Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

fibi21
14. aug 2011

Babypark Pinguin otvara pre velký záujem svoju druhu prevádzku v podunajskych Biskupiciach na Slnavskej ulici. Berú deti od 18 mesiacov.

fibi21
14. aug 2011

Babypark Pinguin otvara pre velký záujem svoju druhu prevádzku v Podunajskych Biskupiciach na Slnavskej ulici. Berú deti od 18 mesiacov.

klementina
14. aug 2011

@littlekitten a kde konkretne v zahorskej otvaras tu skolku? inak skoda, ze si nedala vediet skor, uz sme zaplatili zalohu za inu skolku, tak ale dufam, ze sa ti bude darit.

littlekitten
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska_cililink
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellit
17. aug 2011

@miska_cililink to nas velmi tesi....budu mat sancu aj deticky z okolia? my sme Marianka 🙂

littlekitten
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska_cililink
18. aug 2011

@ellit ano ano 🙂

miska_cililink
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aquafitness
18. aug 2011

nasa bambulka navstevuje tento tyzden art summer camp, ktory organizuje Blue Berry Hill, sukromna skolka.
som maximalne spokojna - s programom, s lektormi, so stravou, s relaxom, s anglictinou. od septembra chceme ist natrvalo.

tweety22
19. aug 2011

mna by zaujimali referencie na skolku Berlitz a Wonderland - Wonderland je sice v Dubravke co mam osobne velmi daleko ale zaujalo ma, ze je to spojene aj so zakladnou skolou a skolne je celkom prijatelne, hladam prostredie kde deti budu mat bilingvalnu vychovu... som ale dost prekvapena, ze na uvedenych telefonnych cislach nikto nedviha, viem, ze su prazdniny ale sukromne jasle a skolka by mali fungovat

pusa
26. aug 2011

Nemáte referencie na školku Berlitz??
Máme dieťa v školke Fantsy, sme celkom spokojný, len v poslednom čase sa tam menilo viacero učiteliek a sklamalo ma pár vecí, čo je škoda.

tweety22
26. aug 2011

@pusa ja tam idem dat syna asi od septembra, priestory su dost male, aj ihrisko ale velmi ma oslovili pani ucitelky, su velmi mile a taktiez ta anglictina hravou formou je na velmi dobrej urovni tak uvidime, 🙂

pusa
26. aug 2011

@tweety22 prosím Ťa aké sú tam poplatky, na stránke som nenašla. Vďaka

orinaky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka261177
5. sep 2011

@emogeon prosim ta kde mimo ba stoji skolka 200 eur?

emogeon
5. sep 2011

@lucka261177 chces povedat ze skolky mimo ba stoja 300 a viac ? hmm...

lucka261177
5. sep 2011

@emogeon ja nechcem nic povedat ja sa pytam pretoze neviem ci myslis toe kusok za BA alebo uz v inych mestach nakolko som z dedinky pri BA a 400 je strasne vela ale 200 by sa dalo.lenze tych skolok je tolko ze neviem vobec ako hladat kde hladat ale hlavne nemam tolko vela penazi.

hanica11
7. sep 2011

Ahojte, máte niekto skúsenosti s waldorfskou škôlkou v BA? Ďakujem!

olivija
8. sep 2011

@chaine si ešte užiješ...a hlavne aby ťa potom envypoklonkoval, ked budeš zabehnutá...otváraš v BA?

olivija
8. sep 2011

@orinaky vieš čo🙂 Vôbec ma nezajíma tvoj názor, diskutujem ako každý a keď sa ti to nepáči, nečítaj moje príspevky a ani nedebatuj, nestojím o to:_) pekný deň🙂

olivija
8. sep 2011

@orinaky ako nepochopila som ťa, ale beriem 🙂 skús si prečítať fórum prečo "zberam rozumy" čo sa mi na škôlkah nepáči ty chytrá!🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orlovka
10. sep 2011

@lilli00 neviem či naozaj, ale ako som si vygúglila, bio stravu by mali mať v littlekitten...no je aj alternatíva a ja si myslím, že výborná...škôlka, ktorá dovolí, aby dieťa konzumovalo na čo je zvyknuté z domu...lebo si to z domu do škôlky nosí!...štátne škôlky to majú zakázané, veľké súkromné s tým majú problém, nezvládajú podávať zvlášť stravu niektorým jedincom...takže ostáva malá škôlka...ja mám drobca v detskecentrum alicka...deťom sa tam venujú pedagogičky individuálne a veľmi podobne ako v montessori...jesť dávajú to, čo si želajú rodičia...ja tam mám drobca a vyžadujem, aby nepil nič iné, len čistú vodu...kamarátka sú zase vegetariáni...a ich kamarátka majú problém s lepkom, takže žiadem chlieb či rožky...sú tam len 4 deti, tak to ustrážia...len ten jeden tuším jedáva všetko...no tak ako tip som možno pomohla...veľa šťastia

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kape
12. sep 2011

Mamičky, ktoré hľadáte dobrú súkromnú škôlku v Starom meste, vrelo doporučujem DC Teddy na Zochovej ulici. Je tam málinko detí, veľmi dobrý a deťmi obľúbený, ústretový personál. S majiteľkou sa dá na veľa veciach dohodnúť. Rozhodne nebudete ľutovať. Ak by niekoho zaujímali podrobnosti rada napíšem bližšie do IP.

tysontara
16. sep 2011

Maminky ja tu po dlhsej dobe zase davam do pozornosti skolku v Starom meste na Feriencikovej ulici - Plne radosti, je to max pre 12 deti takze individualny pristup a deticky su velmi spokojne a velmi napreduju. mladsie nasleduju starsie a starsie sa ucia brat ohlad na mladsich 🙂