Štátne jasle v Bratislave

lukiluk
9. mar 2008

ahojte, máte niekto skúsenosti so štátnymi jasličkami v Bratislave. Existujú také ešte vôbec?

lusil2005
9. mar 2008

aj ja by som rada vedela ake su podmienky v jaslach. aj sukromnych. co to stoji, odkedy beru deticky, ake su tam podmienky a tak...

danu
9. mar 2008

tu su jasle v Ba
😉 http://www.jaslicky-safarri.sk/index.php

http://www.jasle-zirafa.sk/index.php?action=onas

je ich aj viac, ale statne som nenasla neviem ci este take existuju

lusil2005
9. mar 2008

hmmm viem ze je to trosku mimo temy, ale ako je to so skolkami? odkedy beru deticky tam?

januliak
9. mar 2008

lusil vacsina skolok berie deti najskor od cca 2,5 roka a musia byt uz naucene na nocnik alebo zachod.
A jasle su este aj stastne napr. Raca a stare mesto. A sukromnych je viacero priblizna cena mesacne je 9000 a vyssie, ale su lepsie vybaveny, co sa tyka, ak je dieta alergik(myslim jedlo, bo v jednym som nasla, ze ak je alergik na periny,musi si priniest svoje...)

pappo
10. mar 2008

januliak a tie jasle v raci tie su kde? planujem deti dat od 1,5 roka do jasli tak ma to dost zaujima kedze budeme byvat od jesene v raci. urcite je tam natgresk a treba ich tam zahlasit velmi skoro dopredu ak sa to vobec da ?
okrem toho by som prijala aj sukromne , keby mal dakto realnu skusenost mohol by nam sem odporucit sukromne jasle pre deticky od toho 1,5 roka.

lusil2005
10. mar 2008

ja mam z toho strasnu dilemu ☹ na jednej strane by som chcela ist robit od septembra, ale na druhej si neviem predstavit ze budem prec od malej 😔

pappo
10. mar 2008

lusil v jasliach jej bude dobre ine deti kopec zabavy, vacsine deti sa v kolektive velmi paci

magda22
5. aug 2008

ahojte, nepozna niekto nejake jasle v starom meste?

veverica
8. aug 2008

magda22 ja davam maleho od pondelka do Zirafy (Ruzova dolina- pri hoteli Nivy) mam dobre referencie 😉

veverica
8. aug 2008

a kuk este sem je tu celkom slusny zoznam http://detskejasle.org/index.php/Hlavná_stránka

ivka144
8. aug 2008

Ahojte, skuste kuknut diskusie v skupine tem "Kam s detickami", ci ako to je. Tam je o jasliach vela.

magda22
8. aug 2008

dakujem, ale ja som bola uz na stranke hadam kazdych jasiel v BA co existuju, ale maloktore mi vyhovuju 😖

anetah
5. feb 2009

Ahojte maniny.Neviete mi niektora poradit jasle pre moj 2 rocny pokladik???Najlepsie by bolo v Lamaci,Dubravke resp. okolie Kramarov to mame vsetko po ceste.Od septrembra by som sa mala vratit do prace - hlavne z fin.dovodov a vobec si neviem predstavit, ze budem bez dcery 8 hodin.Ved ja to asi neprezijem ☹

capy
6. feb 2009
rainee
22. okt 2009

teda to su riadne palky ze 300 euro mesacne za jasle ☹ uz existuju ozaj len sukromne? pocula som ze je problem umiestnit dieta dokonca aj do skolky /nesukromnej/ tak to sa mame na co tesit....

monika72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seminkads
12. aug 2011

neviete mi poradit kolko stoja statne jasle v BA?

hanka1111
8. sep 2011

Dievčatá, ja pracujem v jasliach v Podunajských Biskupiciach, máme nejaké voľné miesta, tak ak chcete môžete napísať, dám vám info 😉

bibap
8. sep 2011

@hanka1111 ahoj, posles mi info do posty? najlepsie od ktoreho mesiaca beriete deticky, kolko stoja, kde ste a web adresu
dakujem

seminkads
8. sep 2011

@hanka1111 ahoj,mozes mi prosim ta do IP napisat od kolkych mesiacov beriete deticky,adresu,poplatky a odkolkej mate otvorene 🙂 dakujem velmi pekne

nikak23
9. sep 2011

ahojte, my sme zacali chodit na pol dna na Cajkovskeho v starom meste, kusok od Uradu vlady. Su to mestske jasle, poplatok platime 190 plus strava. Zatial sme len na adaptacii 2 hodinky denne, jasle su tam "odjakziva", ale pre casom presli kompletnou rekonstrukciou, su tam mile sestricky, deti sa hraju a maju vyhlad do parku Uradu vlady. Zatial maly place ked ho tam necham, ale ked pride s "tetou" do herne alebo von, tak je OK. Som s jaslickami velmi spokojna.

azarijka
9. sep 2011

@nikak23 ahoj, deti beru z celej BA? ci je to nejak podla "rajonu" ?

nikak23
12. sep 2011

@azarijka ahoj, podmienka prijatia dietata je, ze aspon jeden z rodicov musi mat trvaly pobyt v BA - Stare Mesto, I.

bibap
13. sep 2011

@nikak23 ako sa tam da parkovat?

nikak23
13. sep 2011

@bibap velmi zle🙂 maju tam miesto na zaparkovanie na par minut, ale nie dlhsie. parkovat v okolitych ulickach da iba s parkovacimi kartami pre obyvatelov stareho mesta. My ale chodime peso, mame to 10 minut.

seminkads
30. sep 2011
mimikas
4. okt 2011

ahojte, neviete ci existuju nejake jasle v devinskej novej vsi alebo devine?

misss
7. okt 2011

Ahojte, neviete niekto poradit nejake jasle v starom meste, kde maju volne miesto.. ☹ Dakujem.

bibap
7. okt 2011

@misss tak to by aj mna zaujimalo, aj v Petrzalke prosim..

misss
7. okt 2011

@bibap lebo ja som obvolala uz asi vsetko.. 😉 ..a dokonca na Cajkovskeho mi povedali, ze nas určite nevezmu, lebo nie sme zo stareho mesta..v celej Ba su asi 4. štátne jasle a este si daju podmienky, ze koho vezmu a koho nie...som zhnusena.. 😖