Prelepovanie očiek. Máte s tým skúsenosti?

kili
6. apr 2008

máte s tým skúsenosti? ja mám prelepovať obom striedavo na pol bdelého času. No fakt neviem, som teraz prelepila Samkovi a vrieska ako tur a chce si to dať dole. Čo na to používate?

mimi
6. apr 2008

kili, preco mate prelepovat ocka? Nam to doktorka kazala, ked mal maly rok, ale hned si to strhaval dole 😠 Bolo to priam nemozne, tak nam potom dala take ocne kvapky, ktore znevyhodnovali jedno ocko. Kvapky mali dosiahnut ten isty efekt ako prelepovanie.

kili
autor
6. apr 2008

no kôli škúleniu, že sa to vyrovná. A máme prelepovať do najbližšej kontroly, čo je o 3m 😝

dai
8. apr 2008

ahoj kili,
moja svagrina musi neterke prelepovat ocko, uz bola chudiatko aj na operacii ☹
jej sa to pomalicky upravuje. ked bola malicka, tak nemala s tou lepkou problem, dali nato okuliariky a bolo...teraz zacina vymyslat ( ma cez 2 roky ). vyskusaj rozne druhy lepiek a nieco mu daj do rucicky, aby si to nemal cim odtrhavat. svagrina pouziva take jemnucke lepky priamo na ocko, neviem ale znacku, fakt je ze mala to skoro neciti...
drzim palce, dufam ze sa vam to upravi

juliagregor
9. júl 2011

trošku oživím temu...
prelepujem všetkým trom a používam aj látkove okluzory (tvar držia tak 2 týždne, netreba dávať aj jednorazový okluzor), potom už len na ozdobu...

vyzerá to takto

https://www.youtube.com/watch?v=rflxNxWwW5I