• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Saje si dolnú peru. Čo s tým robiť?

7. januára 2009 
Ahojte,
baby prosím vás o radu.Moja 1,5 ročná dcera si začala pred časom sať dolnú peru.nič by na tom nebolo čudne keby to nerobila stále,teda hlavne ked zaspava tak tak intenzívnejšie ale počas dna ju ma tiež vcucnutú.včera som si ale všimla že ju už má modrú.ma tam normalne otlačene zubky a je to modrej farby.skušala som jej ju natrieť gelom čo používame na dasienka,myslela som si že ak to bude horke taj ju to odradí ale vôbec to nezabralo.už som zufala lebo sa aj bojím aby si neublížila.ešte musím spomenuť že je od narodenia bez cumla a vôbec ho nechce ani ako nahradu za peru.ak ho aj vezme tak ho troška pohryzie a potom vypluvne.dakujem vopred za rady.
3. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt robí iba moje dieťa? :astonished:
4. jan 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mateuz dole zubky? necem strasit ale ak ano mozu byt aj pokazene, inak to moze byt iba zlozvyk ako cumlanie prsta :unamused:
4. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mame dolne zubky a niesu pokazene,je to určite zlozvyk to viem,len nechcem aby to robila.ona nema modre zubky ale peru.ma tam odlačky zubkov a presne na tom nieste aj modrinku.takže vyzerá akoby jej niekto udrel pusu :frowning2:
4. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, aj mne to posledne dni zacala mala robit. nerobi to sice vkuse ale par krat za den si tu spodnu peru okusuje :rolling_eyes: uz ma na pere aj 2 malicke ranky od zubkov
4. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nas to nieje ani okusovanie,ona to normalne saje ako prsník ked sme kojili :astonished: už tp ma uplne vycmulane :frowning2:
4. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak to je potom nieco ine. nasa len okusuje
4. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no škoda že sa nenajde niekto s podobným problemom :frowning2: už to mame až prasknute aj s modrinkou :frowning2:
7. jan 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok