Škôlka v Petrtžalke na pol dňa pre deti mladšie ako 3 roky

janocka1
7. mar 2014

ahojte dievcata,
v tom mnozstve som to nenasla (ked tak ciastkovo pri niektorych temach, aj to stare info), tak snad admin nevymaze
chcem sa spytat, viete mi poradit, ktore konkretne skolky v petrzalke:

a) beru deticky na pol dna
b) maju vytvorene triedy aj pre mladsie deticky, ako 3 roky (napr. 2,5)

pytala som sa v jednej skolke a teraz uz aspon viem, ze nie vsetky skolky maju vytvorene triedy pre tych mladsich ako 3 roky
budem rada za vsetky rady, tipy, dakujem

nigguska
7. mar 2014

@janocka1 ahoj,
pokial viem,tak teraz su tak preplnene skolky,ze vela krat nezoberu ani deticky,co uz mali 3 roky a taha im na 4....

janocka1
autor
7. mar 2014

no bohuzial aj toto viem a je to dost smutne,
ale chcela som konkretne vediet, ci je v petrzalke skolka, kde vezmu dieta na 1/2 dna a skolka, kde beru aj mladsie ako 3, teda ak ma niekto konkretnu skusenost

keziah
7. mar 2014

@janocka1 skolka neviem, ale viem, ze existuje minikolektiv na lietavskej (vysoky zeleny dom) tusim 7 alebo 9, je to sukromne strazenie deti. viac info ti neviem dat, skus google, ak ta to zaujima. viem, ze maju stranku, lebo pred casom som hladala cosi podobne.

mahu74
7. mar 2014

Súkromných škôlok je v Petržalke viac, tam berú aj menšie deti. Táto berie od 2 rokov: http://www.asrow.sk/od-nas/ a je na Gercenovej v budove školy.

leteku
7. mar 2014

@janocka1 - štátna škôlka ti asi mladšie dieťa určite nezoberie, teda tá naša (Turnianska) je tak preplnená, že aj trojročné deti majú malú šancu. Dieťa je vždy prijaté na celý deň a je na rodičovi či bude dieťa chodiť len na doobedie. Poplatok však platí rovnaký ako keby chodilo na celý deň, akurát strava sa mu odráta.

luliu
7. mar 2014

@janocka1 v statnej nie je sanca, sukromnych je vela a tam beru od 2 rokov

warholette
7. mar 2014

@janocka1 prepac, od veci, ale paci sa mi ten preklep Pe-trt-zalka 😀

janocka1
autor
7. mar 2014

@warholette no vidis, kym si ma na to neupozornila, ani som nevedela, som sa sama na tom celkom zasmiala
to je tak, ked clovek pise cez mobil 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybka13
7. mar 2014

janocka to opatrovatelske centrum sa vola Minicentrum Marika a maju iba okolo 15 deti, ale myslim ze rozny vek, nielen do troch rokov

rybka13
7. mar 2014

myslim ze na pol dna to tam stoji okolo 170 Eur na mesiac. Hned blizko je nova sukromna skolka na Vysehradskej Kids Paradise, a tam mi povedali, ze mozem davat dieta iba na pol dna, ale ze sa plati plna suma... no extremne vyhodne nie? 😠 Ako pre koho...

vierockaa
8. mar 2014

pokial ja mam info tak je tam skolka aj kids paradise a aj skolka macko usko a obe su v petrzalke tiez som zhanala takze viem ze maju volne miesta tak neviem co tu stale citam ze nemate kam dat deti.....

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
precudziedeti
20. jún 2014

Známa má Jasle a novo otvorenú triedu pre MŠ - nad 3 roky v BA Rača, možnosť umiestniť detičky od 6 mes. Super cena na BA. Info IP

skolkastarlets
Odpoveď bola odstránená
Zobraz