Štátne jasle v Bratislave

lukiluk
9. mar 2008

ahojte, máte niekto skúsenosti so štátnymi jasličkami v Bratislave. Existujú také ešte vôbec?

bibap
7. okt 2011

@misss to mi je luto, ale neboj, urcite najdes.. a musia byt len v starom meste? mozno nieco na kramaroch, alebo v petrzalke najdes... ja uz pomaly pozeram tiez, hoci mala ma len 8 mesiacov, za pol roka asi uz nastupim do prace... a v poddunajskych mi povedali, ze uz na sept. 2012 maju posledne volne miesto, ze si ho mozem rezervovat ak zaplatim 100 eur ....

misss
7. okt 2011

@bibap uau..no parada..rezervacia 100€?zdieraci...ja som z dubravky, tak som chcela bud nieco tu, alebo nech to mam blizie pri robote, aby som to mala po ruke, alebo pripadne po ceste..v petrzalke asi nie, lebo to by sme museli asi o 5 vstavat 😉 mne ponukali tu v dubravke od leta 2012..ale ja potrebujem jasle tak na 7-8 mesiacov, lebo potom pojde maly uz do skolky od septembra..

stanka02
14. dec 2011

@misss ja mam info, ze v Devine je bilingualna skolka a beru deticky od 2 rokov, je tam poplatok 195 eur, co nie je na BA az take zle. No viac info bohuzial nemam. Rada by som ich viac o tejto skolke ziskala.

bekccaa
14. feb 2012

@hanka1111
ahoj mohla by si mi prosím povedať či sa ešte nejako dá dostať k vám do jaslí? Veľmi by si mi pomohla. Ďakujem 🙂

hanka1111
15. feb 2012

@bekccaa Ahoj, samozrejme máme voľné miesta 😀 Stačí zavolať a dohodnúť si stretnutie pošlem ti ss

zuzka38
29. mar 2012

@hanka1111 v akych jasliach pracujes? posli mi prosim IP info, dakujem

hanka1111
29. mar 2012

@zuzka38 posielam IP 😉

kristinka.s
29. júl 2012

Ahojte maminky, aj my sme hladali tie navhodnejsie jaslicky pre nasu dcerku. Nebolo to lahke, ale nakoniec sa postastilo. Zaklad je urcit si priority a vypracovat plan 🙂 Precitajte si nas pribeh: http://www.zariadim.sk/blog/item?id=20

miskatn
20. aug 2012

ahoj @nikak23 este stale chodite na Cajkovskeho ? prosim ta aka je tam mesacna cena ? stale tych 190 ? neviem sa k tomu dopatrat, kolko to vychadza celkovo aj so stravou, dakujem velmi pekne 🙂

miskatn
20. aug 2012

ahoj @kristinka.s precitala som si tvoj clanok, ale stale neviem o akych jaslickach hovoris, napises?

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr1984
9. jún 2013

na cajkovskeho v jasliach sa plati na polden 190€+ 26 strava,,,,a cely den 272.-€ a + 32 strava ale to je vsetko pre staromestana,,,inak sa plati 340.-€ + 32 strava,kto nebyva v starom meste,,,dufam ,ze som pomohla,,,,,

darinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
9livika9
11. aug 2014

Skuste jaslicky Simba, odporucam ich, lebo sme naozaj spokojni.Perfektny velky dvor, kopec atrakcii, maly sa tam vzdy velmi tesi.

ivkadracova
18. jan 2015

Ahojte, pozna niekto statne jasle na Robotnickej v BA - Nove mesto? Poprosim recenziu a celkovu spokojnos. Dakujem za info.

bzuco86
23. jan 2015

@hanka1111 mozem popprosit ionfo o vasich jasliach? dakujem7

bad_delight
7. mar 2015

v kidsparadise sa plati 280 na cely den a 200 za polden. a su v petržke a v ružinove, v ruzonove mi to pride krajsie ale aj vacsie, paradne velky priestor maju a ihrisko .👍

precudziedeti
9. sep 2015

Maminy,
aj súkromné jasličky sú riešenie pre tie, ktoré potrebujú (musia ísť) do práce. Nie sú až tak drahé, keď zarátate do toho, že štát Vám dá štátny príspevok, tuším teraz je to 230€, takže ak za jasličky dáte 300-400€ a odrátate tých 230€, tak Vás Vás vyjdú na 70-170€. A čo ja viem, tak aj v štátnych si určujú obvody výšku poplatku. Známa platí v štátnych 230€.
Pekný deň prajem všetkým maminám. A nebojte sa, detičky si zvyknú rýchlo na kolektív. 🙂 🙂 🙂

dado84
10. feb 2016

Ja môžem odporúčať štátne jasle na čajkovského v ba ,sú tam tety ozaj profesionálky s veľkým citom k deťom,,strava domáca parádna,varí sa zvlášť pre deti od 6 mesiacov do asi 1,5r. a potom pre tie väčšie,majú veľkú peknú záhradu kam chodia dennodenne von s deťmi ,v lete doobeda a aj poobede.
Chodil tam náš Martinko a aj susedine deti a aj známych, čo sme sa dohodli s parku.Boli sme všetky spokojné. A čo som bola prekvapená ,tak v skolke mi povedali ,že s tých jaslí im chodia super pripravené deti . A ak pracuješ máš nárok aj na 280.-€ príspevok. Koľko sa teraz platí to už neviem ,ale si zavolajte a zistite si.

jnsk
13. jún 2016

@ivkadracova Ahoj, prosim Ta zistila si nieco o jasliach na Robotnickej? Tiez ich zvazujem. Dakujem.

rebeka7501
13. jún 2016

@jnsk je to síce dávnejšie, keď dcéra chodila do jaslí na Robotnícku (r. 2002 od 7 mesiacov), no bola som maximálne spokojná.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
21. jún 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@doriss_po Ja som čítala na nete dosť o detskom královstve, maminy dosť spomínali na rôznych diskusiách a ohlasy boli velmi dobré. Sama skúsenosť nemám, tak sa možno niekto nájde, kto má 🙂