Šúcha si tváričku o moju hruď. Čo mu môže byť?

bubla30
7. nov 2012

ahojte, moj dva a pol mesačný synček si začal cca pred 3 dnami šúchať tváričku o moju hruď, keď ho mám na rukách. Šúcha si ju sprava doľava, akoby ho čosi svrbelo- aspon taký mam z toho pocit. Najprv som myslela, že to bolo kvoli šušníku, čo mal v nose, ale mu vyšiel, noštek má na pohľad čistý, tak neviem. Párkrát za deň kýchne, aj 5-8 krát. Može ho svrbieť noštek- očká? Ináč vyzerá byť ok, až na to trenie sa vždy ked je na rukách. Neviete poradiť, čo to može byť? dakujem!

sasikas
7. nov 2012

kojis ho?...asi hlada cicik.... 😅 😉

bubla30
autor
7. nov 2012

jasne, kojim🙂 to mi napadlo ako hned prve 😉 , lebo to volakedy robil, ked bol hladny- ale teraz to je ine, nehlada, ale sucha sa- robi to aj ked je cerstvo napapany...

moon1979
7. nov 2012

@bubla30 túli sa ... 🙂

bubla30
autor
7. nov 2012

@moon1979 myslis? aj ked sa dost silno suucha sprava dolava? keby to bolo tulenie, bola by som len rada🙂)

moon1979
7. nov 2012

@bubla30 ak nie je nervozne, plačlivé alebo podráždené, nejaví žiadne známky choroby, nevidela a nehladala by som vtom problém 🙂

ankiki
7. nov 2012

@bubla30 Tak presne toto robí moja malá, keď je už poriadne uťahaná a chce ísť spinkať 🙂

cacika
7. nov 2012

@bubla30 mozno sa mu len paci ten pocit, skrabka si tvaricku 🙂🙂 alebo si ta ovoniava 🙂 niekedy ked deticky objavia nieco nove, tak to robia stale dookola... neboj, urcite to nic neznamena. 🙂

bubla30
autor
7. nov 2012

@cacika dakujem🙂 len mi napadlo, ci nahodou nemoze mat alergiu alebo co..

ajrin12
5. apr 2013

Ahooj moja dcerka robka to iste a tiez neviem co to znamena...ale tak dufam ze len prisla na to ako si poskrabkat tvaričku 🙂