Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

eleonorah
15. okt 2010

este jednu vec, potrebovala by som aby som komunikovalo hlavne v anglickom jazyku pocas celeho dna..akurat som pozerala nastranku ekodomcek, vyzeralo to milo, ale tam sa komunikuje v nemcine....

skrecok
19. okt 2010

Ahojte,
hladame pre maleho (nastupil by v septembri 2011) sukromnu matersku skolu s anglictinou v BA - Vrakuna a Podunajske Biskupice, Dunajska Luzna.
Dnes sme boli pozriet v Galileo, prvy dojem bol dobry. Personal prijemny, prostredie pekne, anglicitina kazdy den... Chodia tam susedkine deti, aj na sukromnu ZS a nevedia si vynachvalit.

Nemate nejake referencie o Littlekitten v Dunajskej Luznej a MINIKIN playschool v BA - Podunajskych Biskupiciach? Budem vdacna za kazdu odpoved a skusenosti.

sonakikusova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annazdomu
25. okt 2010

@kacatko Ahoj Kacatko. Uz si nasla skolku pre Tvojich chlapcov? Kamaratke chodi totiz syn (3 r.) do Fantasy pri horskom parku a je velmi spokojna. Taka mala skolka, velmi pekne prostredie a hlavne si chvali ucitelky. Ale je anglicka a neviem ci si chcela anglicku. Maju tam aj Americanku ako navyse ucitelku a vela aktivit. prave teraz niekedy idu zacat s tenisovym kurzom, plavaju a kazdu chvilu cosi maju.... Skus sa tam ist pozriet, to uz nemas az tak daleko, ci?

kacatko
26. okt 2010

Ahoj annazdomu 🙂 ďakujem za ponuku. Momentálne je situácia u nás taká, že som opäť dala žiadosť do štátnej škôlky u nás v Záhorskej Bystrici a rozpísala som konkrétnejšie dôvody prijatia staršieho syna k nim do škôlky a teraz čakám na odpoveď. Svokra mi totižto navrhla, že by mi mladšieho do toho budúceho septembra doma povarovala a keby staršieho do štátnej škôlky prijali tak by som mohla ísť do práce v januári ako som plánovala. Ale uvidím ako sa to vyrieši. Keby sa inak nedalo tak by som ich dala asi do súkromnej škôlky v Lamači(škôlka Zvonček), riaditeľ bol veľmi ústretový len keď som sa ho v septembri na to pýtala hovoril,že má akurát voľné posledné miesta ale nevedel mi s istotou potvrdiť, že či budú voľné aj od decembra, kedy som ich plánovala dať do škôlky. Takže je to zatiaľ otvorené 🙂

skrecok
26. okt 2010

@lucusaa My hladame pre maleho sukromnu skolku v Pod. Biskupiciach, Vrakuni a v D. Luznej....
Chcela by som sa vas spytat ak mozem. Ako ste spokojni so sluzbami,aktivitami a pod. v Smajliku? Je tam anglictina, ak ano kolko krat v tyzdni, dalsie kruzky... Aka je cena mesacneho pobytu + strava?
Budem velmi rada ak mi strucne napisete, nemaju este webovu stranku kedze je to nova sukromna MS a nevieme ziadne informacie. Dakujem.

annazozelenehodomu
3. nov 2010

Smajlik je super, boli sme tam kuknut, ale pre nas je to straaasne daleko, riaditelka velmi mila a ustretova, posobila velmi profesionalne a ide o (podla mna) skusenu ucitelku, ktora sa detom venuje. Ak si dobre pamatam cena bola okolo 400 Euro, vratane vsetkeho, este si spominam na logopedicku a je tam aj anglictina. Ja naozaj odporucam 🙂

marceliatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
24. nov 2010

dakujem marceliatko,
tiez som pocula len pozitivne veci o tejto skolke. Nasa mala uz pomaly rok chodi do nemeckej skolky - manzel ma prehlasoval nakoniec - chce aby sa mala ucila nemcinu, anglictinu sa zevraj nauci kedykolvek 🙄 takze mala uz zacina sprechovat 🙂 ja som tiez velmi spokojna - tiez maju drobci plavanie, tenis a kopu inych aktivit. Ucitelky su tam super a malinka je velmi spokojna ( okrem toho je to hned vedla prezidentskeho palaca, cize asi 3 minuty od mojej prace a 5 minut od nasho domu, takze je to super 🙂 ) Deti tam inak maju ucitelky ktore s nimi komunikuju 99% po nemecky ( sama hovorim v praci vela po nemecky a musim povedat ze maju super nemcinu, aj co sa akcentu tyka... ) plus maju aj nemeckych lektorov... skolka okrem toho kontinualne pokracuje ZS a gymnaziom v nemeckom jazyku - su priamo napojeny na nemecke velvyslanectvo, takze sa tam robi vela projektov, vela deti je z nemeckych rodin... takze ak sa mojej malej bude darit a zvladne jazyk na dostatocnu uroven aby v 6-tich rokoch nabehla rovno do ZS , tak mam uz vyriesenu aj ZS😅
ale dakujem ako pisem za typ - mnoho mamiciek v mojom okoli hlada dobre skolky, takze ak bude mat niekto zaujem o anglicku, urcite budem odporucat 😉

natashkaa
14. jan 2011

ahojte nejake skusenosti s IMPRESIA?

pikino
15. jan 2011

AHojte mate nejake referencie o školke štvorlistok na sklenarovej? chcela by som tam buduci tyzden nakuknut, a rada by som vediet ako su tam deticky spokojne. dakujeeeem 🙂

My mame impresiu hned za rohom tiez som o nej rozmyslala lenze by som to mala daleko kvoli praci v ktorej som casto do neskoreho vecera anestihala by som pre nu chodit. venuju sa canisterapii. maju vlastneho psika a este neviem ake zvieratka, cena ako ine školky okolo 400 EUR, ked som tam volala, riaditelka povedala, ze dieta moze nastupit kedykolvek.

katka008
26. jan 2011

Ahojte, prosim poradte mi skolku pre 2 .rocneho chlapca v blizkosti raca, nove mesto. Hladam nieco najprv na dva dni v tyzdni na pol dna a potom neskor na cely tyzden na pol dna. podmienkou je aj anglictina. Dakujem za vase rady aj skusenosti. PS-mate niekto skusenost s peknou cestickou v krasnanoch?

gagi
28. jan 2011

Katka008 vyskúšaj navštíviť súkromnú škôlku "Detičky" na Pionierskej - Nové Mesto. Chodí tam kámoškina dcérka a nevie si to tam vynachváliť. Krásne prostredie vo vnútri, vonku veľká záhrada. Majú aj anglicky hovoriacu učiteľku a ostatné učiteľky veľmi zlaté. Neviem koľko tam majú školné, skús ich navštíviť.

mooni
7. feb 2011

Ahojte,
máte, posím, niekto skúsenosti so škôlkou FAIRYLAND? Vítam každý jeden postreh.
Ďakujem pekne 🙂

mirasierra
10. feb 2011

@dai chcela som ti napisat ze aj vdaka tebe som dala malu do nemckej skolky, chodi uz 3 tyzdne a zatial spokojna. ale do vacsej skupiny aj ked je mensia, lebo inde nemali miesto.

bleble
10. feb 2011

Maminky s detickami do 6 rokov, najdete si minutku? velmi by mi to pomohlo: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/bio-ko...

juudit
10. feb 2011

DOTAZNIK
dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc pri vyplňaní dotazníka, o skodlivosti hraciek. Za ochotu a cas vsetkým velmi pekne dakujem.Dotazník nájdete na
https://spreadsheets.google.com/viewform?formke...

andy32
15. feb 2011

Mile mamicky, robim jednu studiu, co sa tyka mamiciek s detmi a ake maju moznosti po skonceni rodicovskej dovolenky. Ak ma niekto zaujem prispiet do tejto mojej prace vyplnenim dotaznika, budem mu velmi vdacna. Kliknite prosim na tento link:
http://dotaznicek.sk/kontrolpanel/dotazniky/dot...

Za ochotu Vam vopred dakujem

katka008
23. feb 2011

Ahojte, mate niekto skusenosti so skolkou Zamok hier, alebo Deticky? 🙂 Bola som sa zatial pozriet vo Veselom domceku a velmi sa mi pacilo, len sa mi to zdalo byt malicke..? Vase rady? 😉

nikirad
28. feb 2011

Ahojte maminy, po dlhom case potrebujem tiez poradit. Hladam sukromnu skolku v petrzalke, len na niake 2-3 dni do tyzdna. Nasla som na nete niake tri zariadenia, srdiecko, babyland a tusim miniland- co je zriadene v byte. Poradite mi ,alebo mate skusenosti s tymito skolkami? dakujem

ovciatko
28. feb 2011

Ahojte maminy,
aj by som chcela poradit - dobra anglicka skolka v Dubravke? Nasla som wonderland, ale neviem, ci s nou mate nejake skusenosti. Dakujem pekne

lulu73
28. feb 2011

@nikirad ahoj, tiez hladam skolku v BA-Petrzalke a dnes som bola v skolke v Srdiecku. Riaditelka sa mi zdala prijemna, odpovedala mi na vsetky otazky, v podstate som videla dve triedy, jedna pre male a druha pre vacsie deti, videla som aj toalety, tie su uplne ok.....nemaju vlastnu kuchynu , stravu im nosia, nepytala som sa odkial...ale maju tam taky jedalensky kutik....celkovy dojem bol dobry, az na to ze od sukromnej-platenej skolky som asi ocakavala viac...ale na druhej strane, lokalita mi vyhovuje, blizko mam rodicov aj pracu a podla toho co riaditelka vravela, maju malo detic iek, cize tych vo veku 2-3 roky je cca sest
Neviem, skusim este osobne navstivit www.skolka.sk , velmi sa mi paci co tam pisu a dcera mojej sestry chodila 5 rokov do Felixu na Racku a vraj bomba...len pre nas je ta skolka uplne od ruky

lulu73
28. feb 2011

jezisi a este som bola v nejakom sukromnom zariadeni v petrzalke v rodinnom dome...hotova katastrofa, nechapem ako mozu splnat zakladne hygienicke normy

lulu73
28. feb 2011

a ak mate niekto info o babylande v petrzalke, budem rada...vdaka

nikirad
1. mar 2011

lulu- ahoj, super ze mas niake info, ja som do srdiecka volala zatial len s ucitelkou,ta mi povedala ze deti na par dni v tyzdni neberu ,ale este ma odporucila rozpravat s riaditelkou. Neviem o tom babylande som nikde nic nenasla a ten mobil co tam maju uvedeny mi nikto nezdviha. Ja potrebujem v petrzalke,lebo tu budem chodit aj do roboty a to na osmu. Este je jedno zariadenie ktore je urobene v byte a je tam niakych 5-6deticiek,ma to zriadene niaka vyskolena ucitelka. Ale to ja sa trochu bojim,kedze s nimi chodi po vonku hocikde a nemeju vlastne ohradene ihrisko....

nikirad
1. mar 2011

Este poznam sukromnu skolku pri dostihovej drahe- krtko, pocula som dobre ohlasy na nu,aj susedkina mala tam chodi a je spokojna. No pre nas to nie je, kedze tiez neberu len na par dni, ale na stalo.

maatuulka
1. mar 2011

Ahoj maminy, my sme z Rače, malu som prihlasila do dvoch skolok tu u nas, v polke aprila sa dozvieme ako to dopadlo. Ak ju nevezmu, tak rozmyslame o sukromnej skolke.
Tu v Raci mame ten vesely domcek, viete o nom niekto nieco?
a nas tatino pocul v radiu o nejakej smiley .. nepamata si presny nazov, vraj ju teraz v marci len budu otvarat.

meiwe
3. mar 2011

ahojte kamaratka otvara super skolku v Ba -Prievoz,s anglictinou,monsetori,masazmi,plavanim a za velmi dobru cenu, vlastny dvor, deticky maju vlastne postielky, bezalergenne vankuse a paplony,vela hraciek, zvieratkami;papagaje rybicky,myslim ze aj francuzstina berie cca 12 deticiek co je dobry pocet, strava dodavana , ovocie zelenina akakolvek dieta nieje problem , 😝
Blizsie info v sprave🙂))))) 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

meiwe
3. mar 2011

@maatuulka to je kamaratkina je na velmi dobrej urovni, velmi si dava zalezat na tom aby sa u nej deticky mali dobre kontakt na poziadanie, treba vidiet🙂))))

maatuulka
4. mar 2011

@meiwe je to mozne, ze o tej mi hovoril minule priatel.. pocul o nejakej v radiu a stale ju hladam, neviem ju nikde najst, vraj ju v marci otvaraju. a maju nejaku stranku alebo nieco kde by som si kukla info? Ja len zbieram informacie.. a potom uvidim .. ak mi malu nevezmu do statnej skolky pojde do sukromnej, ale kedze sme z race .. tak asi uprednostim Raču.