Pruh u bábätka. Vaše rady

stanka78
21. júl 2007

Ahojte babenky, chcela by som vas poprosit o radu, nemate niekto skusenosti s pruhom u babatiek, moj maly ma 2 mes a ma pruh, citala som , ze to do jedneho roka zmizne, ale neviem, a treba s tym ist ku lekarovi?? ☹

helen111
23. feb 2017

Mamicky je tu prosim taka ktorej dietatku slabinovy pruh zmizol sam, bez operacie? Zdoraznujem SLABINOVY (nie pupocny ci vodny). Teta mi tvrdi, ze bratrancovi zmizol sam od seba. Dakujem

cubalucia
8. máj 2017

Kto potrebuje na pupocny pruh naplast - Porofix, mam 1 ks.

aimanka
16. aug 2022

@dash
@annie.b ahoj. Viem že je to dlho dozadu ale chcem sa spýtať,kde presne ste boli? Aký lekár vám zistil pruh prosím ťa? Kamoškinu malú pozeralo 7 lekárov aj chirurgov aj ba a až jedna stará pani dr za dve minúty zistila že má pruh vyše 1,5 CM čo ostatný nevideli... A ja pre dcérku potrebujem vyšetriť tiež pruh pretože má aj vodu v brušku bolia je dva x v nemocnici.. des... Tam sme dostali aj koronu čo mala 5 dní vyše 41 horúčky ktoré už neklesali nijak tak zas Nemocnica no sem nechcem ísť... A potrebujem naozaj vedieť ktorý lekár dokáže zistiť pruh. Ďakujem pekne dúfam že to tu nájdeš

helen111
17. aug 2022

@aimanka nam zistila na detskych kramaroch dr elena kosnarova. Vodny zmizol, slabinovy ostal. Operovali ho ako 2rocneho.