Stavanie sa 10 mesačného synčeka na nožičky

alexandra1805
4. jún 2015

Mám 10mesacneho synceka a stále sa mi nestavia na nohy je to normálně ? S nozickami nemoze mat nic lebo vydrží stát
Len kroky ako kkeby sa bal robit alebo ze by mal stuhnute nohy ..sadkat si vie len do polky nie uplne ..
Ideme cvičit na fit lopte tak dufam ze pomoze cvičili stě AK vy pomohlo ?
Dakujem ...

luslus
6. jún 2015

@bleee moja mala vcera 7 mesiacov a uz sa stavia v posrielke,pri skrinke...boli sme na neuro asi 2mesiace dozadu a mala je uplne v poriadku. Dufam,ze to tak aj ostane

siska53
6. jún 2015

@vydrnik to je v pohode..nasa bola narodena v termine a zacala sa stavat,aj to opatrne a s prestavkami az od prveho roka..

laurika25
7. jún 2015

@alexandra1805 moja ma zajtra 11m a skusat stavat zacala AZ v 10,5m a teraz sa dviha uz vsade.Posadila sa v 9m a stvornozkuje presne od 10m.Aj mne sa to zda neskoro to stavanie,kedze syn sa postavil v 8,5m..ale inak je sikulka.Myslim,ze tvoj ma tiez este cas a to cvicenie pomoze.My ️️ideme n poradnu az o 2 tyzdne ale myslim,ze mame svoje tempo.

hoogy
7. jún 2015

@alexandra1805 kazde dieta je ine. syn chodil v 8,5m uplne sam presiel celu miestnost. dcerka zacala chodit ako 16m zato bola vzdy velmi ukecane dieta. ja som s oboma chodila na plavanie je to velmi dobre cvicenie pre deti.

hoogy
7. jún 2015

@bleee neboj moj syn chodil 8,5m uplne sam a nie je hyperaktivny len je sportovo dost nadany.

janickacrazy
7. jún 2015

@bleee Sestrina malá tiež začala chodit tak skoro ako tvoja a je hyperaktívna, ale ona už v 4.mes. stála v kočíku opretá o strechu, takže bola hyperaktívna od narodenia asi. 🙂 Teraz už je v puberte a už je kludnejšia konečne.

alexandra1805
autor
7. jún 2015

@laurika25
Dufam ze pomoze 🙂 a budu pokroky 🙂
Zatial nic ..:(
Ale v středu nám idu ukázat cviky tak dufam ze bude dobře 🙂

laurika25
7. jún 2015

@alexandra1805 a okrem stavania..drobec uz stvornozi a sadka si sam?Ale ked sa ti udrzi v stoji,tak ma pevne nozky

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulienka1986
7. jún 2015

maminka je to individualne,moj maly uz ako 10 mesacny chodil,a zase naopak kamaratkin mal 1,5 roka a stale nie sam,kazde dietatko je ine.ani sa nenazdate a tak sa rozbehneeeeeee. 🙂 🙂 🙂

alexandra1805
autor
7. jún 2015

@laurika25
Nie on ani na brusku nechce byt takže nestvornozi .. Doktoři povedali ked chodime na vysetrenia ze ani snadné e ..
A sadne si sam len do polky hned ho vrátí spat .. On ma slabí chrbat by som povedala a nnožičky ma silně lenze
Vravia ze ich ma trošku stuhnute kedze sa nechce dat ani na 4.

laurika25
7. jún 2015

@alexandra1805 aha..no ale zase ste predcasniatko a mojej znamej syn zacal stvornozit v 11m,sadat a v 15m chodit..dovtedy len lezal😉a je to zdravy chlapcek..takz kazde dietatko ma svoje tempo a verim,ze to cvicenie vam pomoze..ja som tiez stresovala ,ze sa nestavia a teraz ju len strazim 😉do 18m maju cas s chodenim

alexandra1805
autor
7. jún 2015

@laurika25
Ano vsak já ani nechcem stresovat 🙂
Ale ked vidím ine děti v jeho věku už pomalicky chodia tak rozmyslam..
Nech zacne chodit kedy chce len nech zacne ! 🙂 ..