Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo sa 7 mesačné dieťa nechce otáčať z chrbta na bruško?

katika227
9. dec 2012

Pritom keď bola menšia tak to robila aj z bruška na chrbátik. Ale sedieť sa stále berie. Niekedy už aj sama sedí a na nohy sa berie stále s pomocou a začala robiť aj prvé kroky.Je to normálne?

lea641981
9. dec 2012

je to normalne,moj syn stal od 7mesiackov na nohach a chodil sam ako 11 mesacny a chodil skor ako sedel sam 😀 neotacal sa a nestvornozkoval nikdy az ked chodil sam 🙂 ja na tom nic divne nevidim 🙂
aj mala chce sediet a nepretaca sa a otocila sa par krat ked mala 4 mesiacky a teraz bude mat 6 a nic chce sediet 🙂

alena1983
9. dec 2012

Ja mam ten isty problem. Mala ma sedem a pol mesiaca a tiez sa nepretaca. A nema rada polohu na brusku. Sedi sama. Ci je to normalne neviem. Kedze ideme na kontrolu, uvidim co povie lekar, ale uz to pocujem,stimulovat, stimulovat a stimulovat.

monro
9. dec 2012

Nasa ma 6 mesiacov a dva mesiace sa prevracala ako diva, v jednom kuse. A teraz to mozno spravi 2-3krat za den. Tiez by najradsej stala. Sedi zatial s pomocou, chvilku aj sama. Je to v poriadku. Nechce sa jej, ma iny zaujem.

sisag1
9. dec 2012

moja sa naucila pretacat az v 9 mesiaci. Bola som s nou aj u neurologa a povedal, ze je v poriadku akurat je leniva. Tiez chcela stale iba sediet a polohu na brusku neznasala. No od 8 mesiaca som s nou kazdy den doma cvicila, stale som ju davala na brusko aj proti jej voli a casom si zvykla a pomahala som jej sa pretacat na chrbat a opacne. Az po mesiaci to pochopila co vlastne od nej chcem a zacala sa sama pretacat. No teraz ma 10 a este len teraz sa zacina plazit. Ak mozem odporucit tak urcite ju nedavaj na nozicky, este je to dost skoro, drzim palce.

euka210
9. dec 2012

uz ju to proste nebavi

mariosmykal
10. dec 2012

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Pokračovať môžete tu: http://bit.ly/UPdNY5

Pekný deň

Tu začni písať odpoveď...

Odošli