Poraďte dobrú súkromnú škôlku v Bratislave

eliska332
22. sep 2009

Ahojte , neviete, kam mám dať malú, ktorá má 2,5 roka. Do žiadnej štátnej škôlky v BA mi ju nezobrali. 😢 Vraj majú plno. Pozerám už aj po súkromných škôlkach. Viete mi poradiť, ktorá je podľa Vás tá najlepšia , alebo ktorej sa mám vyhnúť. Ďakujem Vám.

upam
29. aug 2015

v Devinskej http://www.bublinka.org/bubliskolka/ mozem odporucit

viera
30. aug 2015

@zelovocka Fu tak to je daleko .....mozno uz nebudem ani v Starom meste....Pekny den.

lenocka500
10. sep 2015

@sofiaa28 Dobrý deň, my máme práve teraz problém s adaptáciou, vidím, že ste skúšali meniť škôlky. Osvedčilo sa Vám to ? Rozhodujem sa, či si vyskúšame inú škôlku, prosím ktoré škôločky ste skúšali Vy ? Kľudne aj do IP. Ďakujem pekne 🙂 Lenka

precudziedeti
17. sep 2015

Myslím, si, že nie je vhodné v adaptácii meniť škôlku/jasle, nakoľko je dieťatko viac zmetené. Skúsenosť mám takú, čím dlhšia adaptácia, tým horšie si dieťatko zvyká. je len na šikovnosti p. učiteliek ako vedia dieťatko usmerniť a presvedčiť, že chce byť v škôlke/jasličkách

nikam
20. sep 2015

@lenocka500 My sme tiez menili skolku, v druhej si zvykol velmi rychlo a sme spokojni.

vrakunacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vrakunacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka59
29. sep 2015

DC Drobizg ma priestory v BA na ulici Pri starej pracharni. Maju tam velmi komorne prostredie pre 8 deti. Uzasny dvor so stromami a detskym ihriskom, domaca strava a prijemny personal. Nerobia velmi masivnu reklamu, lebo maju malu kapacitu deti. Maximalna spokojnost.

brychtova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkabodi
4. okt 2015

Ahojte,
prosím vás o nejakú referenciu na škôlku MOTÝLIK na Búdkovej ceste. Vopred veľmi pekne ĎAKUJEM 🙂

demkovajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenci
5. okt 2015

Vrakunacik vo vrakuni. Moj maly je tu spokojny dobre sa tu napapa na dvore sa vysanti s detickami. Skolka je bilingvalna .

seximamina
6. okt 2015

My chodime do jasliciek a MS Kuriatko v Raci a max. spokojnost 😉

gabka11
6. okt 2015

@eliska332 miniraj, na Kremnickej v Petržalke 🙂 môj synček tam chodil

sagitta8
6. okt 2015

Ahojte, davnejsie sa tu spominal Tucniacik, mate nejake skusenosti? Moj maly je take trdielko, od januara by som ho chcela dat do skolky a hladam nejaku fajn v okoli Polusu.

bibiana0
7. okt 2015

@sagitta8 ja určite odporúčam pani Adiku .Bibianka chodila k nej od 10 mesiacov a maximálne som bola spokojná.

kvetinka59
7. okt 2015

@sagitta8 Neďaleko Polusu je detské centrum DROBIZG, sú na ulici Pri Starej prachárni. Je to od Polusu cca 10 minút. majú komorné prostredie pre 6 až 8 detí. Možno by ti vyhovoval taký menší kolektív pre malého, vyskúšaj 🙂

eva.macko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
precudziedeti
22. okt 2015

Jasličky kuriatko v BA Rača

seahorsejs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabliss
10. dec 2015

@bibiana0 ahoj,prosím,kde presne sídli pani Andrea? Napísali by ste mi adresu do IP? Vďaka.

dominikamiklosova
10. dec 2015

English is easy... Mne tam chodil starsi a maximalna spokojnost... Je to vo vrakuni a je bilingvalna(ang-svk)

bibiana0
11. dec 2015

@mabliss je v Trnavke pisala som ti IP

svetlanat
29. dec 2015

Poprosim o odporucanie pre stat. / sukrom.skolku pre Ruzinov al.Trnavku. Dolezite kriterium pre mna strava s vela zeleninou a ovocim bez sladkosti.

ivaluu
29. dec 2015

1. sukromna skolka Štvorlistok - Ružinov, Sklenárova

svetlanat
29. dec 2015

@ivaluu neviem o nich nic najst na webe iba kde sidlia. Ani cenu ani ziadne detaily.

ivaluu
29. dec 2015

@svetlanat oni nemaju vebovu stranku, treba sa tam informovat telefonicky, alebo idealne osobne
Su zamerany na anglictinu a v skolke maju bazen, co sa tyka stravy to neviem povedat..

erika2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka_k
3. jan 2016

@erika2014 Dobrý večer, náhodou ste už nemali otvoriť Benys garden v trnavke ?Či to bol len klam?Či skúšate mamičky ?