

eli3k
17. jún 2018

City Baby Care neodporucam. Snazi sa vyzerat moderne, no skutocnost je zial ina. Od uciteliek, riaditelku, dokonca aj samotnu majitelku necitlive az krute spravanie k detom, nerespektujuci pristup, zatlkanie. Najdolezitejsi je zisk a pravidelny cash-flow. Dobre si pozrite zmluvu, o skolke tam nebude ani reci.

spanielka2
23. sep 2019

Ja odporucam Prvu farmarsku skolku (smiling faces) na Stastnej ul. v Prievoze ..som najviac spokojna. Uzasne ucitelky, prostredie, varia im kazdy den super stravu, super aktivity. Absolutna spokojnost!

eva.macko
25. nov 2019

Hľadáme milú, láskavú, trpezlivú, skúsenú a zodpovednú opatrovateľku do nášho zlatého minikolektívu. Nutná prax s deťmi 1,5-3 roky. Miesto - Petržalka. Možnosť práce brigádne - podľa dohodnutého času, alebo na plný úväzok. Viac info v správe/mailom/telefonicky.

radena19
16. feb 2023

DC Mesiacik

lucia4412
3. feb 2024

Ahojte žienky, vedeli by ste mi dať niektoré z Vás, ktoré máte reálne skúsenosti s medzinárodnou materskou škôlkou Fairyland Ružinov Vaše skúsenosti? Poznatky? Niečo aktuálnejšie 🙂 Ďakujem krásne