Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

habibi78
8. apr 2011

@kacatko prosim ta, UP dava prispevok na starostlivost o dieta len do troch rokov dietata? 😕 V tomto sa nevyznam, citam, ze ty uz s tymto mas skusenosti a zaujima ma to, dakujem 😉

zuzana8
8. apr 2011

viete mi niekto povedať niečo o súkromnej škôlke Gašparko? nič som na nete nešla, ani pozitívne, ani negatívne...ďakujem

vulka
8. apr 2011

Zuzanma8: Raz som čítala o tejto škôlke v časopise. Pamätám si len, že sú tam deti rôzneho veku spolu(učiteľka chválila, vraj je to veľmi dobré) a že veľa spievajú(to tiež tvrdila učiteľka). Z fotiek bolo patrné, že majú akýsi trávnatý dvor, či záhradu. Eva

zuzana8
8. apr 2011

@vulka Evi no neviem, či je dobré, aby boli deti rôzneho veku spolu..no asi sa tam budem musieť pozrieť a urobiť si názor🙂 ďakujem

kvakynka
8. apr 2011

@habibi78 ano, aj tu som zvazovala a rozmyslam, ci som tam vlastne uz volala alebo nie 😉

kacatko
8. apr 2011

@habibi78 Ahoj,
ano bohužial iba do 3 rokov, keby ho davali aj dlhsie tak nevaham a necham syna v súkromnej 🙂

kacatko
8. apr 2011

@danielaviki Ahoj, mne starsieho syna nezobrali minulý rok do štátnej školky oficiálne pre nedostatok miesta ale myslim si, že to bolo kvôli tomu, že som bola s mladšim synom na materskej ☹

kvakynka
8. apr 2011

@zuzana8 ahoj, aj nad gasparkom som uvazovala, lebo cena bola pre mna este OK, ale ja som mala zaujem o tu skolku na trnavke, kde mam aj svokrovcov a riaditelka mi povedala, ze tu maju plnu 😒 , ale ze jedno volne miesto maju v skolke na kolibe, kt. je o 40 eur drahsia na mesiac (lebo tam maju v dome aj bazen) a ze je pre 4-rocne dievcatko aj lepsia, lebo ze v tej skolke na trnavke maju mensie deticky ... ale mne je to na kolibu od ruky 😖

vulka
9. apr 2011

@zuzana8 Mne to tiež prišlo ako nie najvhodnejšie, mať spolu deti rôzneho veku. Ale pani učiteľka Orogvániová tvrdila, že je to dobré. Nie som v Blavy , tak som to viac neriešila.

tysontara
12. apr 2011

Ahojte, neviem, ktora lokalita pre skolku Vam vyhovuje najviac, no od leta bude fungovat nove detske centrum aj na Feriencikovej v starom meste 🙂

evkabevka
14. apr 2011

Ahoj, damy,
chcem sa s Vami podelit o skusenost, mala som dceru v jasliach Bambi, neskor mala automaticky nastupit do skolky Bambi na Panenskej. Za ten takmer cely rok, co sme tam boli som nevidela jedinu fakturu, ani ked som si ju pytala. Ucitelky mi nechceli podpisat ani prijmovy doklad - co je aj pochopitelne. Pani majitelke som sa nevedela dovolat, vzdy bola zaneprazdnena. Platila som kazdy mesiac pausalnu sumu, hoci dohoda bola taka, ze za vymeskane dni sa strhavaju peniaze. Napokon sme sa rozhodli odist. Pani Kusyova mi odvtedy uz vobec telefon nezodvihla a na maily reagovala slubmi, ze mi samozrejme peniaze vrati. Raz som sa so svojim problemom zdoverila kolegom v praci a zistili sme, ze nie som jedina, co s danou osobou nieco take riesi. Kolega mal ten isty problem, ale s inou pobockou, ktoru tato pani vlastni. Napokon som peniaze uvidela, po vyhrazkach zalobou. No, a samozrejme, co sa tyka ponuky, tak nesplnali takmer nic zo slubovaneho. Ucitelky boli super, ale casom sa aj personal zacal menit...Takze toto je moja skusenost: Bambi v ziadnom pripade.!

tysontara
15. apr 2011

@evkabevka fuuha, tak to je sila 😒 este som nepocula nic zle o tejto skolke / jasliach, no co uz asi aj take sa musi stavat, len si robia zlu reklamu..

emogeon
15. apr 2011

jedna znama prelozila dceru z Bambi do inej skolky

zuzana8
15. apr 2011

@kvakynka prišlo nám vyrozumenie zo štátnej škôlky, že je neprijatá, volala som s pani riaditeľkou a tá mi oznámila, že načo som si podávala prihlášku, keď dieťa dovŕši tri roky až 1.10.!!!! že nemá zmysel podávať odvolanie...☹ volala som do Fairylandu, tam stojí 3-dňová starostlivosť 339€+70€ stravné - čo je drahé...Gašparko má plno, ale že sa mi ozve, že možno nejaké dieťa vypadne, keď ho príjmu do štátnej... a škôlka Vilka má voľné miesta, ale tam sa mi nepáčilo, že deti nemajú deti dvor na hranie...no tak neviem čo urobím...

kvakynka
17. apr 2011

@zuzana8 Mne tiez z jednej sukr. skolky povedali, ze maju plne a mam sa ozvat v juni ci sa nahodou neuvolni miesto ked niekto uprednosti statnu :( som tiez dost zufala, lebo ta sa mi fakt paci aa teraz je plna :(

zuzana8
19. apr 2011

@kvakynka ešte som našla kontakt na súkromnú škôlu na Stálicovej, je to jednotriedka za 270€ mesačne + strava...takže sa tam pôjdem pozrieť po sviatkoch, dám Ti vedieť ako to tam vyzerá, ak budeš chcieť...🙂 inak je to fakt zúfalé s tými škôlkami...☹

kvakynka
19. apr 2011

@zuzana8 Zuzka, tam som ja bola ... no aj som si myslela, ze tam Vandicku dam, lebo Miska budem mat v tej statnej skolke vedla, ale nepresvedcila ma :( zdaju sa mi tam strasne male priestory a malo hraciek a take "nijake", ked uz mam platit za sukr. skolku chcem nejake sluzby, preto som si povedala, ze tato nie :(, ale skus ... ak nemas inu moznost, mozno budes rada, ze najdes aspon nejaku ako-tak vyhovujucu

zuzana8
19. apr 2011

@kvakynka no moja, to si ma nepotešila🙂 no pôjdem sa tam pozrieť,a nebudem teda očakávať "veľké zázraky"🙂asi ju zapíšem na tú ferienčíkovú a bude pokoj, tam to vyzerá v pohode....🙂

nez
21. apr 2011

@katka008 ms felix na mikoviniho ulici ...

bleble
27. apr 2011

Maminky, kamoska otvara skolku teraz v lete v starom meste, ma skusenosti a budu urcite v dobrych rukach, anglictina, online kamerovy system pre vas klud a 2x mesacne plavanie..ved pozrite: www.plneradosti.sk
vsetko tam bude nove, obhliadky nejak od juna uz budu mozne

jessicax
27. apr 2011

@bleble jaaj keby sme to nemali tak od ruky tak nevaham a urcite tam malu zashlasim, aj cenu maju super 😉

jessicax
30. apr 2011

nemate prosim niektora skusenost so sukromnou skolkou happy kid vo vrakuni?

egyptanka
30. apr 2011

to v Petrzalke nie je nejaka dobra sukromna skolka? 😲 😲

dai
30. apr 2011

egyptanka, je tu skolka brilliant star - je anglicka...

egyptanka
1. máj 2011

@dai to tam je vsetko po anglicky? Uci tam native speaker?

jaaty
1. máj 2011

egyptanka, naša Hanka chodí do DC Krtko a som nadmieru spokojná ja a predovšetkým ona 😀 😀 😀 😀

dai
1. máj 2011

egyptanka,
neuci, tam sa anglicky rozprava... a ano, su tam aj native speakery v kombinacii so slovakmi, kedze beru aj slovenske deti ( ja mam malu v podobnej nemeckej skolke a napriek tomu ze mala vobec po nemecky nevedela, nebol to pre nu ziaden problem...)

charlize
1. máj 2011

Ahojte, ja som objavila toto (sesternica hlada...) tak ci nemate niekto skusenosti? Vdaka 🙂
unicare.sk a patri pod nich skolka LitlleAngels.

jvo
1. máj 2011

@jaaty prosim ta nevies aku tam maju obsadenost? ako dopredu je potrebne sa prihlasit, dakujem

egyptanka
1. máj 2011

@jaaty a je mozne tam prihlasit dieta len na doobedie a len na tri dni?