Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Separačná úzkosť u 2,5 ročnej dcérky

monisofi
15. jan 2013

Maminky, poradte... Nie je uz dost velka na to, aby som mohla ist sama aspon ma wc???

briketa
15. jan 2013

Samozrejme ze je. Tu je to uz na Tebe kolko si nechas lutosti a manipulovania a kolko realistickeho usudku a prisnosti. Najlepsia je rovnovaha. Len musis byt dosledna. Ked raz nieco nechces aby robila ( priklad chodila by do vasej spalne) tak jej to nedovol nikdy, nie raz tak a raz onak. Jedinu vynimku robim ak su deti chore. Ty si ju poznas a vies co je sama schopna a comu rozumie.

xenicka13
15. jan 2013

moja rovnako stara ked sme doma sami chodi za mnou stale, ale ked su surodenci doma, nechybam jej, podla mna v jej veku normalne 🙂

mojinecka
15. jan 2013

Ahoj, skús si prečítať knihy od psychologičky Evy Reichelovej Na chvíľu Freudom - Filiálna terapia alebo kazuistiky Mama, buď mojím princom. Tiež sme s tým bojovali a boli sme aj za ňou. Potom som sa s ňou hrala podľa tej prvej knihy a v tej druhej som sa v niektorých príbehoch aj našla....

euka210
18. jan 2013

asi na to este proste nedorastla a nasilu to bude mat len opacny efekt...miesto odputavania sa viac priputa. Aby sa samo dieta odputalo potrebuje naplnit svoju misku istoty a dovery.

lllulu
14. okt 2018

@mojinecka zbadám knihu Na chvíľu Freudom. Nemá niekto na predaj?
Všade sú už vypredané.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli