Prvé kroky v zime

lufa777
27. okt 2014

Maminky, neviem si rady. Vyzerá to tak, že náš synček urobí prvé kroky v zime a ja neviem čo mu mám dať na nožičky. Už teraz sem-tam chodíme za ručičky a doma chodíme len v ponožkách a von buď v capačkách alebo v takých kožených topánočkách na prvé kroky. Poraďte čo bude najvhodnejšie do snehu. Nechcem aby malého oziabalo a aby mal mokrú nožičku, ale zároveň aby nemal topánku ťažkú na nožičke. Ďaujem pekne

martinka117
27. okt 2014

@lufa777 ahoj no my to budeme mat tak isto co ja odporucam je cim skorej kupit prve topanocky uz nie capacky my sme kupovali napriklad v protetike a aj to jej najmensie cislo 19 bolo velke asi o 1cm ale to.je zevraj ok dali sme vacsiu ponozku a uz su jej ponaly dobre to su zatial take teniskove a na zimu budeme aj my kupovat dake ,,cizmy" len tiez si myslim ze nebude vela vedet v tom chodit ale tak ved uprimne asi ani dlho v tej zime nebudeme vonku ked tak polku casu zababusit do kocika a prejst sa tak a potom nachvilku nech si pobeha aj tak asi bude s tebou za ruku pretoze by stale zdrhal :D

zara0201
27. okt 2014

Kroksy!
Ale nie, aj môj malý urobil prvé kroky v zime. Mal snehulky na suchý zips. Boli ľahké a nepremokavé. A mal by si zvykať na pevnú obuv na nohe.

sarinka2012
27. okt 2014

@lufa777 Dcerka je januarova a zacala chodit v decembri a este k tomu nam Perinbaba nadelila toho roku kopu snehu 🙂 jasne ze v čižmach jej to slo horsie ako doma v papuckach,ale snazila sa aj vonku,tam som neriesila co jej obut,do snehu a zimy pripadaju v uvahu jedine teple,vyššie čižmy,snazili sme sa najst podla moznosti najlahsie a co najpevnejsie,ale necakajte zazraky,zimne boty maju logicky svoju vahu a syncek sa s tym bude musiet popasovat 😉

lufa777
autor
27. okt 2014

@martinka117
@zara0201
@sarinka2012
Ďakujem Vám veľmi pekne...no budem musieť čosi pokukať v obchodoch.

zara0201
27. okt 2014

@lufa777 Ja mam skusenost ze vacsinou sportove znacky robia tie podrazky z nejakej lahcenej gumy-plastu. Ci zimne alebo sandale- vzdy su neporovnatelne lahsie ako napr. Batovky.
Ale predpokladaj ze maly ked objavi moznosti presunu po vlastnych tak cizma-necizma, lad-nelad, sneh-nesneh...

avionka
27. okt 2014

@lufa777 aj my to akurat riesime-maly chodi zatial ken okolo nabytku za ruku len velmi vratko tak sa to este horsie tipuje co sa tyka velkosti:/ ale zatial mame vyhliadnute tieto: http://www.zdravenozky.sk/zimne-topanky/zimne-t... akoze ta cena to je supa ale zase nas maly je taka opicka -on v pohode stoji na vykrutenom chodidle a vobec stale si potrebuje nozkami krutit -capaky znesie len makke kozene tak ked uz do zimnych tak aspon s ohybnou podrazkou u nas