Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

monika0815
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aupairandreaba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shania31
5. jan 2016

Maminky, nechodi niekomu dietatko do DC Preliezka v BA Trnavka? Prosim IP. Dakujem.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hudzinka
2. feb 2016

Ahojte, prosim Vas ma niekto osobnu skusenost so sukromnymi skolkami v Petrzalke? Konkretne Vysnivany domov na Fedinovej alebo Kids paradise na Vysehradskej ulici?
Dakujem velmi pekne za nazor.

majka99999
5. feb 2016

@hudzinka co konkretne ta zaujima? Maly chodi do Kids Paradise. Nie je to super-duper montessori skolka, ale kreslia, maluju, spievaju, tancuju, kto chce, moze ist na kurz korculovania, teraz v stredu mali karneval,maly bol nadseny, ze kedy bude zas karneval. Cena prijatelna, chodi na pol dna, som doma s mensim, chory bol len raz hned na zaciatku.

irocka
7. feb 2016

V DC Dostojevskeho vedla Safarioveho namestia deti od 2 rokov maju pestry program, mile pani ucitelky, prijatelne ceny na skolne.

fialka369
10. feb 2016
Používateľ fialka369 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fialka369.

Ahojte, moj syncek chodi do skolky Detské kráľovstvo, musili sme dlho vyberat kedze ma alergiu na niektore druhy jedal, ale vybrali sme a myslim, ze uplne skvele, vo vsetkom nam vysli v ustrety. Sme spokojni a maly (no teda teraz uz je vacsi) sa do skolky stale tesi.

karolina1808
18. feb 2016

dobrý deň. pre mna zase najlepsia skolka aka mohla byt - BAMBI. 🙂 ucitelky aj pani riaditelka perfektne. 🙂) obidve deti som mala prave tam a nikdy za tie roky som nebola nespokojna co sa tyka pladieb, chorob, starostlivosti atd. odporucam

karolina1808
18. feb 2016

najlepsia skolka a jasle BAMBI-pri horskom parku. moje dve deti tam chodili od mala (prijimaju od 0,5 roka) plus maju sluzbu odvoz a dovoz deti co mi ulahcilo ked som uz robila a nebola na materskej. najlepsia starstlivost, ziadne choroby, aktivity sustavne. odporucam 🙂)

petka2801
24. feb 2016

Dobry den, mate prosim niekto skusenosti so skolkami Sovicka na Kramaroch, Detske kralovstvo na Smrecianskej pri Racku alebo Ekodomcek na Pluhovej? Vyberam si z tychto 3 skolok a tak by som rada poznala nazor niekoho,koho dieta do nich chodi...vopred dakujem...

petka2801
24. feb 2016

@sagitta8 Dobry den, o skolke som pocula len same chvaly...chcela som tam teraz dat nasho syna od aprila,ale su obsadeni..sme 3. na cakacke

karolina1808
25. feb 2016

@petka2801 za mna Bambi škôlka 🙂) o ostatných vela neviem

jesetera
25. feb 2016

mozno odveci otazka, ale aky je postup pri vybere do statnej skolky? zavisi to od datumu narodenia, alebo od casu kedy podam prihlasku? robi sa nejaky poradovnik?

kvetinka59
25. feb 2016

@petka2801
My sme sa tiez chceli chodit do Ekodomceku na Pluhovej, ale nakoniec sme sa rozhodli pre detske centrum Drobizg, ktore je kusok odtial. Len je to blizsie k Trnavskemu mytu. Velmi sa nam tam pacilo. Prijemny personal, pekne priestory a nadherny dvor.

petka2801
26. feb 2016

@karolina1808 dakujem za tip..pozriem to...

petka2801
26. feb 2016

@kvetinka59 dakujem,dem to hned mrknut...

karolina1808
27. feb 2016

@petka2801 klude 🙂 len teraz sa im mení webová lebo sa presťahovali k horskemu parku do domčeku. Chod sa pozrieť ked budes mat cas budes nadšená z prístupu tak ako sme boli aj my s manželom. Potom daj vediet ako. Ked chces aj číslo na pani riaditeľku možem poskytnúť ked este mam 🙂

petka2801
28. feb 2016

@karolina1808 Dakujem,pozerala som to zhruba,len ja mam Horsky park trochu od ruky,cize zatial este zvazujem ine moznosti...

karolina1808
29. feb 2016

@petka2801 jasne 🙂 vela štastia pri hľadaní!

jesetera
29. feb 2016

snazim sa najst info o DC Slnečnica Mlynske Nivy, ale ziadne recenzie som nenasla je tu niekto kto ma skusenost?

kvetinka59
29. feb 2016

@petka2801 potom daj vediet ako ste dopadli.

petka2801
2. mar 2016

@kvetinka59 Ahoj, boli sme sa pozriet v pondelok poobede, deti tam uz neboli! Priestory vnutri malicke, ale to by az tak nevadilo,lebo tam je aktualne cca 5 deti. Dvor je skvely plus chodia aj na ihrisko do Jamy niekedy, ktore ma nas syn velmi rad...Akurat rochu cudne sa mi zda, ze napr. dnes a zajtra ( streda,stvrtok) tam vraj nebude ziadne dieta ( chceli sme sa prist pozriet s malym,ked je skolka v akcii). A tvoje dieta tam aktualne chodi??? Mne sa skolka celkom pozdava, majitelia su mili...len moj manzel nejako spekuluje 🙂
Ak by si mala nejake info pozitivne aj negativne ,budem rada,ak napises..dakujem ti...

petka2801
2. mar 2016

@karolina1808 Dakujem,som netusila, ze pri tom hladani stravim tolko casu🙂

karolina1808
2. mar 2016

@petka2801 hľadanie Skolky je vždy zdĺhavé pokial chces pre svoje dieťa to najlepsie.. Poznám to! 🙂 naštastie my sme našli super . Snad aj ty nájdeš 🙂

kvetinka59
2. mar 2016

@petka2801 Ahoj, nas Matej tam chodil minuly rok 4 mesiace. Boli sme velmi spokojny, pani majitelka nam vzdy vysla v ustrety. Ked tam chodil nas Matko, tak mali maximalne 3 deti, ale niekdy bol aj len sam v skolke. Ja sama som si ho dost casto v piatky nechavala doma, lebo som mohla robit z domu. Ja som sa vtedy stretavala aj s ostatnymi rodicmi a nevyzerali nespokojny. Majitelka si chodila rano dokonca pre maleho az do auta, takze som mala rano velku usporu casu. Nemusela som vobex parkovat a trvalo mi to cca 3 minuty. Pacilo sa mi, ze chodili von aj doobeda a aj poobede, nie vsade to takto robia. Aspon raz do tyzdna im majitelka robi taky vacsi vylet niekam do mesta, alebo do divadla. To sa mi velmi pacilo. Ved vyskusaj a ked sa ti nebude pacit, vzdy mozes odstupit od zmluvy. Ale to je len na tebe. Daj vzdy na to, co citis ty, nenechaj sa nikym ovplyvnovat. U mna to velmi funguje. Ak mi je niekto sympaticky, tak to tak aj vacsinou ostatne, dam na prvy dojem.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petka2801
3. mar 2016

@kvetinka59 Dakujem ti...dam ho tam, no snad tam nebude byvat sam...! A tvoj Matej uz chodi do statnej skolky,ci preco ste po 4 mesiacoch odisli? Myslim si,ze dieta da samo najavo,ci sa mu tam paci alebo nie..ked sa tam bude rano tesit, tak budem vediet,ze mu tam je dobre...🙂 Mne sa paci ten mensi kolektiv, je to take kludnejsie a urcite sa im mozu viac venovat..o chorobnosti nehovoriac...Dakujem este raz za rady, pomohla si mi...

danielagloss
3. mar 2016

@petka2801 Ahoj, moj Felix tam teraz prave chodi, len som sa nechcela zapajat, aby som neovplyvnovala. Napisem ti sukromnu spravu, ak mas zaujem o blizsie info.

petka2801
Odpoveď bola odstránená
Zobraz