Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

ada33
15. jún 2011

Ahoj Kvakynka aj ja hlaam skolku pre mojho chlapceka, mohla by si mi prosim poslat kontakt na Hviezdicky, nenasla som to na nete, lokalita by mi vyhovovala, rada by som si to pozrela, dakujem velmi pekne 🙂

olivija
15. jún 2011

@kvakynka skús mi povedať čo chápeš pod pojmom keˇd sa niečo udeje....aké situácie máš na mysli? Možno ma inšpiruješ...🙂

muchamucha
17. jún 2011

@olivija

Ja som Fayriland hodnotila ako animatorka. Ucitelky poznam a su super. Bola som v mnohych inych skolkach, videla som dobre aj zle veci. Preto som sokovana z niektorych nazorov. Kludne napis Olivia z ktorej skolky si. Mozno sa pozname.

muchamucha
17. jún 2011

@olivija

Vidim ze opisujes skolky a ani si sa tam nebola pozriet. Nahodou aj Fantasy je dobra. Bola som tam niekolko krat a ziadne plesne som nevidela. Je to lukrativna skolka a ucitelky sa vo svojej praci vyznaju.

ada33
19. jún 2011

@kvakynka dakujem velmi pekne🙂))

emogeon
20. jún 2011

kocky este ma zaujima skolka lienka na gorazdovej, ak mate akekolvek infosky tak sem s nimi alebo do ip ..dakujem 🙂

lemponenka
21. jún 2011

ahojte baby,
zhanam info o skolke bbhill na Kolibe, vraj je to nieco nove a supis. Mame malu a chceme ju tam v septembri prihlasit, dik za info

kvakynka
23. jún 2011

ahojte kocky, chcela by som este poprosit, ci nemate nejake info o skolke Felix na Mikoviniho, Domcekovo na Halasovej alebo DC Slniecko na Vihorlatskej - ideme sa buduci tyzden aj pozriet osobne, ale chcem aj ine osobne info 🙂. Uz to naplno rozbieham, lebo cas sa krati - potrebujem dat Vandicku do skolky od oktobra, cely september sme v Tatrach na lieceni a potom nech uz chodi do skolky, kt. jej bude vyhovovat 🙂

mirasierra
23. jún 2011

@lemponenka chodim okolo tej skolky a nepaci sa mi ze je totalne prasnom prostredi. okolo sa stale stavia.

olivija
24. jún 2011

@muchamucha Nehovorila som o fantasy....bola som pozrieť veľa veľa škôlok...a niektoré sú teda na hroznej úrovni...a dovolím si to povedať, lebo je to tak. Netvrdím, že každá škôlka je hrozná...je tu veľa krásnych škôlok, ale niektoré sú také, že je to des a hrúza...

olivija
24. jún 2011

@muchamucha momentálen niesom zo žiadnej škôlky...pracovala som vo viacerých ako brigádnička...a do takej škôlky v ružinove Žirafa by som svoje dieťa nedala....a zhodnú sa so mnou iste viaceré mamičky na konikovi, čo tu padlo už niekoľko krát a dosť tvrdé názory...čomu sa nečudujem...ale sto ľudí a sto chutí...

olivija
24. jún 2011

@tweety22 tu si dovolím oponovať....nieje ot o tom, či dieťa máš, alebo nemáš...je to o tom, že majiteľky alebo zriadovateľky škôlky nekomunikujú s rodičmi...a na druhej strane píšeš veľmi nezrozumiteľne, čoho sa to týkalo....lebo zasa 100 ľudí 100 názorov...

olivija
24. jún 2011

@katka008 z toho čo som videla, je Detičky fakt veľmi veľmi pekná!🙂 Vyskúšaj🙂

olivija
24. jún 2011

@muchamucha neviem či sme sa zle pochopili al eto s tým bazenom som mala na mysli škôlku Gašparko na kolibe...

tweety22
26. jún 2011

@olivija ja zase nerozumiem comu nerozumies 🙂
suhlasim s tvojim nazorom, ze vsetko je o komunikacii, syn chodil do skolky kde majitelka komunikovala s rodicmi uplne super ale zial sa riadila iba statistikami, psychologickymi frazami a pod. ked som ju stretla po 3 rokoch, mala uz svoje dieta a rozhovor bol uplne o niecom inom 🙂 nechcem konkretizovat presne o com tie rozhovory boli, ved naco, tu ide o podstatu, ze mat sukromnu skolku je dobry biznis, rodicia su schopni platit zavratne sumy aj ked podla mna nie vzdy za tie peniaze dostavaju to co by mali 🙂 ale kazdeho osobna vec 🙂

lemponenka
27. jún 2011

@eliska332
ahoj liska, skus BBHill 🙂

luubiicaa
27. jún 2011

ahojte, skuste pozriet Maternelle na Peterskej ul. v Ruzinove. velmi prijemne.

monikaharmonika
27. jún 2011

Ahojte, ja som pocula, ze skolka BAMBI na Panenskej je vraj velmi dobra. Ucitelky su vyborne, boli sme sa tam pozriet, je tam skvela atmosfera, detom sa ani nechce ist domov. Pokial je dieta plache, introvertne, alebo naopak zive, vedia si poradit, deti respektuju ako individualitu. Mam na nu same dobre referencie. A od septembra vraj tam maju mat sirsi okruh kruzkov a sportov.

tysontara
27. jún 2011

Ahojte, tak aj od 1.7. bude novucicka skolka na Feriencikovej ulici, bude tam maly kolektiv deti (10) velmi mila a skusena majitelka / ucitelka a samozrejmostou je aj dvor vyuzivany len detmi a v blizkosti aj medicka zahrada 🙂 takze deti budu mat pohybu az az 😀 a este nieco, bude tam aj klavir... www.plneradosti.sk - je to tam peknucke, stoji za ohliadku 🙂 vsak skuste..papa

orlovka
27. jún 2011

Ahojte, moja sestra dala svojho malého do takej miniškôlky na Karadžičovaj. Je tam miesto len pre 4 deti a to jej vyhovuje. Aj to, že ho vzali aj s plienkami. Malý si zvyká hrať s niekym vo svojom veku a nie je stratený medzi množstvom detí ako vo veľkých kolektívoch. S deťmi sú dve učiteľky na striedačku a vidno, že sa v tom vyznajú. Volá sa to Alicka a je to pri Justičnom paláci. Malý tam chodí celkom rád a to nám odľahlo, lebo sme sa báli, že bude plakať, keďže doteraz bez mamy moc nebol. Ale je to v pohode. Už sme sa prihlásili aj od septembra. Takže to je zas naša skúsenosť.

fibi21
27. jún 2011

Kto by mal záujem ....BabyPark PINGUIN pre veľký úspech otvára od 1.septembra 2011 svoju druhú škôlku aj s jasličkami v Podunajských Biskupiciach na Sĺňavskej ulici. Prijíma deti od 1,5 roka.

bubula78
28. jún 2011

My to tiez teraz aktualne riesime. Boli sme pozriet BBHill na Kolibe, ked mali den otvorenych dveri, velmi sa nam pacilo, hlavne to, ze komunikacia je cely den v anglictine, pekne priestory, vsetko nove, len cena je vysoka.

katka008
28. jún 2011

@olivija uz sme maleho prihlasili, nastupuje 12.jula, ale zatial na 3 dni v tyzdni a od oktobra asi na cely tyzden. tak som zvedava. Zatial tam boli vsetci velmi mili, aj ucitelky aj majitelia, tak uvidime. potom dam vediet 🙂

zeleny_cajik
30. jún 2011

ahojte baby, mám potvrdenú info, že škôlu Happy Days v ZB od septembra rušia, vraj nemajú dosť detí ☹ predávajú to, ešte nevedia, či tam bude iná škôlka. Neviem prečo, ale mamičkám (aspoň tým, ktoré tam deti prihlásili od septembra) sa to nejako neponáhľajú oznámiť, tak ktoré tam máte prihlásené deti, overte si, či sa vás to týka a prípadne sa pripravte sa alternatívne riešenie. Mne osobne je to ľúto, lebo v týchto končinách nič iné nie je 😒

@syslica
@evina313
@klementina
@danielaviki

klementina
30. jún 2011

@zeleny_cajik my sme si tam dali prihlasku od septembra, este nas ta riaditela presviedcala, ze od septembra budu mat 20 deti a kopec inych nezmyslov a keby mi to nepovedala jedna mamicka na ihrisku tak o tom ani neviem. som volala tej majitelke a tej je to suma fuk, ci si tam dal niekto prihlasku alebo nie.
katastrofalny pristup, vraj si mam v pondelok zavolat, ci budu mat nastupcu, tak aj keby mali uz kaslem na nich. pojdeme asi do lamaca.
mne je to tiez luto, ale mmne ta riaditelka nebola od zaciatku sympaticka, klamala nas od zaciatku (vraj maju od septembra taky natresk, ze ani akcie na skolne co mali nebudu davat) tak sa ani necudujem, ze koncia.
vy ste tam mali ist od septembra?

zeleny_cajik
30. jún 2011

@klementina uvažovala som nad tým, vraj majú triedu aj pre menšie deti, susedka tam mala prihláseného dvojročného prcka, tk som dúfala, že by mi vzali malého na dopoludnie. no a keď som tam zavolala, skoro som z nôh spadla, suseda o tom nevedela, keby som jej to nepovedala tento týždeň, asi by sa to dozvedela až v septembri 😒 a to sa ani nemali k vráteniu toho poplatku... škoda, my sme z mariánky, toto by bolo pre nás ideálne.

klementina
30. jún 2011

@zeleny_cajik to hej, zisla by sa tu este jedna skolka. a v marianke je to ako so skolkou? tam tiez uz asi nebude ta jedna stacit, ked sa teraz tak rozrastate, co?

zeleny_cajik
30. jún 2011

@klementina no veru, dedina je dvarazy tak veľká ako pred pár rokmi a stále rastie. I nfraštruktúra, naopak, je stále horšia. U nás berú do škôlky až väčšie deti a majú veru plno. Zišli by sa jasle, resp. rozšírenie škôlky. Ty si zo Záhorskej?

klementina
30. jún 2011

@zeleny_cajik ano, tu teraz stavaju cirkevnu, tak dufam, ze to vyriesi aspon nachvilu situacia s detmi. inak beru az od dovrsenych 3rokov, aj to nie vsetky. podla mna by tu ta sukromna fungovala, keby bola ina, dost ludi odradzalo to sientologicke ucenie, ale myslim, ze ovela viacej to, ze bola drahsia ako vsetky v okoli a nic v tej cene nemali. sa rodicov viacej oplatilo vozit deti do mesta alebo lamaca.
inak tej tvojej susede vratili tu zalohu? my sme im ju nastastie nestihli dat, ale tak ma to napalilo, ze mi ani nezavolali, s tym som fakt neratala, ze by mohli byt az taky neslusny... ☹ 😠