Poznáte detské jasle Rozprávkovo v Bratislave?

mbrnakova
27. jan 2011

Ahojte, máte niekto skúsenosti s detskými jasličkami Rozprávkovo na Českej? ( BA-NM)

Ďakujem.

emma
19. mar 2011

Ahoj,
aj ja googlim nejake info o tychto jasliach? Podarilo sa Ti nieco zistit? Alebo tam uz aj chodite?web stranka vyzera dobre.
Dakujem za info.
Mirka

atemi
29. mar 2011

mna by tiez zaujimalo nejake info o rozpravkove. Nikto nepozna?

nela1x
13. jan 2012

este stale ziadne info?

janush
31. jan 2014

@mbrnakova ahoj tiez hladam info o tejto skolke, prosim ta vedela by si mi nieco blizsie o nej povedat, skusenpsti... dakujem

mbrnakova
autor
31. jan 2014

@janush ahoj no nepoviem ti vôbec nič,lebo sme sa presťahovali a už chodíme do inej škôlky...🙂

janush
31. jan 2014

@emma ahoj prosim ta mas nekpjake info o tejto skolke? dakujem

emma
31. jan 2014

@janush Juuj to bolo davno, uz si ani nepamatam, co to bolo za skolku. Ale mari sa mi,ze mali plno. My sme nakoniec skoncili v Skoke Vilke. Bolo super. Teraz sme uz v klasickej statnej skolke v mieste bydliska.

alexandra32
19. aug 2014

Ahojte, možno že už neskoro, ale my sme tam chodili aj do jasličiek aj do škôlky. Pani učiteľky sú milé, aj p. riaditeľka škôlky Zuzka. Detičky sa tam cítia dobre, je tam o ne dobre postarané, majú bohatý program. Ak sa chcete niečo spýtať, nech sa páči 🙂

kape
24. sep 2014

@alexandra32 - ahoj. ako je to tam s AJ, je to na dobrej urovni, ci velmi slabe ?

alexandra32
25. sep 2014

@kape - Ahoj, podľa mňa to asi záleží podľa veku, deti sa učia hravou formou, ale napríklad väčšiu vystúpení majú v AJ asi tak 90%, učia ich slovenský aj anglický lektori. Teraz má predškolákov Olívia, ktorá je angličanka, ktorá väčšinou hovorila s deťmi po anglicky a aj malé detičky jej rozumeli. Naučili sa 🙂

kape
25. sep 2014

@alexandra32- dakujem za info, potesiloma. A je problem sa do tejto skolky dostat, alebo v pohode, ked tam prideme ? Syn je oktobrovy o rok bude mat tri, statna mu na 99 % nehrozi, tak si robim prieskum a hladam co by nam vyhovovalo.

alexandra32
26. sep 2014

@kape Odporúčam ti, zastaviť sa tam čo najskôr, dostaneš prihlášku a tuším potvrdenie pre lekárku, dáš si ju potvrdiť a prinesieš ju tam a dostaneš poradové číslo. My sme nakoniec nastupovali skôr, muž to vybavoval priamo s riaditeľkou a nastupovali sme cez prázdniny. Tento rok som si všimla, že tam majú dosť nových detí. Takže ti radím si zistiť alebo povybavovať veci čím skôr, lebo oproti iným škôlkam nie je drahá. My sme chodili ešte ako jasličkári a potom sme sa iba preklenuli s plateným nad 3 roky...takže to bolo super / my sme aprílový/

kape
26. sep 2014

@alexandra32 ok, velmi pekne dakujem za info, tak sa tam pojdeme prejst a vybavime co treba