Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca57
9. máj 2015

Ahoj, poznam velmi dobru sukromnu skolku a jasle CILILIN myslim, v Zahorskej Bystrici. Kamaratke tam chodi dcerka uz druhy rok a chcela by ju tam nechat dalej. Vravela, ze jejmala je velmi v skolke spokojna. Su tam vraj velmi mile pani ucitelky, robia s detmi kopec aktivit, vyletov, prave teraz chodia na plavanie, stale nieco... 🙂 Tak skus pozriet, myslim, ze som ich videla na facebooku.

minikolektiv
9. máj 2015

No názory rodičov sú asi veľmi individuálne, ja tiež opatrujem a práve z Cililn v Záhorskej ku mne prestúpili dve detičky, lebo tam neboli spokojní rodičia (a zrejme ani detičky)... A cenovo si tiež prilepšili... Každému vyhovuje niečo iné... Záleží na tom, čo je pre rodičov priorita... Niekto chce dieťatko dať do škôlky, iný zase do menšieho kolektívu kvôli chorobnosti, individuálnejšej starostlivosti... a nižšie cenové nastavenie tiež poteší v dnešnej dobe 😉

maca57
10. máj 2015

No ja chapem, ze opatrovanie deti je vyhodne v tom, ze deti je minimum. Napisala som nazor mojej kamaratky, ktora je naozaj velmi spokojna zoskolkou Cililin. A vravela, ze skolka je vynovena, prerobena a ucitelky su mile 🙂 Kolektiv deti ma aj svoje vyhody, jej dcerka velmi malo rozpravala, ked mala 3 roky, prave kolekltiv deti a tato skolka jej prospela a stala sa z nej nie iba mala recnicka, ale tie basnicky a pesnicky stoja za to🙂, naposledy nam spievala nejaku aj rusku pesnicku. Mala sa tu uci aj anglictinu, aj rustinu. Pokial viem, cena skolky je vratane stravy a vsetkych aktivit. Ked mala raz malu choru, za stravu neplatila, aj to potesi. 🙂

baxsa
10. máj 2015

dobry den,
byvam v Stupave, kde je velky problem so skolkami a o skolke Cililin som sa dozvedela nahodou od kamaratky a tak som ju vyskusala. mam tam dieta uz rok, a som spokojna. budem pokracovat na tejto skolke aj buduci rok. je tam pekne prostredie, nova riaditelka to vyborne vedie.

koopevka
10. máj 2015

Vidím, že sa tu odovzdávajú skúsenosti so škôlkou Cililin, my máme s malinkou tiež vlastnú osobnú skúsenosť a teda žiaľ nie veľmi dobrú, museli sme rýchlo meniť škôlku. Teraz sme veľmi spokojní, malá nie je ani chorá a nechodí ani s plačom do kolektívu, práve naopak - každé ráno sa veľmi teší. Mimochodom ja som tiež riešila novú škôlku aj na základe referencií.

Ale zdá sa mi, že niekedy sa tu vytvoria nové nicky len kvôli tomu aby mohli pridať komentár na určitú škôlku 😉 (nikoho konkrétne neobviňujem 🙂 ). Niet nad poctivé referencie!!!

maca57
13. máj 2015

Ahoj, to je fajn, ze ste spokojne s malou v skolke do ktorej chodite 🙂. Ja som iba chcela poradit dobru sukromnu skolku rodinneho typu v Zahorskej, kde dava kamaratka svoju dcerku a je naozaj velmi spokojna! Ved by ju tam inak nechcela nechat aj nadalej. Mozno prave tento typ skolky bude niekomu vyhovovat. Kazdy komentar je dobry, nazory rodicov su prirodzene individualne. 🙂

bad_delight
2. jún 2015

my mame dobru skusenosť s kidsparadise v Ružinove. oobrovska školka, nove veci, rodinny pristup, a je cenovo veľmi fajn na BA. u nás zohravala rolu aj cena, takže to bol dovod prečo sme sa tam išli pozreť ale nemenili by sme 😕

charlottekera
28. jún 2015

My ideme na zapis do skolky Vendelin v Ruzinove, boli sme zatial pozriet, skolka bola velmi pekna malej sa hlavne pacilo a ceny su este v ramci

arabelk_a
28. jún 2015

Ja taktiez odporucam Vendelin . Bola som tam viackrat s malou nezavazne a uz som vedela ze malu z tade nedostanem 🙂) budem ju tam davat aj cez prazdniny a na september som si dala ziadost o prijatie . Tak cakame na potvrdenie. Vraj tam maju vela zaujemcov...

leuska2007
28. jún 2015

Uff, no podľa mňa je školka Vendelín, ktorá štandardne funguje do 16.tej hodiny za 520€/mesačne - poriadna pálka!!! A dovolím si pochybovať, že majú nával v takýchto sumách. Bola som pozrieť aj v luxusnejších škôlkach a za nižšiu sumu... A navyše ak je škôlka otvorená od 11.6.2015 - skutočne sa dalo absolvovať až toľko návštev??? 😉

malalili
28. jún 2015

Vo vendeline mali uz niekolko zapisov, navyse tu skolku otvorila miss universe.
aj my sme boli na medialnom otvoreni, velmi pekna skolka aj ked je z drahsich pre samu matku s dietatom..
ale aj mojim dvom dievcatam sa velmi pacilo, byvame nedaleko a vedla domu mame skolku no za 730 co by nas rozpocet doslova polozilo 🙆

irocka
28. jún 2015

Destke centrum Dostojevskeho oproti Eurovei ma pekne utulne prostredie, mile pani ucitelky, zlavy na skolne.

mmoni89
28. jún 2015

Mne čo sa páči náš škôlke Vendelín je napríklad aj to že vedia zabezpečiť stravu s rôznymi dietami a maju tam tiež čisticku vzduchu. A vôbec veľmi pekne vyzerá ta škôlka

tenci
30. jún 2015

Ak hľadáte skolku príďte sa pozrieť do našej súkromnej škôlky Vrakuňáčik vo Vrakuni. Sme otvorení od 1.4.2015, škôlka má vsetky potrebne povolenia. u nas najdete rodinne prostredie pre deticky od 2,5 roka do 6 rokov, stravu mame zabezpecenu externe (dodavatel vie jedalnicek prisposobit poziadavkam), mame vlastnu zahradu s preliazackami, pieskoviskom, vyucba NTC systemom, vyucba anglickeho jazyka, individualny pristup (max. 8 deti v triede), viac info pri navsteve alebo na nasej stranke 🙂

precudziedeti
9. júl 2015

Rača - Kuriatko, maximálne sa prispôsobujú rodičom a požiadavkám ohľadne stravy, výuky..... Detská psychologička počas celého dňa (jedna z učiteliek)

lilitela
14. júl 2015

@maca57 Ahoj a nemas cislo na Cililin? Myslim si ze dobra skolka by si mala v prvom rade zabezpecit, aby mala kdekolvek na webe uvedene aktualne tel. cislo, pretoze tie dve, co som nasala su nedostupne. kebyze tam mam dieta a nedajboze sa mi vybije mobil alebo co, tak nedopatram ani za svet.

jsv79
18. júl 2015

@bad_delight ahoj, my sa ideme pozriet v pondelok a od septembra mozno budeme chodit, takze odporucas skolku ? aka je tam strava ? kolko deti ? kolko uciteliek ? dakujem za odpoved 😉

maca57
5. aug 2015

Ahoj, pokial viem, CILILIN ma stranku www.cililin.sk, 🙂 kde najdes vsetky potrebne informacie. Ale co viem, uz maju na novy skolsky rok plno. Skolka ma velmi dobre referencie, hlavne medzi mamickami... Ale ved skus, za opytanie nic nedas. Prajem vela stastia.

1martincanka1
5. aug 2015

Segriny synovia chodili do Galilea v Pod.Biskupiciach a boli velmi spokojni.. teda aj chalani aj rodicia nakolko decka nemaju problem s anglictinou, teraz tam chodia uz do skoly..

irocka
8. aug 2015

Detske centrum Dostojevskeho ma zlavu na skolne, prvy mesiac len 210 Eur. Deti a rodicia su spokojni, je mensi pocet deti v triede, zdrava strava a mile pani ucitelky.

jsv79
8. aug 2015

@irocka ahoj na stranke to nevidim, ze skolne je zlavnene prvy mesiac na 210€ 😉

irocka
8. aug 2015

@jsv79 Mame to na zlavovych portaloch
https://www.zamenej.sk/zlava/info/mesacna-celod...
V pondelok to bude aj na nasej stranke🙂

jsv79
8. aug 2015

@irocka ďakujem 😉

pahu
18. aug 2015

Ahojte. V Záhorskej Bystrici sa otvára teraz v septembri Telkáčik, priamo v priestoroch TV Markíza. Zatiaľ sú len na FB, kde je aj telefonický kontakt. Cenník je rôznorodý, podľa veku dieťaťa, ale stále menej ako iné škôlky v okolí... Skúste si nájsť. Určite bude kvalitná, však je aj pre deti Markizákov 😀

zelovocka
28. aug 2015

Baby, spýtam sa aj tu - na škôlku Gašparko na Kolibe nemáte referencie? Dávala som otázku do BA skupiny, aj do skupiny Staré Mesto BA, ale nikto nič...
Zaujíma ma hlavne prístup učiteliek.
Vďaka😊

viera
29. aug 2015

@zelovocka A nechces ho davat ku mne od oktobra?Ja som zo Stareho mesta a opatrujem deticky v skupine.V
Gasparko zvnutra nepoznam ale viem kde to je...A viem aj ako to tam zvnutra vyzera ale viac neviem🙂

zm79
29. aug 2015

Ja odporúčam škôlku SMEJO. Je v Čunove, čo je pre niekoho asi ďaljej, ale naozaj stojí za to. Učiteľky, prostredie, program...

zelovocka
29. aug 2015

@viera ahoj, dcerku dam do skolky az od sept. 2016, ked bude mat tri roky, teraz si len robim prieskum 😉 a kde opatrujes deticky, kolko ich mas?