Rozdiel medzi Nutrilonom a Aptamilom

verronicka
5. sep 2012

Ahojte maminky, ktora ma skusenost,aky je rozdiel medzi Nutrilonom a Aptamilom? v cislovani prip. chuti? dakujem

anjelicek26
5. sep 2012

@verronicka - ved to je to iste. V nemecku, anglicku Aptamil, na slovensku nutrilon. Len iny nazov.

verronicka
autor
5. sep 2012

@anjelicek26 ja viem ze je to to iste 🙂 len maju akesi ine cislovnia u nas je Nutrilon tusim po siestich mesiacoch postupne 1,2,3...ale Aptamil to ma vraj inak a inak aj chuti som pocula. Sa pytam ake maju mamicky s tym skusenosti,ktora vyskusala aj aj a ci bol nejaky rozdiel 🙂

anjelicek26
5. sep 2012

@verronicka - vsetky slovenske mlieka su ine, ako tie zahranicne. Oproti anglickym ked to porovnam, tak totalne huste - konzistencia. V anglicku je 1 a 2 pre najmensich (dvojka je pre hladnejsie deti), 3-ka od pol roka...

petpop
5. sep 2012

Aptamil (v UK) je 1. od narozeni, 2. je "hungry milk" pro hladovejsi deti, ze pry vic zasyti, nevim-nemeli jsme, pak je 3. od 6teho mesice a pak 4rka -1rok + .

Rozdil v tom urcite je, za prve CENA, v CR, na SVK drahsi a mensi baleni. Za druhe chut, me osobne cesky Nutrilon smrdel, maly ho vubec nechtel, vzdy kdyz jezdime domu, vozim si Aptamil z UK.

liz_lemon
6. sep 2012

@verronicka Aptamil sa zle rozpusta, upchava dierky v cumli, maleho to aj zapekalo, my sme ho kupili v Rakusku, a nikdy viac
najlepsi je nas Nutrilon alebo Hipp

verronicka
autor
6. sep 2012

@liz_lemon no aj ja som si vsimla ze Aptamil upchava dierky 🙂 doteraz sme pili ten, no ale teraz kupila som za dobru cenu u nas Nutrilon viac baleni a nastastie moj malinky vypije aj to aj to, nerozlisuje ci je to Nutrilon alebo Aptamil zatial... 🙂

verronicka
autor
6. sep 2012

@anjelicek26 no to som chcela vediet, ako je to cislovanie...dakujem 🙂

lienkan
6. sep 2012

Sestra pouziva - byva v rakusku - ked je tu na sk kupuje nutrilon - je to viac menej to iste ...

liz_lemon
6. sep 2012

@verronicka mna islo z toho Aptamilu porazit 🙂 stale som musela ist cistit cumel uprostred krmenia, lebo maly tahal, a nic mu neslo

andrejka1974
6. sep 2012

je to uplne to iste

hoogy
6. sep 2012

@verronicka ja som nosila kamaratke aptamil lebo bol v rakusku lacnejsie ako slovensky nutrilon ktory pili predtym a podla mna je to to iste. nehovorila ze by mala na to inak reagovala.

lenka_b
6. sep 2012

Je to to iste. Tu v Irsku sa to vola Aptamil a doma na Slovnesku Nutrilon. Moja mala to pila 🙂

turistka
6. sep 2012

trosku ine zlozenie to ma.....

baramborka
19. sep 2012

ja mám Aptamil z Anglicka a som s ním spokojnejšia ako s Nutrilonom... malý mi nekakal poriadne, upchával sa mu dudel z neho nerozpúštal sa, zato Aptamil ani neviem kedy sa stratí ked ho spravím, maličký mi kaká každý den max každý druhý , len jedna nevýhoda , ako keby mu nestačil , hladný je furt 😀

lubika252
25. sep 2012

moja malá aptamil anglický zle znášala,zvracala mi od neho, tak tam sme pili iné mlieko a keď sem prišli sem na slovensko tak s nutrilom slovenským nemala problémy.

kerinka668
23. sep 2015

ja vidím tiež rozdiel.začali sme s nutrilonm 1 a a potom som dala aptamil.aptamil je hustejší a malá má z neho kvalitnejšiu stolicu,takú hustejšiu. Ked om jej dala po čase nutrilon nechcela to pit´.takže aj chut je ina.

lucia4412
20. aug 2018

Predam aptamil 3 kusy za 30 eur

evita168
1. jún 2019

Stara debata toto ale doplnim ze v madarsku je to milumil a je rovnaky ako aptamil a nutrilon kedze je to to iste akurat krabica stoji 10 eur co je podstatne menej ako u nas