Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

dai
22. sep 2009

ahoj eliska,
ja teraz hladam tiez skolku pre moju malicku - mala 2 roky, ale uz som zistila ze pod 3 mi ju nevezmu ani do lepsich sukromnych, takze som predlzila kontrakt mojej opatrovatelke...
boli sme pozriet par skolok, moje skusenosti:

fununiversity: - vyborny personal, v centre, pekna ponuka aktivit, priestory priemerne, maly dvor, prechadzky v meste, vela aktivit, rec - anglictina, ucitelky hovoria ale aj po slovensky - mne sa paci najviac, zial nemaju volne miesta - volam tam koncom oktobra, kedy mi maju dat info ci otvaraju dalsie priestory buduci rok - mali by sa totiz rozsirovat, cim by sa im zvysili kapacity

berlitz😝ersonal ma neoslovil , chodim vsade aj s malou - nemali uz ziadne deti v skolke ked sme tam boli, povedali mi ze mozem hovorit s riaditelkou, ze na malu daju pozor - po par minutach ma mala vola, ze je niekde hore - som skoro na zadok padla - nikto na nu nedaval pozor a mala vyliezla po rebriku na taku malu povalu - som tam letela ako blazon ju dat dole☹ a to tam boli 3 ucitelky co sa spolu rozpravali, sa mi vo velkom ospravedlnovali ze na nu pozabudli - dojem mi to totalne pokazilo... priestory su malinke, dvorcek vyuzivaju len taky malicky, do sadu jk chodia malo, vela veci si treba priplacat, vyucuje sa tu AJ, rozprava slovensky... - tento rok otvaraju prvykrat celodennu skolku, tak sa tam este chcem ist pozriet v priebehu oktobra, ked budu trosku zabehnuty, ci sa nieco zmenilo ( mali menit aj personal, obnovovat nabytok a tak... tak som zvedava ), volnych miest mali dost, kedze ide o novu skolku

briliantstar: - narazila som na personal hovoriaci len anglicky, deti su medzinarodne ( to je aj vo fun ), pekny program, priestory starej skolky, pristup k detom pekny, obmedzena doba prevadzky

co este chcem ist pozriet je anjelik - pocula som aj pozitivne aj negativne ohlasy...a skolku pri goetheho institute

ja som obmedzena oblastou stareho mesta a zaciatkom petrzalky - teda okolie sadu janka krala, dalej uz nie...
neviem aku oblast ty preferujes - velmi dobre ohlasy su na medzinarodnu skolku v dubravke a v podunajskych na vaverskej myslim galileo sa vola... tie maju aj krasne priestory a da sa tam pokracovat na ZS a gymnaziu, pre mna je to zial daleko ☹

ak mas aj ty nejake odporucania a skusenosti, prosim napis... mne mozno pomozes 😉

ikke
22. sep 2009

toto je o skur. skolkach hlavne v BA
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

eliska332
autor
22. sep 2009

Ahoj dai 🙂
No ja mám tiež niečo obehnuté ale vždy je to malé. Teda podľa mňa.

Nap. Opatrovatelské služby v Petržalke , majú to v rodinnom dome a strašne malo miesta aj v dome, záhrade. Na tolko detí čo tam má. Umelé stoličky a dieťa nemá pomaličky ani vlastne miesto také natrieskané. A ta strava no nič moc. Spia na nafukovačkach či čo to vobec bolo.

Ja pre svoje dieťa chcem len to najlepšie a normalnu postielku aj keď na nej spí len 2 hodiny.

Potom tie školky čo majú mesačný poplatok 600 € - Nemám šancu 😒

Ďakujem pôjdem pozrieť a napíšem . (Stále som čakala ,že sa uvolí v štátnej 😢 a teraz asi je už všetko obsadené. Ale terab veriť a vybrať to najlepšie pre naše ratolesti 🙂

titkovamiriam
22. sep 2009

· Vážení rodičia, tento mesiac sa otvára na Čiernej Vode nová Tvorivá škôlka IMPRESIA. Za bezkonkurenčne najnižšiu cenu školného zabezpečí vášmu dieťatku nadštandardnú individuálnu starostlivosť a množstvo tvorivých aktivít. Bližšie informácie o novej tvorivej škôlke na Čiernej Vode, ktorá má v ponuke okrem iného aj možnosť dovozu a odvozu vášho dieťatka, nájdete na internetovej stránke skolkaimpresia

toto hlasili u nas cez rozhlas no neviem posudit

tonicka
22. sep 2009

Ahojte kočky, my sme nastupili do sukromnej skolky fantasticke, nam sa veeelmi páči a to karolinka ma problem odtrhnut sa odo mna. Velmi nam vysli v ustrety, pekne sa zaradujeme, ide im naozaj o dieťatko, dnes som tam bola cely den, vo vedlajsej miestnosti(karoinka o mne nevedela) a mohla som tak v klude sledovat ako sa ma a co robka. Maju zatial malicko detičiek, pekne priestory, vsetko nove, pekne postielky a cena je cca 400 EUR, co je podla mna super cena.
Urcite mam zle ohlasy na lienku, a anielik a este si spomeniem nejake...

lauren18
23. sep 2009

Ahojte 🙂
Moja maličká chodí tiež do škôlky v Lamči súkromná škôlka
Je to novootvorená škôlka, majú vyváženú stravu , vlastné drevenné postieľky 😉 (čo je podľa mňa užasné , toto som hľadala) Veľké triedy 2 , a ta záhrada obrovská, detské záchodiky aj umyvadielka , čo malá dočiahne v pohode....
Treba si to pozrieť ale vrelo odporúčam naša je tam veľmi spokojná. A majú aj dobru cenu 330 € aj spolu so stravou. Čiže nič naviac. 🙂))
A stále majú prísun k ovociu ( čo moja malá nechcela , ale teraz už papá 🙂))
A matka môže tu zostať s dieťatkom aj celý deň pokiaľ si dieťa nezvykne. Učiteľky sú veľmi priateľské.
My s maličkou sme takto chodili 3 dni mohla som aj dlhšie ale musela som ísť do práce 😢

dai
23. sep 2009

to znie super lauren,
len ja to mam strasne daleko, detto cierna voda ☹
tonicka kde je ta skolka co spominas?
pre mna cena nie je problem, aj ked samozrejme cim lacnejsie tym lepsie... len mam nejake ocakavania - presne ako ste pisali, aby bola miestnost na papanie, miestnost na spinkanie s postielkami, aby v triede nebolo vela deti...

aj ked musim povedat ze viac si davam zalezat na tom aky je personal, ake ucitelky, ako sa staraju, co s detmi robia... chcem aby sa malicka dobre citila a nieco naucila a viem ze zariadenie a hracky su pre deti druhorade, na prvom je zaujem o ne...

mne sa velmi paci ta galileo v podunajskych, len tam nestiham malicku vozit a vyzdvihovat ju... byvam zial v centre, tak ten vyber je obmedzeny ☹

lauren18
23. sep 2009

dai 🙂

Vieš čo ani nie ja som z Petržalky a mám to po moste Lafranconi autom za 10 min zmaknuté. Výhoda je tá, že nátresk je vždy opačným smerom ..aj keď od mesta sa dostať o 16 hod je naročnejšie.

Treba sa ísť pozrieť a posúdiť. Nám sa páči veľmi. 😉

timulenka
23. sep 2009

trochu z jiné mísy zabrousila jsem náhodně a nevím jak to u vás chodí ale jukněte k nám .... elitni-skolka.estranky
plánujeme i BA za obdobnout cenu jako v čechách 🙂 aktivity která slibujeme také s dětmi děláme,děti bereme již od jednoho roku ,někdy po dohodě i dříve. 😵

tonicka
23. sep 2009

dai, tiez je vo vrakuni, ale zapcha tam rano takmer niesu, kedze je to opacnym smerom 🙂 Zajtramame anglictinu, je artterapiu, su tam strasne zlate kočky a sice ešte len začínaju, ale pre nas je super, ze je tam malo deti... karolinka ma strach z deti, takze postupne pribudanie nam velmi vyhovuje 🙂 A nebol problem nastupit, napr az tento týzden, da sa krasne dohodnut 🙂 Tu to vyzera naozaj skoro ako doma, papa sa v kuchyni, hned je tam dvor, spalne, aj ked sa detičky rusia, tak sa daju rozdelit a podobne.. A hned kusok je vrakunsky lesik...paráda

bublinka111
23. sep 2009

ahojte, chcem vám odporúčať súkromné opatrovanie detičiek v Ružinove.Chodieva mi tam malá už druhý rok.
Je to kolektív 6tich detičiek, starajú sa o ne dve opatrovateľky a aj cena je veľmi prijateľná /300aur včetne stravy/
Malá mi odchádza už do škôlky, čiže viem s určitosťou, že od februára sa určite uvoľnia dve miesta.Ak by ste mali záujem, môže dať potom telefonický kontakt

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laculik
24. sep 2009

Ahojte, aj ja odporucam fantasticke, osobne poznam ludi co to zakladali a su to odbornici 😉.

januliak
25. sep 2009

Ahojte, nemate niektora skusenosti so sukromnymi skolkami v Petrzalke ako je DC Srdiecko, pripadne Babyland? Abo v okoli Polusu?

lilyk
26. sep 2009

v okoli Polusu je sukromna skolka Slniecko, riaditelka nam povedala ze niektore deti maju 100% dochadzku....no moj ochorel hned na 3 den ( bol Jun). Inak sa mi to tam pacilo, velka zahrada pre deti, velke priestory na hranie 😉

tonicka
30. sep 2009

Kočky, dnes som sa stretla so znamou a hovorila mi ze stretla na pre chadzke deticky s učitelkami z Galilea a ze tie ucitelky strasne vrieskali na tie male deticky, ze normalne nechapala... 😕 🙄

pinguin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renca3
2. okt 2009

syn je pripravke v Galileu, mensieho som tam do skolky nedala. v podstate to nie je skolka, ale rovno skola.
nepaci sa mi to, aby sa taki mali krpci pohybovali medzi skolakmi. skolka ma byt typicka skolka so svojim dvorom.
na ucitelky zo skolky nemam ziadne referencie. nase su dobre.

pupaviena
7. okt 2009

ahojte, viem, ze teraz otvarali novu sukromnu skolku: mini-club

alan16
7. okt 2009

Moja dcera chodi tiez do galilea do skolky, jej sa naopak pritomnost vacsich deti paci. My sme mali najlepsie ucitelky na svete aj ked je pravda ze na deti niekedy zvysia hlas ale to aj my niekedy nie? Vadi mi tam ze veskera oficialna komunikacia je robena individualne a potom mozu povedat co chcu....... Na skolu mam najlepsie referencie, co sa tyka skolky tak deti tej anglictine moc nedaju

silvika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renca3
9. okt 2009

robia to aj niektore statne skolky u predskolakov, len nie kazdy mesiac samozrejme.

andreaoper
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
15. okt 2009

princaprinceznicka

neviem aka je no je uplne nova 🙂

svaga
1. nov 2009

Ahoj, ja mam skúsenosť so škôlkou Detičky. Mala tam chodi zatial 2x do týždňa , má 22. mes., ale nie je problem chodit každý deň, len mne to zatial vyhovuje.Učitelky su zlate a maju tie deti radi, stale spievaju a robia rozne veci s nimi. Vidim na malej pokroky. Zuza

janocka
2. nov 2009

Poprosim vas nedavajte sem linky na skolky. Nazov skolky je ok, ale webova adresa, pripadne presna adresa, kde sa skolka nachadza uz nie je ok.... A telefonne cisla su tiez kontakty, takze ani tie, prosim, nedavajte.

Dakujem

yanulla01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikulienkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka0407
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lea.gal
17. dec 2009

ahojte, maminy, vo februári sa bude otvárať nová škôlka EKOdomček pri Poluse, tak skúste pozrieť na webe