• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štátne jasle v Bratislave

21. júna 2016 
ahojte, máte niekto skúsenosti so štátnymi jasličkami v Bratislave. Existujú také ešte vôbec?
9. mar 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som rada vedela ake su podmienky v jaslach. aj sukromnych. co to stoji, odkedy beru deticky, ake su tam podmienky a tak...
9. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su jasle v Ba
:wink: http://www.jaslicky-safarri.sk/index.php

http://www.jasle-zirafa.sk/index.php?action=onas

je ich aj viac, ale statne som nenasla neviem ci este take existuju
9. mar 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm viem ze je to trosku mimo temy, ale ako je to so skolkami? odkedy beru deticky tam?
9. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil vacsina skolok berie deti najskor od cca 2,5 roka a musia byt uz naucene na nocnik alebo zachod.
A jasle su este aj stastne napr. Raca a stare mesto. A sukromnych je viacero priblizna cena mesacne je 9000 a vyssie, ale su lepsie vybaveny, co sa tyka, ak je dieta alergik(myslim jedlo, bo v jednym som nasla, ze ak je alergik na periny,musi si priniest svoje...)
9. mar 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januliak a tie jasle v raci tie su kde? planujem deti dat od 1,5 roka do jasli tak ma to dost zaujima kedze budeme byvat od jesene v raci. urcite je tam natgresk a treba ich tam zahlasit velmi skoro dopredu ak sa to vobec da ?
okrem toho by som prijala aj sukromne , keby mal dakto realnu skusenost mohol by nam sem odporucit sukromne jasle pre deticky od toho 1,5 roka.
10. mar 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam z toho strasnu dilemu :frowning2: na jednej strane by som chcela ist robit od septembra, ale na druhej si neviem predstavit ze budem prec od malej :pensive:
10. mar 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil v jasliach jej bude dobre ine deti kopec zabavy, vacsine deti sa v kolektive velmi paci
10. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepozna niekto nejake jasle v starom meste?
5. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magda22 ja davam maleho od pondelka do Zirafy (Ruzova dolina- pri hoteli Nivy) mam dobre referencie :wink:
8. aug 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kuk este sem je tu celkom slusny zoznam http://detskejasle.org/index.php/Hlavn%C3%A1_str%C3%A1nka
8. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, skuste kuknut diskusie v skupine tem "Kam s detickami", ci ako to je. Tam je o jasliach vela.
8. aug 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ale ja som bola uz na stranke hadam kazdych jasiel v BA co existuju, ale maloktore mi vyhovuju :confounded:
8. aug 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maniny.Neviete mi niektora poradit jasle pre moj 2 rocny pokladik???Najlepsie by bolo v Lamaci,Dubravke resp. okolie Kramarov to mame vsetko po ceste.Od septrembra by som sa mala vratit do prace - hlavne z fin.dovodov a vobec si neviem predstavit, ze budem bez dcery 8 hodin.Ved ja to asi neprezijem :frowning2:
5. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2009 o 02:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to su riadne palky ze 300 euro mesacne za jasle :frowning2: uz existuju ozaj len sukromne? pocula som ze je problem umiestnit dieta dokonca aj do skolky /nesukromnej/ tak to sa mame na co tesit....
22. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. jan 2011 o 18:24 • monika72
neviete mi poradit kolko stoja statne jasle v BA?
12. aug 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ja pracujem v jasliach v Podunajských Biskupiciach, máme nejaké voľné miesta, tak ak chcete môžete napísať, dám vám info :wink:
8. sep 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1111 ahoj, posles mi info do posty? najlepsie od ktoreho mesiaca beriete deticky, kolko stoja, kde ste a web adresu
dakujem
8. sep 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1111 ahoj,mozes mi prosim ta do IP napisat od kolkych mesiacov beriete deticky,adresu,poplatky a odkolkej mate otvorene :slight_smile: dakujem velmi pekne
8. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme zacali chodit na pol dna na Cajkovskeho v starom meste, kusok od Uradu vlady. Su to mestske jasle, poplatok platime 190 plus strava. Zatial sme len na adaptacii 2 hodinky denne, jasle su tam "odjakziva", ale pre casom presli kompletnou rekonstrukciou, su tam mile sestricky, deti sa hraju a maju vyhlad do parku Uradu vlady. Zatial maly place ked ho tam necham, ale ked pride s "tetou" do herne alebo von, tak je OK. Som s jaslickami velmi spokojna.
9. sep 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikak23 ahoj, deti beru z celej BA? ci je to nejak podla "rajonu" ?
9. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azarijka ahoj, podmienka prijatia dietata je, ze aspon jeden z rodicov musi mat trvaly pobyt v BA - Stare Mesto, I.
13. sep 2011 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikak23 ako sa tam da parkovat?
13. sep 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibap velmi zle:slight_smile: maju tam miesto na zaparkovanie na par minut, ale nie dlhsie. parkovat v okolitych ulickach da iba s parkovacimi kartami pre obyvatelov stareho mesta. My ale chodime peso, mame to 10 minut.
13. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete ci existuju nejake jasle v devinskej novej vsi alebo devine?
4. okt 2011 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete niekto poradit nejake jasle v starom meste, kde maju volne miesto.. :frowning2: Dakujem.
7. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss tak to by aj mna zaujimalo, aj v Petrzalke prosim..
7. okt 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibap lebo ja som obvolala uz asi vsetko.. :wink: ..a dokonca na Cajkovskeho mi povedali, ze nas určite nevezmu, lebo nie sme zo stareho mesta..v celej Ba su asi 4. štátne jasle a este si daju podmienky, ze koho vezmu a koho nie...som zhnusena.. :confounded:
7. okt 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok