Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

samika
12. aug 2013

kto má prosím skúsenosť s montessori škôlkou alebo školou v lamači? ďakujem

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
florekovatf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
florekovatf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livsa
30. aug 2013

Tak my sme sa aj na zaklade odporuceni v tejto diskusii rozhodli pre Decki svet na Konventnej ulicit. Tento tyzden sme absolvovali adaptaciu a zatial ma len vsetko utvrdzuje v tom, ze to bolo to najlepsie rozhodnutie🙂

rebecca2006
7. sep 2013

dievčatá, viete mi dať tip na súkromnú škôlku pre staršie dieťa- synček má 4 roky, je možné že sa v priebehu roka budeme sťahovať a asi sa mi nepodarí umiestniť ho hneď do štátnej v mieste bydliska. Lokalita Nové Mesto, Kramáre, Dúbravka, spodná Karlovka...

skolkahviezdicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atka2
12. sep 2013

Ahojte, neviete mi dat niekto tip na skolku (sukromnu, viem, ze statnu nezozeniem) so zahradou pre vyspeleho aktivneho chlapca - ma 2 a 3/4 roka. Idealne AJ, nie je podmienka. Byvame na Ciernej vode (Chorvstsky Grob), takze skolku hladame v okoli - smer Bratislava. Chlapcek chodi t.c. do jasliciek, ale tam teraz prisli male deti a on sa tam nudi a obavame sa, aby nespravil krok naspat. Vopred dakujem za akykolvek tip. Aj cez IP.

skolkahviezdicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pisklava1
24. sep 2013

Nas maly chodi do školky Bystrý rozumček a som velmi spokojná, je to tam také domácke. Zvykol si na tretí deň a to myslela, že mu to bude trvat dlho. Nikdy neplakal, to bolo pre mna dôležité, určite sa chodte pozriet su dokonca velmi lacný. Nemaju záhradu, ale chodia s nimi von na prechádzky a na detské ihrisko na Šafku (ani som netušila že tam je).

navonka
24. sep 2013

Ja som max. spokojná s Waldorfskou škôlkou na Beckovskej ulici, Trnávka, Ružinov. Určitre odporúčam čo sa týka prístupu, stravy, pobytu vonku...za prijateľnú cenu.

elvira12
25. sep 2013

@samika ahoj, obe moje deti chodia do Montessori v Lamaci... Starsi je tretiak - je v 1.trojroci-tak to maju delene, a mensi je v triede pre male deti - 2-3 rocne....
Pocity su zmiesane, ale su tam skvely ucitelia....

lunnita
26. sep 2013

@samika my sme tiež v montessori školke a sme spokojni. zatial by sme nemenili

elvira12
26. sep 2013

@lunnita a @samika mozno sa aj pozname a ani nevieme o sebe 😎
Uvidime, ako sa to vykrystalizuje casom...menilo sa teraz vela veci a pevne verim, ze k lepsiemu... 🙂 Su to vacsie priestory, su aj nove tvare medzi ucitelmi... Pravdou je, ze obe moje deti su tam spokojne, starsi sem chodi uz niekolko rokov...

dady22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tara2
6. okt 2013

@lea20 - ahoj prosim Ta kde sa nachadza minikolektiv Rybicka a ake su poplatky? Nikde som to nenasla... Dakujem 😉

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvilka
13. okt 2013

@tanickapr Je pravda, ze syn chodil do Vilky uz davnejsie, ale doteraz na tie dzusy spomina. Nepili ich cely den, ale iba na desiatu. A boli vacsinou mrkvovo jablkove, cerstvo vylisovane. A chodila tam cez leto susedina dcera a nevedela si skolku vynachvalit. Az na komare v zahrade, co asi boli toto leto vsade. A co viem, ucitelky su tam velmi dobre. Ale co je dobre pre dieta musi kazda matka posudit sama.

fogomh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hoppsa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkarzp
31. okt 2013

ahojte, našla som súkromnú škôlku v Čunove-som z Petržky a je to cesta bez zápchy a jedinej svetelnej križovatky slabých 7min pohodovej jazdy, majú krásne priestory a záhradu s bazénom, v rodinnom domčeku, originál vidiek- zvieratká v susedstve,čerstvý vzduch, máte niekto konkrétnu skúsenosť? ďakujem

nikam
5. nov 2013

Ahojte, mate referencie na skolku Little Monkey v Petrzalke? Velmi sa nam paci, tak zvazujeme prihlasit synceka.

efka77
15. nov 2013

a čo n aDlhých Dieloch? Poznáte niekto ? Spokojnosť?

ninah
15. nov 2013

Tiez pridavam tip na super skolku. Je to Starlets, Hviezdicky v Petrzalke v objekte Leberfinger, priamo v sade Janka Krala. Nadherne prostredie na prechadzky, dokonca maju aj vlastny dvor.
Je to nova skolka,otvorena od septembra, preto maju akciovu velmi vyhodnu cenu pre prvych 10 deti na cely skolsky rok. Zatial tam maju 5 deticiek, co je super vyhoda co sa chorobnosti tyka.Za 6 tyzdnov co tam nasa mala chodi, este ziadne dieta nebolo chore...Zdrava strava, rodicia mozu vybrat kazdy obed zo 4 alternativ. Stravu flexibilne prisposobia individualnym obmedzeniam kazdeho dietata. Zaujimavy program, vela aktivit cez den, vyletov, anglictina, balet pravidelne. Nasa mala bude mat teraz v novembri 2 roky, ale zvykla si fantasticky, vobec neplakala. Zacinali sme s poldnovou dochadzkou, ale po niekolkych tyzdnoch sa sama pytala ze chce spat s detickami v skolke. Doma velmi tazko zaspava, ale v skolke nemala problem, tak teraz miesto pol dna, chodi na cely den . A to ked po nu pridem o pol piatej, tak krici ze nechce ist domov 🙂

tanickapr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoka85
4. dec 2013

www.tulipanik.sk skuste si pozriet toto opatrovatelske centrum 🙂 Perfektný prístup k detičkám!

bad_delight
8. jan 2014

kidsparadise v petržalke na vyšehradksej

bad_delight
8. jan 2014

ahoj. super je kiids paradise na vyšehradskej v petržalke, nie ej tak draha, zdrava strav,a je uplne nvoa takže malo deti, mala chorobnosť tym padom. a beru od 2 a pol roka

janci27
15. jan 2014

@dadika1977 ahoj, chcela by som sa spytat ohladom skolky Tucniacik. V cene su aj zaujmove kruzky, napr. vyucba jazyka, ci to sa musi platit zvlast? Dakujem