Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

mucikcucik
30. jún 2011

Ahojte, no strasne vela prispevkov tu je o skolkach a same skuste, odporucam... no ako si v tom vybrat? 😅 je toho nejako vela, ale ako citam asi nie vsade... no mrzi ma baby ze nebudete moct mat dietatko tam kde chcete, je to otras ked vas uz aj riaditelka klame 😖

mucikcucik
30. jún 2011

@tysontara ahoj a je tam este volne??? teda neviem ci budes mat o tom prehlad 😅 lebo cena vyzera byt v pohode a aj lokalita by mi vyhovovala...

tysontara
30. jún 2011

@mucikcucik ahoj, no netusim ale asi hej, vsak skus priamo kontaktovat centrum a uvidis 🙂 snad sa ti bude pacit 😉 papa

bleble
1. júl 2011

Detske centrum Plne radosti .sk v BA stare mesto je uz otvorene, takze ak nemate kam dat deticky aj teraz v lete, sup tam s nimi kym maju miesto 😉

zeleny_cajik
1. júl 2011

@klementina cirkevna? a kde bude? podľa mňa by sa tu dobrá súkromná škôlka ujala, veď je tu strašne veľa mladých rodín, ktoré by si to mohli dovoliť, aj v ZB aj v Mariánke je veľa nových domov, u nás úplne nová štvrť vo veľkosti novej dediny, a samé deti!

Zálohu susede zatiaľ nevrátili a tvária sa, že zatiaľ ani nevrátia, lebo ešte "nevedia", čo bude 😠 otrasný prístup.

kvakynka
2. júl 2011

kocky, odporucam vam skolku Felix na Mikoviniho ul (pri Pionerskej) - bola som tam osobne, krasna, uzasne priestory, mile ucitelky, perfektny pristup, velka zahrada s peknym ihriskom. Cena je 412 eur so stravou a deticky tam mozu byt od 7 h do 18 h (ak si dobre pamatam) 🙂

hanahana7
4. júl 2011

ahoj mamicky, mate niekto skusenost so skolkou v petrzalke Brilliant stars???

kilian
4. júl 2011

mozem sa vas kocky spytat kolko stoji taka sukromna skolka na slovensku? 🙂

hanahana7
4. júl 2011

@kilian cca 400 euri plus asi obed

kilian
4. júl 2011

@hanahana7 diky za odpoved.u nas stoji 330€ aj s obedom.od 7-17 hodiny otvoreny.

emogeon
4. júl 2011

v Ba stoji 400 a viac, niekde 300 ale mimo Ba su aj za 200+ obedy...

pikino
4. júl 2011

Naša ide od oktobra do štvorlístka na sklenárovej za 355 EUR vrátane stravy.

BTW neviete nejaké infošky o tejto škôlke? Ja som sa tam bola kuk páčilo sa nám, aj riaditelka bola milá, len by ma zaujímali subjektívne infošky od mamičiek.

syslica
4. júl 2011

@zeleny_cajik
@klementina
Veru je to tu so škôlkami na okolí biedne. Na Happy Days mnohých odradila cena a scientologické zameranie. obávam sa, že cirkevná škôlka mnoho neporieši, pretože je tiež "onálepkovaná", s určitými preferenciami, čo všetkým rodičom nemusí vyhovovať. Koniec-koncov aj v ZB je skvelé MC, ale je "cirkevné" už aj svojím názvom - a preto nemá ani zďaleka takú popularitu ako bežné MC, čo je veľká škoda... a keď už hovoríme o MC....viete, že aj v Marianke sa chystajú, že si MC založia? Rada sa pridám 😉

tysontara
4. júl 2011

na Feriencikovej - Plne radosti stoji 340€ + strava

klementina
4. júl 2011

@zeleny_cajik ako je farske ihrisko, uz ju stavaju, ale neviem, kedy sa ma otvorit.
@syslica to mas pravdu s tym MC. fakt tam chodi velmi malo mamiciek.ale neviem, ci je to len tym, ze je cirkevne. asi je v tom viacej veci. o marianke som nevedela, bolo by to super aj v ramci kocikovania by sa tam dalo zo ZB zajst. skoda, ze uz pojdem do prace..

hanahana7
5. júl 2011

baby nikto nepozna skolku brilliant stars? resp.skusenosti? 😕 😔 😨

mucikcucik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivija
6. júl 2011

@katka008 dakujem silno držím palčeky🙂

olivija
6. júl 2011

@zeleny_cajik no ja Vám to môžem potvrdiť na milion %, že HD v záhorskej sa ruší kôli nedostatku detí....

olivija
6. júl 2011

@tweety22 Pozri, ja sa tu s tebou hádať nebudem ani ti nebudem nič vysvetľovať🙂 Vidím, že máš na to iný názor a svoj, ktorý je zrejme najsprávnejší🙂 Neberiem ti ho🙂 Odchovala som si 2 malých súrodencov...ale to je jedno...prajme ti krásny dnik🙂

olivija
6. júl 2011

@bubula78 BBHill to čo je za skratku? A vysoká cena je koľko?

klementina
6. júl 2011

@olivija to, ze HD v ZB rusia kvoli nedostatku deti neznamena, ze ina skolka by sa tam neuzivila.

klementina
6. júl 2011

@hanahana7 ja som na nu pocula len chvaly od jednej mamicky co tam jej dcera chodi uz vyse roka. je dost draha, ale to asi vies.

bubula78
6. júl 2011

BBHill je Blueberry Hill na Kolibe, bilingvalna anglicka skolka, mesacny poplatok je 610 EUR plus 3 EUR strava na den.

hanahana7
7. júl 2011

@klementina dakujem 😉 dnes sme tam boli kuknut..moj prvy dojem je super..ano az teraz ale pozeram aka je draha..skoda..este si to misim e rozmysliet..v kazdom pripade mi to tam bolo velmi sympaticke..ucitelky aj deticky..

olivija
13. júl 2011

@klementina to je síce pravda...mňa by len hrozne zaujímalo, prečo tam mali málo detí, ked je tam nedostatok škôlok?

klementina
14. júl 2011

@olivija poznas tu skolku? mali ucenie zalozene na scientologii, co odradilo dost rodicov a tiez to, ze bola pomerne draha 430EUR, a v tej cene nemali ziadnu pridanu hodnotu, nic , cim by sa odlisovali od inych skolok, mali maly betonovy dvor, co tiez na cene neprida. robili tam vytvarny kruzok, za ktory si museli rodicia priplacat.
v lamaci stoja skolky o 100EUr menej a maju aj pridanu hodnotu v podobe montessori alebo ta druha skolka je "hudobna"
myslim, ze by im dost pomohlo keby cenu znizili alebo by tu skolku specializovali inym smerom, nie scientologizmom 😉
v zahorskej ajj okoli je vela mamiciek, co uvazovali nad touto skolkou ale najma z tychto dovodov sa rozhodli radcsejj pre skolku v okoli alebo meste.

klementina
14. júl 2011

@olivija neviem, ci mas nieco s tou skolkou, ale o ich fantastickom pristupe svedci aj to, ze dodnes mi nedali vediet, ze tu skolku rusia - super reklama do buducnosti pre riaditelku aj majitelku.

filipa
14. júl 2011

skolku Happydays poznam velmi dobre, osobne mam s nou 3,5 rocnu skusenost, kedze mi tam chodil syn (na Trnavku), a veru doteraz neviem, co by malo znamenat "ucenie zalozene na scientologii"... viem len jedno, a sice, ze nieco v zmysle uvedenych slov tvrdi kazda mamicka, ktora ma "zarucenu informaciu" , ze v HD sa praktizuje scientologia, len presne ziadna nevie povedat, co to konkretne znamena... tolko k tejto teme...
co sa ceny tyka, tak bola (neviem ci aj teraz je) moznost uhradit skolne na rok dopredu a vtedy si dostal 10% zlavu, co v prepocte znamena 390 eur na 11 mesiacov, vratane stravy, anglictiny niekolkokrat do tyzdna, kvalitnej predskolskej pripravy (to znamena priblizne 5 roznych tematickych okruhov formou pracovnych zositov, ktore sme ako rodicia pravidelne dostali domov na prezretie) a samozrejme inych aktivit, ktore tu nebudem spominat... a ked vezmem do uvahy, ze dieta tam bolo cca 9 hod denne (kedze inak nam to pracovne povinnosti neumoznovali), domnievam sa a pri troche triezveho rozumu tvrdim, ze to bola ferova cena... a to tu uz nejdem spominat, ze maly mi odtial nechcel ist domov, ked som pre neho prisla.... tolko moj postreh na margo HD na Trnavke... co sa tyka ZB, to neviem zhodnotit, kedze tam sme nechodili, takze k tomu sa nevyjadrujem 😉

klementina
14. júl 2011

@filipa ja som tam malu chcela dat, takze som si nieco zistila aj o tej scientologii, otvorene sa k tomu priznavaju, ze deti vychovavaju podla aplikovanej scholastiky, ktoru zalozil ten, co zalozil aj scientologicku cirkev. mne sa na tom nezdalo nic obzvlast nebezpecne, niektore tie myslienky boli aj celkom dobre. ale uz len ta samotna idea, ze budem davat deti do takej skolky, ktora praktizuje ucenie niekoho kto zalozil scientologiu sa vela rodicov nepacila (mne teda tiez moc nie) -to som pisala na margo toho, preco nemali v zahorskej dostatok deti. a v zahorskej nemali anglictinu.
a uhradit skolne za skolku na rok dopredu sa mi tiez nezda nijako vyhodne, som zvedava kolko rodicov to vyuzilo. ako mozem vediet, ze v priebehu roka sa nic nezmeni?