Prazdniny v jaslickach

scepti
8. aug 2019
Ahojte,
mam otazočku ohľladom prázdnin v jasličkách..
u nas maju jasličky týždeň prázdniny z dôvodu, že ich jedáleň ma dovolenku.jasličky sú zatvorené.riaditeľka nam povedala, že zaplatíme aj týždeň, kedy sú jasle zatvorené.jedná sa o súkromné jasle.Keďže nemôžem využívať služby zo strany jaslí, nemali by sme zaplatiť o tento týždeň menej?alebo zabezpečiť stravu niekde inde?
layla12
8. aug 2019
Podstatné je čo máš uvedené v zmluve. U nás sú zavreté týždeň v lete a 10 dní okolí vianoc a platim plný mesačný poplatok ( samozrejme neplatim stravu za dané dní). Takto to mám uvedené aj v zmluve.
scepti
autor
10. aug 2019
takze mozu zavriet aj jasle aj 3 tyzdne a stale zaplatim za cely mesiac?to je trochu divne, musim prestudovat zmluvu.ale tak potom takto mozu zatvarat jasle kazdy tyzden v mesiaci.dakujem za odpoved
montemotherone
10. aug 2019
@scepti áno. Takto to niekde funguje. Pozri si zmluvu. Niekde majú voľno cez leto, aj v zime, aj počas jarných prázdnin a rodičia cvakajú 😉 Je to súkromné zariadenie, platíš to, k čomu si sa v zmluve zaviazala 🤷
maria.vinea
15. aug 2019
@scepti poplatok platite aj ked je dieta v jaslich jeden den z mesiaca.Strava sa vyratuva za dni, ktore dieta jasle navstivi,urcite nie za dovolenku,logicky, ked sa nestravuje, neplatite obedy.
maria.vinea
15. aug 2019
A co sa tyka poplatku, ved aj v statnej skolke platime poplatok za zimne prazdniny, jarne,atd. Iba v lete nie, ak je dieta dva mesiace doma
scepti
autor
Včera o 08:49
maria tak toto som nevedel,som si myslel ze statne odrataju tie dni kde su prazdniny.s obedami to viem.dakujem Vam za odpovede

Tu začni písať odpoveď...

Odošli