Sú v Žiline súkromné jasle alebo jasličky vôbec?

asitka
12. aug 2008

mamičky prosím poraďte tie čo ste zo Žiliny a okolia....sú v žiline súkromné jasle??? či dobré jasličky vôbec....??? prosíííííííííííííím 😉

expertka8
12. aug 2008

anna-maria.sk/kontakt.html 😉

asitka
autor
12. aug 2008

expertka ďakujem...to sú súkromné, čí štátne...??? neni to náhodou tam oproti bille cez cestu????....teda ovšem ak si žilinčanka

nevie niekto ešte o nejakých?? 😉

elly1
13. aug 2008

ahojte baby, ja by som tiez potrebovala syna niekde narychlo umiestnit od septembra. Asitka, volala si do tej anny marie? A co tie sukromne jasle v centre na kmetovej? kusok od tesca, o nich nieco neviete?

asitka
autor
13. aug 2008

elly...nevolala som tam ešte, práveže zháňam info...čo ja počula o tých na kmeťovej...tak, že sú super....ževraj sú to nejaké rehabilitačné a potrebuješ aj odporúčanie lekára...aspoň tak som počula...

elly1
14. aug 2008

ano nasla som kdesi o nich clanok, su to jasle pre deti s neurologickymi a tusim reumatickymi problemami, takze tie nase zdrave deturence tam asi len tak nezoberu, a neviem ci by to bolo aj tak vhodne:/

sisinka76
14. aug 2008

asitka, elly1, moja mamina robi v tych jasliach na Kmetovej, nie su len to len rehabilitacne, na poschodi su normalne jasle a dole su deticky ktore potrebuju rehabilitacie alebo naopak, neviem. ale viem, ze tam chodia aj deti, ktore nemaju ziadne taketo problemy. len je tam veeeela ziadosti a minimalna sanca dostat sa tam. dufam, ze som vas ale neodradila od toho, aby ste tam zasli osobne 😉 a nie su sukromne, patria pod mesto

asitka
autor
14. aug 2008

sisinka....asi preto je tam problém dostať, lebo sú najlepšie... 😀 aspoň ja na ne, počula len chválu....

sisinka76
14. aug 2008

asitka, ty tam chces dat uz malu? lebo na Kmetovej je najmladsie babenko 6-mesacne, aj to bol problem zobrat ho, lebo je to predsa len mimi 😉

asitka
autor
17. aug 2008

sisinka...ja budem jasličky potrebovať až od 1,marca...a to bude mať malinká niečo cez desať mesiacov...tak tajne dúfam, že by mi ju zobrali...

dzidzuska
22. feb 2010

prosim Vas kocky,nemaju tie jaslicky web stranku?

carodejnica
22. okt 2010

Chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosť s tými súkromnými jaslami v Žiline. Ďakujem.

sisiska
11. jan 2011

mamicky,tie, co mate skusenosti alebo aj sprostredkovane info...ake su tie sukromne jasle v Ziline a kolko stoja?

michulkova
23. okt 2011

sú a perfektné. mne tam chodí dcérka od začiatku. som nadmieru spokojná a prístupom a starostlivosťou. v triede je len 15 detí. Volajú sa MACKOVO. viac si pozri aj na www.mackovo.sk

schreiterka1
19. dec 2011

Počuli ste o nejakých nových jasliach v Žiline pri Vurale, v nejakom súkromnom dome?

diana23
5. aug 2012

ahojte, chcem sa opytat do kedy su popoludni otvorene jasle napr. na A.Kmeta?do 16:30 alebo do 17.00?dakujem, diana

smejko33
1. sep 2012

Ahojte dievčatá...na Vlčincoch sú úplne nové jasličky...pozrite si www.malymonty.sk bola som sa tam pozrieť...prekrásne!!!! Sympatické učiteľky, dobrý prístup a otvorené sú až do 17:30..čo je úplne super!!!

lalimka
8. sep 2012

Ahojte, nejako to tu zamrzlo, a tak by som chcela poprosiť mamy, ktoré majú skúsenosti so štátnymi jasličkami hlavne s tými na Veľkej okružnej a na Puškinovej. Trochu ma zarazilo, že sa nedá obzrieť si ich popredu- teda celkom iste tie na Veľkej okružnej nie, a tak by som bola rada, ak by ste tu hodili nejaké info. Spokojnosť s učiteľkami, ich vzťah k deťom, priestory atd... ďakujem veľmi moc

rebroza
2. jan 2013

ahoj. tak ja skusam zasa rozmrazit tuto temu. prosim, ak mate niekto osobne skusenosti s jaslickami, resp. sukromnymi skolkami v ziline, mozete sem par riadkov napisat, co vam vyhovuje a co nie... pomozete mi pri rozhodovani a verim, ze nie len mne 🙂

googlila som a nasla som, ze v ziline su tieto sukromne:
mackovo na kysuckej ceste,
anna-maria pri Vurale, Rudnayova ul.,
maly monty na Vlcincoch, komplex Arboreum,
MS na ul. V. Javorku - beru deti od 2 rokov,
anglicka skolka English kids club na M.R.Stefanika, beru deti od 1,5 roka.

a tieto su statne: na ulici Okruznej, Puskinovej a Kmetovej. niektore z nich maju pisane, ze su zamerane na deticky s nejakym problemom, tak mi nie je jasne, ci tam chodia aj deti bez zdravotnych problemov alebo nie.

inak cena - plus minus 230-300Eur, strava 1,5-4eur na den. ci uz statne alebo sukromne.
niekde je zlava, ak sa "upisete" na cely rok...
vsetky sukromne, co som napisala, maju aj svoje pekne www. s tymi statnymi je to trochu horsie.
ide mi vsak o osobne skusenosti, bo fotky sa daju pekne naaranzovat. ked pridete na polhodinku na debatu, nevidite, co sa deje v skolke cely den... ved asi vsetci viete, ako to myslim. dakujem.

rebroza
9. jan 2013

teda... nikto na MK nema dieta v ziline v jaslickach ci sukromnej skolke? 😉

rebroza
12. jan 2013

ma niekto osobnu skusenost?

adelajda2012
12. jan 2013

@rebroza hmmm...asi ti moc nepomozem. Viem iba ze znama ma dceru v mackove a su spokojni, ale nic blizsie neviem ;( Snad sa ti ozve niekto kto ma viac info...

rebroza
12. jan 2013

@adelajda2012 dakujem aj tak. aspon nieco... lebo mam pocit, ze tato tema sa vzdy strati ....

adelajda2012
12. jan 2013

@rebroza no mozno skus este napisat do skupiny Zilina https://www.modrykonik.sk/skupina/39

rebroza
12. jan 2013

@adelajda2012 dakujem za tip. to som nepoznala, nevedela. hned som aj napisala.

6mia6
12. jan 2013

My sme boli 1,5 roka na kmetovej, syn je úplne zdravý, nebol problém, ani v iných štátnych. Čo je horšie ale len z počutia vraj ich zlucili s inými jaslami.
Inak veľká spokojnosť.

dahra
22. jan 2013

@rebroza - ahoj, maly monty je tiez paradny. Akurat vcera som tam dala krpca na 3 hodky, kym som bola u doktora. Bolo to prvykrat a ani nechcel odist. my sice jasle nepotrebujeme, ale je super, ze tam mozem dat dieta, aj ked pravidelne nechodi. Mam znamu, co tam ma malu, kym dostava ten statny prispevok. No vravela, ze je to drahe a po 3 rokoch ju da inde. Dalsia znama tam ide dat cca 18 mesacnu malu, kedze nastupuje do prace od februara. Jaslicky su nove, zacali fungovat len od septembra 2012.

rebroza
22. jan 2013

@6mia6 ahoj. az teraz som si vsimla tvoju odpoved. dakujem. chcem sa este spytat, ci mate trvaly pobyt v ZA alebo nie. lebo od kamosky som pocula, ze ak je volne miesto (a minuly rok vraj mali) zoberu do statnych aj dieta mimo ZA. len na webe mesta je pisane, ze poplatok pre deti mimo ZA je pocitany z realnych nakladov, co moze byt vselico. dostala som ale t.c. na pani na urade, tak idem zajtra volat.
a ano, uz su len dvoje statne - mestske jasle. na Velkej okruznej a Puskinovej. takze tie "vase" na kmetovej asi zrusili.

@dahra dakujem za info. monty sa mi paci podla foto aj popisu, aj lokalita je dobra. len pre nas nie je idealna 😒
a co som pozerala, tak su z tych drahsich v ZA. ale zasa nie je to "len" prerobeny rodinny dom.

6mia6
23. jan 2013

@rebroza máme trvalý pobyt v žiline, ako to je z cezpoľnými neviem ale jasle su len v meste a mate napísane okres žilina

rebroza
23. jan 2013

@6mia6 ved okres zilina sme 🙂 , ja som aj rodena Vlcinciarka... ale teraz byvame v dedinke pri ziline, ktora nepatri pod mesto zilina.

6mia6
24. jan 2013

@rebroza myslela som to tak že väčšinou sú jasle len v okresných mestách. Ale rozumiem že birokracia vie prekvapiť :D