Pusinka na ústa od cudzieho dieťaťa na ihrisku

brankova
13. júl 2018

Co by ste urobili, keby k Vasemu rocnemu dietatu dalo pusu na usta trojrocne cudzie na ihrisku, ked sa hraju?

zenaajmama
13. júl 2018

Nič.Usmiala sa, a utrela pusu s vlhcenou utierkou.

beky1813
13. júl 2018

Narobila skandal, krik a zavrela do vakuoveho obalu

thoughtfulweirdo
13. júl 2018

To sú problémy. Ja som si z názvu myslela, že nejaký cudzí dospely človek bozkáva tvoje dieťa na ústa a nie, že dieťa mu dalo pusu 😒 buď rada, že nevieš, čo si všetko do tých úst samo pchá, keď sa nepozeráš

zoetka30
13. júl 2018

Stalo sa nám na kúpalisku , ja som sa len usmiala , pusu utrela a bolo. 😊

reklamka
13. júl 2018

nic a pomyslela by som si, ze ake je to mile. 🙂

lindusss2016
13. júl 2018

Mala si mu vlasy vysklbat, nech si zapamata, ze nikdy nema bozkavat cudzie deti a vlastne ziadne 🤔 tiez som si z nazvu temy pomyslela, ze tvoje dieta pobozkala cudzia dospela osoba... Ale toto? Moja mala si dava pusu so vsetkymi kamosmi a este jej z toho nic nebolo. Neboj sa, ani tvoje dieta lepru nedostane. Ved to je krasne, ake su deti bezprostredne.

bodka70
13. júl 2018

@beky1813 , ešte si zabudla na výplach úst savom 😝

beky1813
13. júl 2018

@bodka70 vidis to. Ako som mohla na to zabudnut

bodka70
13. júl 2018

@beky1813 , neskutočné, aké sú dnešné matky neporiadne a benevolentné 😀😀

lindusss2016
13. júl 2018

Dnes uz ciha nebezpecie na kazdom kroku 😂

beky1813
13. júl 2018

@bodka70 ved toto 😂

lindusss2016
13. júl 2018

Ako dieta som sa vkuse bozkavala so stenatami a macatami. Ziadne z nich nebolo ockovane a snad ani odcervene. Nemoze sa mi nieco stat??? 😯😯😯 neviem, teraz sa bojim, ci vo mne nerastie nejaka anakonda...

vevapeto
13. júl 2018

@brankova no neviem, dospelí mávajú horšie veci v ústach 🤔 takže piánko 😉 ber to tak, že si buduje imunitu.

timilv
13. júl 2018

Moja malá vyrastá pri psovi a ten jej dá denne toľko pusiniek, že nejaké trojročné dieťa (pokiaľ by to nebolo nejaké ušmudlané dieťa odniekiaľ z osady) na ihrisku by ma fakt nerozhádzalo😂

siska53
13. júl 2018

@brankova nic.. utrela bybsom vodou. Su to male deti.. dospelemu by som vynadala..aj v ramci rodiny..

mimkamima
13. júl 2018

A ako to vysvetlit starym manam, ze by nemuseli... Neviem ci mate aj vy take ale tie nase budu urcite pusinkovat jak šiši... :/

zenaajmama
13. júl 2018

@mimkamima ja som normalne povedala keď ešte boli bábätká,že tvaricku a rucicky nepusinkovat.

kahanikova
13. júl 2018
sabinka277
13. júl 2018

@beky1813 :D :D :D :D :D :D :D

brankova
autor
13. júl 2018

Dakujem za reakcie, moj trojrocny syncek dal pusinku a mamina pribehla znechutene sa na mna pozrela a zobrala dieta prec... Chcela som vediet, ci to bola primerana reakcia dotknutej maminy.😉

sense
13. júl 2018

Nic by som nerobila....mali sme suseda kz ked mal 2 roky vzdy ked nasu 2r stretol zacal stiskat a dal jej pusu.... teraz maju 5 chodia spolu do skoly a ani sa nepiznaju kedze sa medzicasom prestahovali....

Maminka toho chlapca vzdy ked videla ze sa nasa lakla upozornila ze sa to nerobi lebo duevcatko sa boji....a sa mi ospravedlnila vzdy....ale extra som to neriesila

sense
13. júl 2018

@brankova a ako si reagovala ty ?

denka259
13. júl 2018

Och, kam ten svet speje?! 😡 Nepotesi nás, že si detičky dali bezprostredne pusinku, namiesto toho mu utierame ústa... Neuspavame bábätko v náručí, namiesto toho ho pripútame do vibrujucej hojdačky kde nakoniec zaspinka... Neprecitame mu rozprávku alebo nezaspievame uspávanku, namiesto toho mu ju pustime z mobilu... a cez to všetko si povieme aké sme starostlivé mamy..
ak náhodou niekto uspáva na prsníku, alebo v náručí, pripadne drží Bábätko za rucku, alebo mu číta rozpravky - ostatní ho vnímajú ako rozmaznávajuceho rodiča alebo dokonca otroka. A pritom práve dotyky a blízkosť vytvára tu najkrajšiu energiu a buduje vzťah ❤️

linddi
13. júl 2018

Nech počká, až pôjde do škôlky :D

linddi
13. júl 2018

@denka259 krásne a pravdivo napísané 👍

tomikejt
13. júl 2018

@brankova také typy nazývam premotivovane matky 🙄

brankova
autor
13. júl 2018

@sense no, povedala som Brankovi, ze treba dat pusu na licko, henti uz boli rychlo prec....

sona3001
13. júl 2018

@brankova Ešte si ani nenapísala prečo taká otázka a už bombardujuce odpovede plne irónii .... Ja som proti pusinkovaniu 😌

sense
13. júl 2018

@sona3001 ja tiez .... radsej by som dieta ucila ze cudzie deti sa "nepusinkuju"...

asia83
13. júl 2018

@brankova Ono je pochopiteľné, že sa matka bojí. Predsa len, nevie či to dieťa nemá afty, herpesy, rôzne vírusové či bakteriálne infekcie. Len by si mi
maminky mohli uvedomiť, koľkokrát ich deti kadečo pochytajú, ruky do úst... To nemôžu ustriehnuť. Imunita sa nejako vybudovať musí...