Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

janikovaolga
17. nov 2011

@malinkamaja Ja som tam bola s malým tiež, páčilo sa mi, že sa venujú aj alergickým deťom, väčšina hračiek je drevených a hlavne všetko je naozaj nové a to je podľa mňa dôležité. Dokonca stravu berú od zdravíčka čo je jediná kuchyňa v ba, ktorá ponúka harmonickú stravu. Od januára sme sa zapísali a už sa tešíme na nástup.

janikovaolga
17. nov 2011

Pokiaľ máte aj Vy alergické dieťa tak ako lekárka Vám môžem túto škôlku odporučiť - www.carovnysvet.sk

stolwerkas
22. nov 2011

@ludmila69 ahoj, chcela by som sa opytat, ako ste spokojni s Little Angel, nakolko rozmyslame, ze tam dame maleho...vopred velka vdaka 🙂

luubiicaa
22. nov 2011

@lilli00 ahoj,skus pozriet maternelle, je tam i montessori pedagogika.

tweety22
22. nov 2011

@stolwerkas na predchadzajucej strane sa o tejto skolke pisali nie velmi dobre referencie, ja nemam skusenosti len som ostala prekvapena, ze taketo nieco sa v sukromnych skolkach robi ☹

stolwerkas
22. nov 2011

@tweety22 hej, videla som, ale ludka pisala, ze tam idu dat dietatko, tak som bola zvedava prave na skusenost rodica...v kazdom pripade dakujem 🙂

katka008
25. nov 2011

Neviete ktora skolka v BA robi aj poldenne pobyty od 9.00 do 14.00-15.00? dakujem 😉

klementina
25. nov 2011

@katka008 tak to asi vsetky, len taky cas ti nebudu ratat ako poldenny ale ako cely den. 🙂

katka008
25. nov 2011

ale praveze viem ze su skolky ktore rataju takyto cas ako polden... To je jasne ze ked si zaplatim celodenny pobyt mozem si vybrat akykolvek cas 🙂

klementina
25. nov 2011

@katka008 tak to som fakt zvedava na tu skolku, ak zistis, daj vediet

emogeon
25. nov 2011

uz je v Ba dost skolok co robia polden a maju to zaratane podla toho.. len si musim spomenut, tiez som toho casu hladala taketo

usonicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usonicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klementina
27. nov 2011

len vsade je ta poldenna staroslivost bud doobedna alebo poobedna. katka sa pytala na cas od 9tej do 3tej

mbrnakova
27. nov 2011

Ahojte, viem, že sa bude vo februári otvárať nová škôlka na Kozej ulici, Palisády. Má to byť bilingvárna škôlka, sú už v Topoľčanoch a majú nádherné priestory, skvelých učiteľov, cudzincov, ved pozrite...(www.espania.sk) tak si predstavujem škôlku, kam by som dala svojho syna.

katka008
28. nov 2011

@klementina , fakt prisaham ze som raz nieco take videla na nete, ten vyber casu, a uz sa k tomu neviem dostat..moano sa nieco najde 🙂

vereska
28. nov 2011

pozrite aj tento link. aj tu si mozete zvolit poldennu starostlivost vo vami urcenom case
http://www.sasojaso.sk/cennik.htm

ivina31
29. nov 2011

Ahoj, vyskúšaj www.carovnysvet.sk 🙂.Majú ešte volné.

ivina31
29. nov 2011
majkaba
29. nov 2011

Ja mam velmi dobru skusenost s jaslickami v ruzinove na Lidickej.Mala tam chodila od 9 mesiacov.Velmi ustretova opatrovatelka.

zuzca80
29. nov 2011

@katka008 tak predsa nam tu skolku zatvaraju ☹ aj my uz hladame nahradu ☹

zuzca80
29. nov 2011

mate niekto referencie na fantasy kindergarten?

monlu
29. nov 2011

@zuzca80 myslis vo Vrakuni? ja som tiez zistovala..

zuzca80
29. nov 2011

@monlu nie...na hrebendovej

katka008
29. nov 2011

@zuzca80 ani nehovor, maly uz bol taky zvyknuty...neviem kam teraz, hladam na 3 dni a nieco na trese raca-aupark.. ak nieco najdes, daj prosim vediet 🙂

katka008
29. nov 2011

@zuzca80 inak bola som pozriet v motylikovi, pekne, velikanska zahrada, len take mensie triedy a schody. Mne sa aj celkom pacilo, ale moj manzel chce pozriet aj inde... 😒

littlekitten
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzca80
30. nov 2011

@katka008 my hladame presne tu istu lokalitu lebo mm robi v auparku. Pozriem ten motylik. Ja chcem tiezna 3 dni ako chodila doteraz