Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

nikam
4. dec 2014

@merynka3 Tak toto je vazne super stranka s prehladom. I ked sa len podla nej rozhodnut neda, ale na ziskanie zakladnych info skvele. My sme pochodili asi 6 ci 7 skolok, kym sme sa rozhodli 🙂

katarinaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinnevikendy2
8. dec 2014

MONTESSORI ŠKOLOČKA S PLÁVANÍM DETÍ V BRATISLAVE

adaptačný program pre deti vo veku 2-5 rokov, 2 x do týždňa
Teraz VIANOČNÁ AKCIA

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianakru
10. dec 2014

Milé mamičky, chcem Vám dať do pozornosti minikolektív "Edukácia doma" v rodinnom prostredí v Bratislave - Podunajské Biskupice. Ak hľadáte profesionálny, individuálny prístup, tak ste na správnom mieste.
http://edukaciadoma.webnode.sk/
Ada

merynka3
24. dec 2014

@nikam jasne, ze podla toho sa naisto vybrat neda 🙂 ale urobis si zakladny prehlad a je to pokope... ked tak pozeram stranky niektorych skolok, katastrofa :(

jankaba1
3. jan 2015

ahoj, mozem odporucit www.kidsparadise.sk 😉

luciat18
5. jan 2015

Ahojte, mate niekto skusenosti so skolkou Twinkle na Tomasikovej?

saskia_repcikova
7. jan 2015

NOVOROČNÁ AKCIA ŠKôLKY HVIEZDIČKY - zamestnané mamičky detí od 2 do 3 rokov s flexi pracovnou dobou, môžete k nám dať dieťatko na 10 ľubovoľných dní v mesiaci a budete to mať úplne zadarmo. Pomôžeme Vám vybaviť príspevok na opatrovanie a dáme Vám zľavu z poplatku. Máme 3 voľné miesta pre FLEXI detičky, informácie na http://www.hviezdicky.sk/cennik/
Tešíme sa na Vás!

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka500
8. feb 2015

Ahojte, tiež by som rada vedela či nemáte skúsenosti so škôlkou Twinkle na Tomášikovej ul. , resp. odporučiť súkromnú škôlku s bilingválnou východovu. Ďakujem 🙂

lenocka500
8. feb 2015

@saskia_repcikova Dobrý deň pani Saskia, chcela by som sa spýtať, akou formou prebieha vo Vašej skôlke bilingválna výchova. Tu som našla starší komentár, že sú to 2 popoludnia v týždni s native speaker, je to aktuálne ? Ďakujem 🙂

saskia_repcikova
8. feb 2015

Dobrýden, uz mame 3 popoludnia a chceme postupne prejst na 5, kedze sa nam to velmi osvedcuje. Vtedy hovori cela skolka pri beznych edukacnych aj hrovych cinnostiach po anglicky a deti si velmi rychlo osvojuju slovicka aj cele frazy, riekanky, pesnicky, apod.

lenocka500
8. feb 2015

@saskia_repcikova Dakujem pekne za informacie, urcite by sme sa radi prisli pozriet a ziskat blizsie info. Pekny vecer.

saskia_repcikova
9. feb 2015

Samozrejme, radi Vás privítame.

kapokapo
18. feb 2015

@saskia_repcikova dobry den, zaujima ma pocet deti v jaslickach a chorobnost....dakujem...

saskia_repcikova
19. feb 2015

Dobrý deň, jasličky nemáme, sme škôlka. Priemernú ročnú chorobnosť máme 17%, t.zn. priemerne 3,4 vynechané dni dochádzky na dieťa v mesiaci.

saskia_repcikova
19. feb 2015

@kapokapo Dobrý deň, jasličky nemáme, sme škôlka. Priemernú ročnú chorobnosť máme 17%, t.zn. priemerne 3,4 vynechané dni dochádzky na dieťa v mesiaci.

dbadikova
20. feb 2015

little star riadi byvala riaditelka bilingvalnej materskej skoly Galileo... je to carovna osôbka, moja dcera k nej chodila v Galileu a doteraz (a to uz ma 12 rokov) sa spolu so spoluziackami s nou stretavaju a chodia napr do divadla, do kina 🙂 je to velka cestovatelka a je vyborna vo vyucbe anglictiny prostrednictvom mnozstva metodickych materialov... prostredie skolky je utulne a zaroven je vila uprostred stromov, co je v centre mesta super! odoporucam !!!

viera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
humene
27. feb 2015

Chcem upozornit na skolku Smiling faces v Ružinove na Šťastnej ulici- sukromnu. Pred podpisom zmluvy a zaplatenim naslubuju veľa , ale realita je ina. Dobre si to rozmyslite ci tam umiestnite dlhodobo dieta. Je draha ale sluzby tomu nezodpovedaju. Majitelka asi chce radsej zarobit rychlo par eur navyse aj za cenu straty dovery stabilných klientov.

bresnola
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika2014
28. feb 2015

Opatrím dieťa v BA a v okolí (Rovinka, Dun.Lužná, Most pri Bratislave, Alžbetin dvor, Miloslavov, Kvetoslavov atd.)Najlepšie dlhodobo na min. 6 hodín denne. Skúsenosti s deťmi mám, robila som v škôlke a mám skúsenosti aj s opatrovaním detí v ich domácnosti. Môžem vystaviť aj faktúru, aby ste si mohli uplatniť príspevok 230 eur. (Nie som škôlka, ani agentúra. Som profesionálna opatrovateľka.)V prípade záujmu ma kontaktujte na 0948427110.Dakujem.

viera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva.macko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenocka500
26. apr 2015

Dobrý deň, prosím nemáte niekto aktuálne referencie na DC Kolibrík v Horskom parku ? Ďakujem ...

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peneloppe
29. apr 2015

Ja mozem odporucit sukromnu MS Ceska. Mame tam syna v pripravke a je tam spokojny. Velmi zlate pani ucitelky, laskavy pristup, vela aktivit.

precudziedeti
30. apr 2015

Podľa toho aká lokalita - Rača Kuriatko, myslím Ružinov - Žirafa aspoň čo som počula, Robotnícka Nové mesto - to je štátne

leuska2007
2. máj 2015

Odporúčam síce nie priamo škôlku, je to súkromné opatrovateľské centrum - Mesiačik (v BA), naša mladšia tam chodí, je veľmi spokojná, teší sa a domov sa jej tiež nechce 🙂 . Opatrovatelia sú mladí manželský pár (cca35r.), je vidno že úplne deti milujú, vedia to s nimi, stále majú pripravené nejaké aktivity. Aj priestory sú fajn....