Prijímajú škôlky aj 2,5 ročné detičky?

nika007963
11. jan 2012

ahojte, chcem sa spýtať, môj synček bude mať v auguste 2,5 roka...a chcela by som ho dať v septembri do škôlky... len neviem, či škôlky nie sú náhodou od 3 rôčkov.... berú aj 2,5 ročné detičky???? či náhodou neviete.... viem, že sa nesmie pocikávať a pokakávať.... ďakujem za odpoved....

macamac
11. jan 2012

@nika007963 ahoj.berú aj také malé-ale ako kde.treba sa informovať tam,kam ho chceš dať 😉
u nás berú napr.aj s plienkou ešte 😉

stvura
11. jan 2012

Mozno niekde nie, no u nas beru. S mojim synom chodi dievcatko co bude mat teraz vo februari tri. Dokonca su skolky benevolentne i v tom, ze dieta nemusi samo jest, moze mat i plienky (polovica v triede nam ich mala, daktori este i maju na spanie).

sidon
11. jan 2012

u nas neberu, lebo je vela deti a malo volnych miest v skolkach. Tiez som tak chcela dat malu, ale 2,5rocne dieta je registrovane po papierovej stranke za 2 deti, cize berie 2 miesta. A skolka radsej prednostne vezme dve trojrocne alebo starsie deti ako jedno 2,5rocne. Tak to bolo u nas, mne malu zobrali az dnom 3.narodenin, ani o den skor... Ale su skolky v okoli nasho mesta, kde beru aj mladsie ako 3-rocne deticky, takze zavisi konkretne od kazdej skolky.

benne
12. jan 2012

U nás vezmú aj 2-ročné, ak sú bez plienok.

dankaob
12. jan 2012

Aj u nás prijmú už 2 ročné, keď sa pýtajú.

lubina
12. jan 2012

@nika007963 ano beru, ale musis najst tu spravnu.Nasa mladsia mala v august 2 roky a 7 mesiacov a zobrali ju.Dokonca som jej mohla nosit a vlastne aj stale nosim jej vlastny nocnik,kedze na zachodik v skolke odmietla ist lebo prvy raz "vpadla" dnu.Najdi si co najskor skolku a chod sa opytat ci ho zoberu lebo zapisy do skolok byvaju niekedy vo febr. Aspon my sme to tak mali, ale informovala som sa uz predtym.A to vlastne vtedy este mala ani nechodila na nocnik,.To zvladla na poslednu chvilu, cez leto pred nastupom.A inak v skolke sa jej velmi paci.Teraz v dec. mala 3 roky a kazdy den sa do skolocky tesi.V tomto veku uz ozaj potrebuju deti detsky kolektiv.Vela zdaru prajeme

ekka
13. jan 2012

u nas neberu, aj s 3 r. je problem jednoducho nie je miesto, niektore skolky vobec nedavaju ani prihlasky lebo uz maju vsetky miesta dopredu obsadene, alebo po znamosti alebo surodencami

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eeffka
11. okt 2012

beru ale zavisi ci je volne miesto, pre skolku je podmienka nie vek ale bez plienok, zakladna komunikacia ( nasa rozpravala plynule) a samostatne jedenie ( rozumej lyzica a styl bager), nasa isla ked mala 2r a 4mesiace.