Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

ivana68
26. aug 2012

@simmi80
ahoj skus skolka tucniacik to je teraz novo otvorena a je nadherna

simmi80
27. aug 2012

@ivana68 nadherna je..len za tu cenu by mohli mat otvorene aj do 18h 🙂 uvidime do januara. mam vybrane 3 skolky v Raci. Ale tato je naozaj nadherna. kasne farebne zladenie..

angel78
30. aug 2012

môžem potvrdiť,že tučniačik je veľmi pekná škôlka, bola som u nich na dni otvorenych dveri a realita zodpoveda fotkam zo stranky, s malou sme sa tam veľmi dobre cítili, učiteľka aj majiteľka boli veľmi príjemné a komunikatívne. co sa mne veľmi páčilo je vlastné ihrisko a že deti nespia v triede kde sa hrajú..

snehulienkatrpaslik
31. aug 2012

Kocky, viete mi povedat, kde v Ba sa nachádzaju sukromne skolky s vyucovacim jazykom neneckým?? co som nasla na nete, tak jedna je na palisádach,jedna na bazovskeho a dalsia niekde v petrzalke.....len mne je to dost od ruky, pretoze bývame v raci....vie mi prosim niektorá z vas poradit?

zuzkut
8. sep 2012

Ahojte🙂
Kedze chcem respektovat pravidla fora, rada Vam dam tip do IP.
Pekny vikend,
z

snehulienkatrpaslik
8. sep 2012

@zuzkut zdravim 🙂 rada uvitam Vás tip v mojej IP 🙂, dakujem

siemenska
9. sep 2012

Ahojte, ja mám maličkú v Citybabycare a sme veľmi spokojní 🙂 Musela som sa vrátiť do práce a Larka chodí prakticky so mnou, takže žiadny stres že ju nestihnem vyzdvihnúť včas 😅 Je to tam fakt krásne a pani učiteľky sú milé a trpezlivé. A Larka sa tam každé ráno teší, čo je pre mňa podstatné. Stále niečo robia, majú vzdelávací program pre každú triedu spracovaný osobitne. Chodíme tam len mesiac, ale už máme doma kopu krásnych diel našej malej princeznej 😉

mici111
9. sep 2012

@siemenska fuuu ale tie ceny..600 eur na mesiac plus 4,5 strava na den??? 😅 😅 😅 to sa mi zda uz naozaj hodne prehnane..

siemenska
10. sep 2012

@mici111 no su sice drahsi, ale dalo sa dohodnúť, spravili nám cenu 🙂 a btw, v Bratislave je cca. 500 EUR bežná cena skolneho v súkromných školkach...

mici111
11. sep 2012

@siemenska ano viem kolko je cena skolneho v BA 🙂 uz som zistovala..len konkretne tato suma sa mi zdala hooodne prehnana 700 eur aj so stravou 😕 😕 😕 😕 my sa ideme pozriet zajtra do dc srdiecko, tak som zvedava, kamoskin syn tam chodi a su spokojni..

siemenska
11. sep 2012

@mici111 no my platíme 400 + strava a Larku vyzdvihujem keď sa po obede vyspinka. pracujem o 2 budovy ďalej, a to bol pre nás tiež dôležitý fakt. Napíš ako bolo v slniecku. Kamoska mala malého v Krtkovi, Ale po zmene majiteľky odišli. Kde hľadaš škôlku? Ta naša je na Nivach...

mici111
12. sep 2012

@siemenska no moja pojde asi do dc srdiecko, sme sa tam boli dnes pozriet a pacilo sa mi tam..aj malej, nechcela odtial ist, som zvedava co bude ked pojde naostro :D tam sa plati 295 + 60 strava..na cely den..

oli13
16. sep 2012

@lauren18
ahoj,prosím ta,hladam pre svoju vnučku 3 roky,ktorá byýva v Lamači školku,ktorá je dobrá. čítam tuná,že tvoja dcerka chodí v Lamači do dobrej,ako tu píšeš.možeš mi prosím poradit,kde to je? adresu? na nete som ju nenašla.
vdaka oli

abbie
23. sep 2012

@siemenska to si trosku nahodila 😕 v BA je bezna cena pre sukromnu skolku 400 €

ivana68
23. sep 2012

ahojte,da sa najst aj za menej ako 400€ to mozem potrvdit .aj pri poluse je jedna novo otvorena 🙂

ivana68
23. sep 2012
siemenska
24. sep 2012

@abbie veď presne toľko (400€ +strava) v City Baby Care aj platíme 🙂 Tak nerozumiem, čo si myslela tým, ze som "nahodila" 😕

abbie
25. sep 2012

@siemenska no ja citam vyssie 600 € 😀

ivana68
25. sep 2012

ked som sa ja informovala tak cena bola 500€ + strava a navyse nemali vlastne ihrisko a pouzivali verejne za budovou..😏

petkavka
25. sep 2012

snehulienkatrpaslik. Odporúčam jasličky Kvetinkovo v Podunajských - celodenná komunikácia v N.J. Moja malá tam teraz začala chodiť a veľká spokojnosť. Moderné priestory, vhodné hračky, samostatná zatmavená miestnosť na spinkanie + zvlášť miestnosť pre detičky kt. by si chceli ísť pospať počas dňa v inom režime ako ostatné 🙂. Moja malá tak teraz spinká, takže som ju vôbec nemusela prispôsobovať na jasličkový režim, čo veľmi oceňujem. Budú mať tuším počas Októbra deň otvorených dverí, tak prípadne zbehni pozrieť 🙂.

siemenska
25. sep 2012

@ivana68 my platíme posledný pobyt, Larku si beriem domov ked sa vyspinka. Pokial viem, tak celodenny by mal byt 500€ aj vrátane stravy. Planujes tam dat malu? Na ihrisko chodia na Budovatelsku, je to hneď za budovou. A chodia tam aj
zo štátnych školok, niekedy je tam fakt veselo 😀

ivana68
25. sep 2012

@siemenska ahoj.nie neplanujem,robila som si prieskum skolok a najviac sa mi pacila skolka tucniacik,krasne prostredie,vlastny dvor,samostatne spalne aj cena je super .takze ak sa rozhodnem tak urcite do tejto skolky 🙂

siemenska
25. sep 2012

@ivana68 hlavne aby tam bola mala spokojna. Ta nasa je a to je pre mna podstatne 🙂 Btw, pekne su obe skolky a cenovo su na tom podobne. Mne sa osobne viac paci v tej nasej. City Baby Care nie je tak tematicky tak uzko vyprofilovana ako tucniacik 😉 a deticky si teraz same mohli vybrat obmenu jesennej vyzdoby. Larka bola nadsena ked vyrabali velkeho jezka na stenu 🙂

abbie
25. sep 2012

@ivana68 tucniacik som bola vcera pozriet a je tam uplne nadherne, snad take nadherne budu aj pedagogicky lebo vsetko zalezi od nich ... dnes som bola pozriet skolku Smiling Face v Prievoze a poviem vam, ze vacsiu katastrofu som este nezazila 😕 od ucitelky po priestory ... jedna velka katastrofa

littlemonkey
26. sep 2012

Ahojte🙂
Pre kamaratov z pieskoviska (alebo skor ukecane kamosky z lavicky) mame akciovo celodennu starostlivost so stravou za 250€. Staci prist vo dvojici...
Radi Vas uvidime🙂

schalekova
27. sep 2012

ja z vlastnych skusenosti odporucam skolku cililing na mlynskych luhach v ruzinove. strasne zlate ucitelky, empaticke, individualny pristup, co bolo pre mojho drobca absolutne nevyhnutne, vedia poradit, su to ucitelky a psychologicky. okrem ineho velmi dobra cena, jedna z najnizsich v blave, maly kolektiv. teraz sme vdaka nim presli bez problemov do statnej skolky, lebo maly uz bude mat styri.

itka171
10. okt 2012

ahojte prosim poradte mi nejake sukromne jaslicky kde mozem dat svojho syna na pol dna. Hladam nieco skor v ruzinove BA. Dakujem krásne 😵

schalekova
11. okt 2012

@itka171 ahoj, skus cililing na mlynskych luhach, tak ako som pisala uz vyssie, su tam zlate ucitelky, maju deticky aj na pol dna, urcite budes spokojna, daj si do vyhladavaca cililing-centrum

itka171
12. okt 2012

Dakujem 🙂

dcchobotnicka
18. okt 2012

Príďte sa pozrieť so svojimi ratolesťami k nám do Chobotničky 🙂 Sme súkromné centrum pre detičky od 18 mes -
4 rokov, rozdelené do dvoch tried.

Vravia za nás milé úsmevy detí a spokojnosť rodičov 🙂