Ročný syn si trieska o všetko hlavu

tamara263
12. dec 2017

Ahojte ...mam rocneho syna je to ukazkove dieta od narodenia spinka dobre papa dobre je sikovny ucenlivy milujem ho ...no ale mam taky problem , vsade o vsetko si trieska hlavu 😯😯😯 teda s tymto skusenosti nemam ziadne ani v mojom okoli som sa s tym nestretla ze by to deti robili no on vzdy ked je prilezitost s kazdu hracku a ked nic nema tak s rukami 😅 mate niekto slusenosti prejde to same ? Preco to robi ? 😅

zuzikak
12. dec 2017

och boze dost zle sa to cita. Skusenosti nemam ale urcite by som sa poradila s pediatrickou. Ta vas posle na odborne vysetrenie na neurologiu a k psychologovi. Ten potvrdi alebo vyluci nejaku poruchu. Je dost mozne, ze ma len nejake vnutorne napatie a takto si ho filtruje....(ale ja nie som odbornik) - len ak mozem poradit, urcite sa tomu venujte co najskor. (ak mu nic nebude, budes mat klud na dusi)

tamara263
autor
12. dec 2017

Prave ze som u doktorky bola a vsetko je v poriadku ...on to robi a radostou jeho to bavi to je pre neho hra len ho to nedokazem odnaucit ☺ a nechapem kde sa to naucil alebo to odpozeral kde k tomu prisiel ....moja mamina hovorila ze to niektore deti robia no ja som videla iba mojho Adamka zatial ☺ on je spokojne usmievave babo za cely tyzden mi zaplace mozno dva krat nemava bolesti bruska zubky ani neviem kedy vysli ...ale rada by som ho odnaucila od tejto zabavky ....

marlenka222
12. dec 2017

Tak mu kup helmu. Aj tu na bazare su take ako ciapka z molitanu. Ja som to mala u malej ked zacinala chodit a bolo to fajn vec. Prdla hlavou kde prisla. Jej bolo jedno o co, strasne skoro pochopila ze dokaze "chodit" ale celkovo jej to moc v 10mesiacoch este neslo. Postavila sa na nohy v postielke, dala 2 kroky a praaaask usta roztate o ram postielky. S touto helmou to bolo parada, kocky ju tu maju tak do 20€.

tamara263
autor
12. dec 2017

@marlenka222 to by ma nenapadlo ☺dakujem za napad ☺

jankalukasova
12. dec 2017

@tamara263 kamoska ma syna a ked bol malicky robil to iste... a ked nebola hracka alebo iny predmet, pouzil stenu alebo podlahu. Trvalo to asi dva mesiace.. ako sam zacal, tak sam prestal... je uplne v poriadku 🙂

marlenka222
12. dec 2017

@tamara263 ta helma moze prakticky byt cely den na hlavke ale na spanie isto dole.

lindusss2016
12. dec 2017

@tamara263
No len si o tej helme precitaj aj klady aj zapory, ja som nad tym tiez uvazovala, ked sa mala ucila chodit a radsej som sa rohodla jej ju nekupit...

lilu74
12. dec 2017

Kamoska mi hovorila ze toto iste jej robila mala ked mala rok nevedela co s nou robit casom ju to preslo😂🙈

tamara263
autor
13. dec 2017

@lilu74 no chvala bohu , ze nie sme jediny 😅 dakujem pekne tak budeme cakat kedy nas tato hra prestane bavit snad si nenajde nieco este horsie 😅

tamara263
autor
13. dec 2017

@jankalukasova no detto to iste nie je hracka je postielka alebo podusky na posteli ci moje rameno 😅 ako som tak rozmyslala neviem ci to v nom nevyvolala hra baram baram buc ☺

anitta98
13. dec 2017

Tá helma vôbec nie je zlý nápad ako dočasné riešenie ale snažila by som sa ho to aj odnaučiť. Stále ho upozorňovať a dúfať, že časom na to zabudne a tak povediac z toho vyrastie..

tamara263
autor
13. dec 2017

@anitta98 Snazim sa upozornujem ho zakazdym zatial ma cit a netrieska si ju silno ale tak mohol by uz prestat ☺

lilu74
13. dec 2017

@tamara263 😂😉

lianka123
13. dec 2017

@tamara263 ahojky. Je to normalne. Maly to tiez robil a prechadza ho to. Oni sa vraj nikdy neuderia aby si ublizili 😉 a ma to par vysvetleni : vyzaduje pozornost, hneva sa etc... nie je to nic tragicke ani vynimocne

jana_eyre
13. dec 2017

Aj moj rocny rad udiera hlavkou, obcas udrie moc, vtedy zacne revat, inak je to pre neho hra.. Mozem x krat vysvetlovat ze si ublizi, proste ho to bavi, ako ine deti bavi napr cojaviem buchat lyzicou o stol.. Podla mna to prejde, k psychologovi sa nechystam neviem co by asi tak mohol vyzistit v roku dietata 😅😅