Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

hrncek201
18. apr 2012

@mandarinkaa ja som sa tam bola pozriet a tiez tam chcem dat malu, mne sa to tam zdalo celkom fajn. ako si sa nakoniec rozhodla

mici111
19. apr 2012

ahojte, vedeli by ste mi poradit nejaku sukromnu skolku v petrzalke? nejako sa neviem k nicomu dopatrat 😅

natashkaa
5. máj 2012

Ahojte potrebujem poradit chcem maleho (3roky) umiestnit len na dva dni v tyzdni a len na par mesiacov - v Septembri nastupuje normalne do statnej skolky. Mam vsak statnice a on priam bazi po kolektive deti preto platit pestunku je pre mna bezpredmetne. Uz teraz sa ma stale pyta kedy pojde do skolky. Nema problem byt s cudzimi dokonca nema problem ani s tym ze si estra na kolektiv zvykne a potom nebude vediet presedlat do statnej..absolvovali sme uz adaptacnu skolku v matrerskom centre velmi sa mu pacilo. Pisala som do X skolok v Ba a ziadna nieje ochotna mi ho takto len na dva dni vziat. 😢

skybaby
6. máj 2012

@natashkaa ja chcem dat malú takto od septembra kedže mi ju nezobrali do statnej a niektoré škôlky majú v cenniku aj polovičné sadzby a rátajú s "polovicnym" uvazkom, ale samozrejme asi uprednostnia deti na viac dni. Ja som pozerala skolka.sk, motylik, lienka, bambi

iffka2002
7. máj 2012

Nasa dcera chodila do anglickej sukr. skolky Little Angel, na Kramaroch- skolka bola fajn, ucitelky mile- nikdy som ich nepocula zvysit hlas na deti, take velmi mladucke ucitelky, moc ich ta praca ale asi nebavila, tak sa ani moc nesnazili- skor to bolo len strazenie deti- ziadny program- decka sa tam nudili, ale pekne priestory tam mali. Potom sme este chodili do Babylandu v petrzalke, bolo to v skole, a teda take obrovske triedy a dost neutulne, ale niektorym detom sa to moze pacit (nasej sa to nepacilo), ucitelky tiez nekricali, ale zdalo sa mi to take trochu chaoticke. Tam bola dcera ale stale chora, tak sme zmenili na slovensku sukromnu skolku Anjelik na Jozefskej ulici a to bola velka chyba- bola tam zima a tma, taky stary dom, (podla mna aj plesnivy), jedlo dost slabe, caj vzdy studeny a bez chuti, ucitelky hruza, a ked som videla a pocula ako dcerina ucitelka nastolila rezim ako na vojne- bol to des- deti tam napr "nesmu plakat za rodicmi", mala som dost, este aj na mna tam ta (stara) ucitelka nakricala, ze v tej triede nemam co robit, atd, dcera samozrejme rev kazdy den, ze tam uz nejde, tak sme to nakoniec vzdali a vzala som ju odtial. Tak som radsej tych 600 eur mesacne investovala do kvalitnejsich sluzieb mojej mamy. Ale kazde dieta ma ine naroky a samozrejme, vsade su aj nejake negativa a clovek si nakoniec zvykne na vsetko.. ale urcite nie za kazdu cenu, ked si mame z coho vyberat.

mimikas
7. máj 2012

Ahojte nemáte niekto skúsenosti s novootvorentými jaslami Babyrelax v Dúbravke?

zuzanecka17
15. máj 2012

@iffka2002 teda, vy ste toho uz poskusali! 🙂

len som tiez chcela napisat osobnu skusenost s LITTLE ANGEL NA KRAMAROCH - je to naozaj strazenie deti. mne sa tam teda nepacilo, majitelka je velmi podivna, tym padom aj cele to prostredie. ucitelky sa tam striedaju ako na kolotoci, a to svedci o vela veciach. plus maju nonstop problemy so vsami!!!!

kathynka
15. máj 2012

@iffka2002 @zuzanecka17 ja som v little angel robila ako ucitelka pred 2,5 rokmi...odisla som po 3 tyzdnoch a do tej skolky by som nedala dieta ani keby riaditelka zaplatila mne...vraj niektori rodicia hovoria, ze su velmi spokojni, ale to bude tym, ze su znami riaditelky alebo nikdy nestravili v tej skolke den so svojim dietatom (co je mi jasne, ze sa neda, ale keby to slo, tak by hned zmenili nazor) a nemaju ani potuchy ako tam prebieha den...zbytocne vyhodene peniaze...

nnell25
17. máj 2012

Caute, ozivujem temu lebo som uz nestastna ked pocujem a citam ze sukromna skolka je onicom. Hladam teraz skolku pre maleho kedze nas nezobrali do statnej skolky a nema mi ho kto postrazit ale co citam a ako tak hladam tak ho vlastne nemam kam dat.
To fakt neni ziadna sukromna skolka kde su aj deticky aj rodicia aj skolka spokojne?
Ak taku poznate poradte, hladam skolku v petrzalke, mozno este stare mesto.

dai
17. máj 2012

@nnell25 ahoj nelli, moja chodi na palisady do nemeckej a ja som spokojna - samozrejme ze ma tiez svoje muchy, ale ucitelky su tam super a decka ich miluju 😉

dai
17. máj 2012

@mici111 skus bright star - je to kusok od stareho mosta anlicka skolka

emka2009
17. máj 2012

Ahojte, maminky, ktore ste z bratislavskeho Ruzinova/Prievozu a samozrejme vsetky, co by mali zaujem o tuto lokalitu, ja odporucam jasle/skolocku VECERNICA na Hribovej ulici v Prievoze: http://www.vecernicaba.eu/. My mame zatial velmi dobre skusenosti a aj cena je velmi prijatelna.

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankamajka
22. máj 2012

nam sa velmi paci v Papuckove v Prievoze. Je to tam mensie, ale mile, velmi dobry pristup. Ja sa nechystam menit.

zuzkut
22. máj 2012

Ahojte🙂
Kedze chcem respektovat pravidla fora, rada Vam dam tip v IP.

mandarinkaa
25. máj 2012

@hrncek201 no ja som tam maleho zatial nedala, ma odradila 3mesacna vypovedna lehota. Sa mi teda nepacilo to, ze ked tam maleho dam a nebude sa nam pacit, musime este platit 3 dalsie mesiace, ci uz tam bude alebo nie.
Ty si sa ako rozhodla?

jaslicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
given
8. jún 2012

Nas syn chodi do Peknej cesticky a sme tam velmi spokojni. Mala, mila, utulna skolka. Super ucitelky aj majitelky.

clarita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
11. júl 2012

@clarita toto sa nerobi......nepatri to sem 🙄 a ani do nijakej inej diskusie ci otazky ohladom opatrovania.....ak chces reklamu, zaplat si ju a precitaj si pravidla fora 😠

clarita
12. júl 2012

@katren
Dobrý deň.
Informovala som sa u admina, keďže neuvádzam www stránku, tak môžem oznámiť mamičkám, že nech sa pozrú do profilu. A pre informáciu-pozrela ste si určite môj profil, takže ste videla, že som PRO a to znamená, že si reklamu platím.
Mamičky hľadajú dobré miestečká pre svoje ratolesti, tak prečo by som im nemohla trošku pomôcť?

katren
12. júl 2012

@clarita ospravedlnujem sa velmi, bola to moja chyba 😔
no preco vam ten prispevok zmazali, ked splnal pravidla?

clarita
13. júl 2012

To je ok,
rada by som dala mamičkám o sebe vedieť a trošku pomohla

bublinka111
5. aug 2012
tilly
5. aug 2012

@emka2009
@ankamajka vy ste z prievozu?

karmelka77
14. aug 2012

@tilly ahoj ja som, si ta pamatam ked si hladala, este nemas nic?? lebo my sme dnes boli prvy krat skusobne v jednej a je super...ak chces dam ti kontakt...🙂)

simmi80
16. aug 2012

AHojte dievcata, tiez zhanam dobru sukromnu skolku v BA, smer PK - Palisady. Ak viete doporucit, budem rada. Dakujem.

bibap
24. aug 2012

@simmi80

Ahojte kocky, my sme s nadsenim chodili k pani Kovacovej do Mini-jasiel. Brali sme ju ako druhu mamu nasej Emmky, mala ju uplne miluje. Kedze sme ale z Dunajskej Luznej a do Petrzalky mame hodinu v zapche tam a hodinu v zapche spat, rozhodli sme sa ju dat blizsie k domu. Pani Kovacova ma teraz jedno miesto volne od septembra.
Je mi to strasne luto, ale tie zapchy su brutal, takze sa musime s pani Kamilou rozlucit. Pomaham jej aspon takto, ze davam do pozornosti, ze ma miesto volne a budem rada, ked sa podari nejake dalsie babo najst. Keby ste chceli dalsie info o pani Kamile a jej jaslickach, piste do spravy

simmi80
24. aug 2012

@bibap Dakujem za radu, len zial je to v petrzalke, to by som stratila min. pol hodiny casu..ale dakujem pekne.. 🙂

ivana68
24. aug 2012

Ahojte baby,
ja môžem odporučiť súkromnu škôlku Tučniačik , včera mali deň otvorených dverí a majú to tam fakt krásne, zaujimavé (vlastný dvor s ihriskom) a veľmi príjemný a komunikatívny personál.