Odporučte súkromnú škôlku v Bratislave.

tana1200
8. nov 2019

Ahojte mamicky, vedeli by ste mi odporucit sukromnu skolku Ba Stare mesto? Syn bude mat v maji 3 roky, do statnej ho samozrejme vtedy nedostanem a pochybujem, ze by sa vobec v septembri dostal, nakolko uprednostnuju deti predskolskeho veku a najmensi pocet deti prijmu prave tych 3rocnych. Obvolala som uz minimalne 15 statnych skolok a deti neberu lebo je plny stav.
Sukromne skolky su, ale neskutocne drahe :( Uz sme boli pozriet Felix na Racku (500€mesacne), Detske kralovstvo (priestory su dost male na pocet deti a taktiez mi nepride, ze by priestory nejako vynovovali na to ze pytaju mesacne 427€), Dc Dostojevskeho je mala a prijemna skolka za 410€ mesacne.
Existuje nejaka lacnejsia sukromna skolka, alebo aspon nejaky prispevok od statu ked dieta chodi do sukromnej (aj po dovrseni 3roku).
Dakujem vopred za odporucania.

aamelkaaa
8. nov 2019

@tana1200 jedina lacnejsia co viem je Kids Paradise, ale treba to brat tak, ze co je lacnejsie je aj menej dobre. Aj ked osobnu skusenost nemam s touto skolkou. Mam skusenosti s dvoma inymi. S jednou velmi dobru a s druhou velmi zlu.

veronikaszabova
8. nov 2019

@tana1200 ziadny taky prispevok nie je. Iba prispevok na jasle do 3r.

tana1200
autor
8. nov 2019

@aamelkaaa dakujem, tam som volala a nemaju miesto

aamelkaaa
8. nov 2019

@tana1200 tak ked su najlacnejsi, tak su obsadeni. Tiez sme museli dat syna do sukromnej skolky a uz 2 roky platime. ☹ No ale s druhou skolkou sme velmi spokojni.

tana1200
autor
8. nov 2019

@aamelkaaa a vy chodite do akej? no ja viem ze budeme spolkojni, ale je mi luto dat tolko penazi na skolku a nie do rodinneho rozpoctu, ked uz mam ist konecne robit