Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

usonicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monlu
17. sep 2011

maminky, mate niektora skusenost so sukromnou skolkou - Fantasticke detske centrum vo Vrakuni na Priehradnej? dakujem 😉

tysontara
18. sep 2011

@monlu ahoj, na tuto skolku som pocula len pozitivne ohlasy 🙂

monlu
18. sep 2011

@tysontara dakujem.. 🙂

meganik
20. sep 2011

ahojte maminy, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenost, ci uz dobru alebo zlu prip. sprostredkovane referencie na sukromnu skolku Smajlik v Podunajskych Biskupiciach? Mozte kludne pisat aj do IP, vopred vdaka 😉

@monlu Fantasticke mozem urcite odporucit, chodili sme tam sice kratko z osobnych dovodov, ale boli sme maximalne spokojni 😉

brinkley
20. sep 2011

Šašo jašo na Galvaniho tusim .Osobna skusenost.SUper personal,pristup,prostredie,maju aj kamerový system.

bibap
20. sep 2011

ahojte, viete poradit fakt dobre jasle v Petrzalke?

duhovaskolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duhovaskolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stella75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajca123
3. okt 2011

@lamperka a ty ako mamicka si uz bola u nich v kuchyni???????? Ved rodicia tam nemaju pristup 🙂 🙂
Jedine ze ste tam pracovala osobne 🙂

mircalla
4. okt 2011

po precitani tejto diskusie mozem konstatovat len jedno: nic moc mi nepriniesla. bola som zvedava na nazory mamiciek. skoda, ze to je to zaplavene aj prispevkami od majiteliek, uciteliek a zamestnankyn, pripadne ich kamaratov a podobne, ktore si bud robia reklamu alebo sa ohovaraju .....tieto prispevky su maximalne otravne a vobec ma nezaujimaju, takze je tazko potom vybrat si, co chcem citat (nazory mamiciek) a vylucit ten zvysok, je to zbytocne zavadzajuce a je v tom chaos
takze dakujem za nazory mamickam, ostatne tu bolo nechutne ohovaranie a reklama

kape
4. okt 2011

@bibap - ja viem v Petržalke len o jednych jasliach , na Bzovickej a nikdy viac, sú síce súkromné ale po našej osobnej skúsenosti konštatujem, že pani majiteľka (inak riaditeľka vedľajšej štátnej škôlky) veľmi pojmu súkromné zariadenie nerozumie. Neochota ,...je toho veľa. . Tak ak Ti to niekto bude vychvaľovať, si ich dobre prever. Po vybratí syna z týchto jasiel som stretla ďalšie nespokojné maminky.

bibap
4. okt 2011

@kape dakujem krasne 🙂)) na tie jasle som pocula uz vela zleho... tak si mi to teraz len potvrdila 🙂

kape
4. okt 2011

@bibap - niet zač, ja si doteraz vyčítam, že som sa minulý rok o ne viac nezaujímala, mohli sme si ušetriť tri blbé mesiace. Našťastie sme natrafili na dobrú škôlku potom aj keď drahšiu, ale ten rozdiel a moja aj synová spokojnosť ..... Odkedy chceš dať malú do nejakého zariadenia ?

bibap
4. okt 2011

@kape no myslela som, ze ked bude mat tak rok a dva mesiace ze sa vratim. Aku skolku si nasla nakoniec?

mircalla
5. okt 2011

no ja som si urobila prieskum zatila len net skolok v centre: teddy skolka tusim nema dvor, idem tam volat ci ozaj, anjelik sa mi nepaci vobec ze je vchod rovno na cestu,ani chodnik tam neni, a dvor tiez nic moc - nejaky beton s kobercom, ziadna zelen. celkom sa mi pozdava DC Kvietok na Blumentalskej. najlepsie vychadza Fun University,ale strasne strasne drahe....:(( Vyborne vyzera skolka Felix, ale to uz mam dost daleko,tiez fantasy na hrebendovej...ale tiez uz daleko...na bambi som tu citala rozporuplne reakcie, tak neviem...poznate prosim dalsie skolky v centre?

ludmila69
6. okt 2011

@kathynka Ahoj kathynka. Ja by som sa tiez rada dozvedela nieco blizsie o Little Angel. Maly mi tam zacal chodit tento mesiac. dakujem

ludmila69
6. okt 2011

Ahojte mate niekto skusenosti so skukromnou skolkou Little Angel na Kramaroch? dakujem

sunnysummer
6. okt 2011

@mircalla a byvas este na dlhacoch? moj maly chodi do jasli na fullu - svetielko a zatial som spokojna. mne viac vyhovuje mat jasle blizko domu ako blizko prace tak preto sme sa rozhodli pre svetielko. ale boli sme pozerat aj na blumentalskej (to mam blizko roboty) a celkom fajn, maju dvor a beru deti uz od roka. len musia chodit, co moj maly rocny nechodil.

mircalla
6. okt 2011

@sunnysummer ahoj nie, som v centre, pri eurovea

sunnysummer
6. okt 2011

jaj, tak jasne, musis hladat v starom meste. tam to nepoznam. dufam, ze sa ti podari najst nieco podla tvojich predstav 🙂

ivush
6. okt 2011

@mircalla Ja by som Ti odporučila Bambi, viem, že od zač. roka je v triede pre detičky od 2 rokov nová učiteľka....

ivush
6. okt 2011

Ešte na margo tých zlých referencií na túto škôlku....ak si všimneš - týkajú sa len majiteľky....a tá v podstate len berie peniaze, s ňou nemáš nič ani ty ani tvoje dieťa (raz mesačne jej prevedieš na účet platbu). Podľa mňa je v škôlke rozhodujúca učiteľka a riaditeľka a ich vedenie detí. A to v tejto škôlke (práve vďaka riaditeľke) funguje na 120%.

mircalla
6. okt 2011

@sunnysummer no zo 3-4 skolky sa chystam navstivit, uz som s nimi hovorila telefonicky: kvietok na blumentalskej,bambi a dc krtko v petrzalke

kathynka
8. okt 2011

@ludmila69 ahoj, poslala som ti IP

jvo
8. okt 2011

ahojte v petrzalke mozem odporucit skolku u sonicky este je nova, rozbieha sa ale nasa mala je tam velmi spokojna, su tam vyborne vzdelane ucitelky a riaditelka je profesorkou na PdFUK takze nie je len ten kto berie peniaze ale sa venuje aj detom a na vysokej urovni

effie
11. okt 2011

ahojte, nas maly chodil do sukromnej skolky v petrzalke DC Srdiecko, boli sme spokojni, mozem len odporucit

annazozelenehodomu
14. okt 2011

No, ja osobne mamickam odporucam Dc Teddy. Mini kolektiv, rodinna atmosfera a spokojne deti. V skratke 🙂

veve39
14. okt 2011

@effie prosim ta aka je cena v dc srdiecko ?